Çok Korkuyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tami

Kayıtlı Üye
Ben şu an 13 yaşımdayım bundan 12 yıl önce yani ben 1 yaşındayken ( bu olaya şahit olmadım annem anlattı ) ben koltukta uyuyormuşum... Sonra birden yere düşmüşüm ve ağlamaya başlamışım annem benim sesime gelmiş ve beni gördüğünde çok korkmuş ... Çünkü başımın üzerinde siyah dumanlar dolaşıyormuş.Bu olayı duyduğumda annem bana şaka yapıyor zannettim... Annem bunu bana 5 yıl önce anlattı ve sonra konusunu açmak istediğimde lafı kestirip attı. Sonra korkunç rüyalar görmeye başladım ve bu konuyu araştırdım. Birşey bulamadım ve şimdi bazı kötü şeyler yaptığımda kendime engel olamıyorum... Anladınız! İnşallah! Şimdi ise rüyamda yada kendim odamda ( karanlıkta ) yalnız olduğumda bazı sesler duyuyorum bu sesler çoğu zaman beni yanlarına çağırmaları oluyor...

Önemli Not: Annem bana 1 yaşımndayken yaşadığım bu olayı anlattıgından beri o0nlarla ugraşıyorum... Onlarla iletişime geçmeye çalıştım zaten her şey o zaman başladı... Bir arkadaşım var onlarla uğraşan onunla beraber iletişime geçmeye çalıştık...
Bu işlere inanmadığım zamanlar arkadaşlarımdab biri neredeyse havale geçiriyordu ve benim evimde birsürü onlardan vardı... Şimdi onlarla ograşmadığğım halde beni rahat bırakmıyorlar...
Lütfen yardım edin!

KIZIL1

Kayıtlı Üye
selamı mı söyle dicem olmucak ama merak ettiğim bişi var kontrol edemeyeceğin bişiyle ne diye uğraşırsın be evladım ??

Ruhi hastalıklar, sara ve cinden korunmak için, kıymetli kitaplarda bildirilen dualardan bazıları şunlardır:

1- Euzü Besmele ile Fatiha suresini okumalı.

2- Euzü Besmele ile iki Kul-euzü okumalı.

3- Bir miktar suya Âyet-el kürsi, İhlas ve Muavvizeteyn [Nas ve Felak] surelerini okumalı. Büyü yapılan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusletmeli.

4- Sedir ağacının 7 tane yeşil yaprağı ezilip su ile karıştırılır. Üzerine Âyet-el kürsi, İhlas ve Kul-euzüler okunur. 3 yudum içip geri kalanla gusledilir.

5- Üç kere Salevat ve Fatiha, Âyet-el kürsi, Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri yedişer defa okunup hastaya üflenir. Bunları tekrar okunup hastanın yatağına, evin her yerine, bahçeye üflenir.

6- Fâtiha, Âyet-el-kürsi ve 4 Kul [Kâfirun, İhlas, Felak ve Nas sureleri] yedişer kere okunup hastaya üflenirse, büyü, nazar, hayvan sokması ve bütün dertler için iyi gelir. Tuza okunup, suda eritip içirmek ve ısırılan yere sürmek de olur.

7- Sabah akşam, Bekara suresinin başından 4 âyet ve Âyet-el kürsi ile, Âyet-el kürsiden sonraki iki âyeti ve Bekara suresinin sonundaki 3 âyet, delinin üzerine okunursa, iyi olur.

8- Sabah akşam 24 kere Estağfirullah denir, sonra (Estağfirullahelazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh) denir. Sonra 11 İhlas ve 7 kere Fatiha ve 33 kere, Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed okuyup, sevabı Peygamber efendimizin ve Eshab-ı kiramın ve Evliyanın ve sonra isimleri okunarak Silsile-i aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye edilir. Bunların hürmetine şifa vermesi için dua edilir.

9- Günde 500 kere (La havle vela kuvvete illa billah-il-aliyyilazim) okumalı! Başlarken ve bitirince yüz kere salevat getirmeli.

10- Ha-Mim Mümin suresinin başından masir’e kadar ve Âyet-el kürsi okumalı.

11- La ilahe illallahü vahdehü la şerike leh, lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve alâ külli şeyin kâdir okumalı.

12- Cuma günü seher vakti, sağ elinin içine Nisa suresi 99. Âyeti, vemen yahruc’dan rahimâ’ya kadar yazılır, sonra dili ile yalanıp yutulur. 40 yıllık büyü de olsa çözülür.

13- Kırk gün sabah namazının sünneti ile farzı arasında kırkbir kere Fatiha okunur. Besmelenin sonundaki Mimi Fatihanın Lam harfi ile birlikte okunur. [Yani (Rahim-ilhamdü) denir] Sonra yapılan dua kabul olur. Suya üfleyip hasta veya büyülü kimseye içirilirse, [eceli gelmeyen hasta] şifa bulur ve büyü çözülür. (Tefsir-i Azizi)

14- Saradan, büyüden ve cinden korunmak için Âyât-i hırz okumalı. Abdest alıp, önce 7 istiğfar ve 11 salevat okunup, güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra, günde 2 defa, 40 gün kadar okumalı, devam etmeli. Her okuyuşta, 1 Fatiha okuyup sevabı, Resulullahın, Behaeddin Buhari, Ahmed Rifai ve İmam-ı Rabbani hazretlerinin veya isimleri okunarak Silsile-i aliyye’nin ruhuna hediye edilmeli. Âyât-i hırzı yanında taşıyan, büyüden, nazardan korunur, muradı hasıl olur.

