Pisişikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tami

Kayıtlı Üye
Lütfen bana yardım edin!
Biri pisişik olup olmadığını nereden anlayabilir... Pisişik olabileceğimi düşünüyorum!

gulchn

Kayıtlı Üye
Her insan psişiktir önemli olan bu yetenekleri fark edip kullanabilmek, geliştirmek.

Tami

Kayıtlı Üye
Rüyamda kötü birşey gördüm mü gerçekleşiyor...
Kötü birşey hissettim mi kötü birşey oluyor...
Hayal gördüm mü ( Uyumuyorken ) bir şekilde gerçekleşiyor...
Günlügüme kötü birşey olacak diye yazmıştım bir seferinde ablam merdivenlerden yuvarlandı neredeyse belini kırıyordu...
Eger bir pisişiksem bu çok korkunç...

sabahh

Kayıtlı Üye
Rüyamda kötü birşey gördüm mü gerçekleşiyor...
Kötü birşey hissettim mi kötü birşey oluyor...
Hayal gördüm mü ( Uyumuyorken ) bir şekilde gerçekleşiyor...
Günlügüme kötü birşey olacak diye yazmıştım bir seferinde ablam merdivenlerden yuvarlandı neredeyse belini kırıyordu...
Eger bir pisişiksem bu çok korkunç...

Hayır Sn.Tami Psişik sizin aklınızdaki birşey değil.Beş duyunun( tatma, koklama, dokunma,işitme,görme) dışında da bazı şeyleri algılarsınız. işte bunlar, önseziler de dediğimiz, psişik yetenekler ve becerilerdir. Psişik yetenek, şuurumuzu şimdiki farkındalığımızın ötesine genişletebilme becerisidir.
Anlattğınız kadarıyla psişik yetenekleriniz korkunç değil tam aksine iyi birşey bunları değerlendirip kendinizi bu yönde geliştirmenizi tavsiye ederim :) Sadece kötü şeyleri önceden algılamanız sizi kötü yönde etkilemiş korkunç bir durum yok rahat olun:)

Tami

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama bunu engelleyebileceğim bir yol yok mu? Çünkü bundan sıkıldım ve baş ağrıları gerçekten berbat!

sabahh

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim ama bunu engelleyebileceğim bir yol yok mu çünkü bundan sıkıldım ve baş arıları gerçekten berbat!

Engellemek mi? Zaten bu isteksizlikle yakında kapanır tabi tamamen kaybetme gibi bir durum söz konusu değil psişik yeteneklerinizi, bence bu kadar isteksiz yaklaşmayın olaya baş ağrıları olur bazen evet ama belki baş ağrınızın sebebi başka birşeydir önyargılı yaklaşmayın

Tami

Kayıtlı Üye
İnşallah başka birşeydir bu pisişiklik sonradan mı kazanılıyor yoksa doğuştan mı var?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim ama bunu engelleyebileceğim bir yol yok mu çünkü bundan sıkıldım ve baş arıları gerçekten berbat!

Baş ağrısı kişinin algısının, enerji kanallarının açılmasından dolayı olurmuş dediler bana. ben de meditasyona ilk başladığımda 3 gün kendime gelememiştim. sizin durumla belki alakası olabilir diye paylaşmak istedim.

Tami

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama bende neden böyle birşey var anlayamıyorum bunu hiç istemedim ayrıca hayatımda en fazla 1 yada 2 saat meditasyon yapmışımdır...

Voy

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim ama bende neden böyle birşey var anlayamıyorum bunu hiç istemedim ayrıca hayatımda en fazla 1 yada 2 saat meditasyon yapmışımdır...

Merak etmeyin anormal birşey değil.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Ben hiç meditasyon yapmamış bir insanım. Şuan arkadaşın konusunu okuyunca bunlar bana da oluyor diye düşündüm. Kötü bir şeylerin olacağını anlıyorum. Hatta derler ya kokusunu bile alıyorum, heyecanlanıyorum, kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor ve hissettigim şeyin olduğunu görünce iyi ya da kötü anlamsız bir rahatlama oluyor bende. Benim için kötü bir şey bile olsa, ortaya çıkınca rahatlıyorum. Bu nedendir acaba?

Voy

Kayıtlı Üye
Ben hiç meditasyon yapmamış bir insanım şuan arkadaşın konusunu okuyunca bunlar banada oluyur diye düşündüm kötü birşeylerin olacagını anlıyorum hatta derler ya kokusunu bile alıyorum heyecanlanıyorum kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor ve hissettigim şeyin oldugunu görünce iyi yada kötü anlamsız bir rahatlama oluyor bende benim için kötü birşey bile olsa ortaya çıkınca rahatlıyorum bu nedendir acaba

Daha önceki mesajlarda söylendiği gibi,siz zaten sitede uzun süredir üyesiniz mutlaka görmüşsünüzdür birkaç şey bunun hakkında.

Tami

Kayıtlı Üye
Ruhani varlıkların beni rahat bırakmamalarının sebebi bu yetenek olabilir mi?

Tami

Kayıtlı Üye
Anladım teşekkürler!
Doğduğumdan beri bir şeyler yaşadığım için zor durumdayım... Sinirlerim harap olmuş durumda!

Tami

Kayıtlı Üye
Önerinizi dikkate alacağım teşekkürler!...:Angel_anim:

sabahh

Kayıtlı Üye
Anladım teşekkürler!
Doğduğumdan beri birşeyler yaşadıgım için zor durumdayım... Sinirlerim garap olmuş durumda!

Sn. Tami neredeyse tüm mesajlarınızı ve açtığınız konuları okudum, psikolojinizin ne durumda olduğunu az çok tahmin ediyorum. Galiba sizi rahatlatmak ve yönlendirmek amaçlı, size tavsiyem bir varlık bakımı yaptırmanız. Ben açtığınız konuyu okuduğumda varlıklarla ilgisi olmayacağını düşünmüştüm ama yine de bunlar tahminden öte değil. Varlık bakımı yaptırırsanız, en azından elinizde somut birşey olur, buna göre de önlemler alınır.

aykırı

Kayıtlı Üye
Herkesin psişik yeteneği varmış. Ama Bazı insanlarda daha yüksek degerlerdeymiş bu bi yetenekmiş sanırım .Nasıl öyle oldugun kanısına vardın Öyleysen eğitim kitapları varmış sana yardım edebilir o kitaplar .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...