Cin mektubunu, yanında veya evinde bulundurana, cin gelmez ve dadanmış olan cin de gider.
Kuşluk namazına devam edene, cin musallat olmaz ve şehid olarak ölür.

Âyet ve duanın etkisi için okuyanın, inancının düzgün olması, haramdan, kul hakkından sakınması ve ücret almaması şarttır.

böyle bir yazı buldum umarım yararı olur kardeşim ama varsa gerçekten yardımı dokunacak biri yazarsa iyi eder.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben şu an 13 yaşımdayım bundan 12 yıl önce yani ben 1 yaşındayken ( bu olaya şahit olmadım annem anlattı ) ben koltukta uyuyormuşum... Sonra birden yere düşmüşüm ve ağlamaya başlamışım annem benim sesime gelmiş ve beni gördüğünde çok korkmuş ... Çünkü başımın üzerinde siyah dumanlar dolaşıyormuş.Bu olayı duyduğumda annem bana şaka yapıyor zannettim... Annem bunu bana 5 yıl önce anlattı ve sonra konusunu açmak istediğimde lafı kestirip attı. Sonra korkunç rüyalar görmeye başladım ve bu konuyu araştırdım. Birşey bulamadım ve şimdi bazı kötü şeyler yaptığımda kendime engel olamıyorum... Anladınız! İnşallah! Şimdi ise rüyamda yada kendim odamda ( karanlıkta ) yalnız olduğumda bazı sesler duyuyorum bu sesler çoğu zaman beni yanlarına çağırmaları oluyor...

Önemli Not: Annem bana 1 yaşımndayken yaşadığım bu olayı anlattıgından beri o0nlarla ugraşıyorum... Onlarla iletişime geçmeye çalıştım zaten her şey o zaman başladı... Bir arkadaşım var onlarla uğraşan onunla beraber iletişime geçmeye çalıştık...
Bu işlere inanmadığım zamanlar arkadaşlarımdab biri neredeyse havale geçiriyordu ve benim evimde birsürü onlardan vardı... Şimdi onlarla ograşmadığğım halde beni rahat bırakmıyorlar...
Lütfen yardım edin!
Size kırk kere temizlik de yapsam, arınma da yapsam size de görev düşer. Asla ama asla uğraşmamak, duyduğunuzda bile duymazdan gelmek, hiçbir şekilde içinizde bu konularla alakalı niyetler geçirmemek vs. vs. Yani ilk önemli olan bu.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşım bende bir süre önce ruhanilerle ilgilenmeye başlamıştım ve tıkırtılar patırtılar duyuyordum hep etrafımda olduklarını hissediyordum sonra bana saçma geldi neden dedim neden etrafımda olsunlar ve sessizliği dinledim seslerin olmadığını bilinç altıma yerleştirdim ve bir daha hiç rahatsız edilmedim.Sanada bu yöntemi gönül rahatlığı ile önerebilirim.

KIZIL1

Kayıtlı Üye
evet olayı önce kafanda bitiriceksin zaten öyle olmazsa onlar sana en yakın yerde olurlar kafanın içinde!
kendini bir şekilde ikna et ve artık olmadıklarını düşün düşüncenin ne kadar büyük bir güç olduğunu belki anlarsın.
gece yalnız yatıyorsan radyo falan aç sabah kadar çalsın bir kız arkadaşım öyle yapıyordu gece korktuğu zaman rahatladığını ve kendini yalnız hissetmediğini söylerdi.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Düşünme bile günlük arkdaşların verdikleri duaları oku.Rahatlamaya başlarsın.
İçin daralır gibi oldugunda La ilahe illalah.Demen yeterli olucaktır cinler hemen kaçıp gidicekler.

sabahh

Kayıtlı Üye
... Annem bunu bana 5 yıl önce anlattı ve sonra konusunu açmak istediğimde lafı kestirip attı. Sonra korkunç rüyalar görmeye başladım ve bu konuyu araştırdım. Birşey bulamadım ve şimdi bazı kötü şeyler yaptığımda kendime engel olamıyorum...

Yorumlarıma kızabilirsiniz ama psikolojizinizi düşünerek bu yorumları yapıyorum 13 yaşındasınız anneniz bunu size anlattığında 8 yaşındaydınız anneniz bunları size anlatmasını doğru bulmuyorum çünkü 8 yaşındaki bir çocuğa bunu anlatırsanız çocugun psikolojisi bozulur ve kabus da görür.
Bazı kötü şeyler yaptğınızı söylemişsiniz normaldir çünkü yaşadığınız olaylar sinirlerinizi yıpratır doğru düşünmenin önüne geçer Ben sizi bir varlığın rahatsız ettiğinden çok psikolojinizin ve bilinç altında yer eden sebeplerden dolayı bu sorunları yaşadığınız kanısındayım umarım herşey bir an önce yoluna girer hayatınızda size tavsiyem;

Allahümme!Rabbi euzü bike min hemezatıışşeyatıyn.Ve euzü bike Rabbi en yahdurun
ANLAMI: Rabbim şeytanların vesveselerinden sana sığınırım.Rabbim onların huzurumda bulunmalarından da sana sığınırım

Yatmadan önce nas suresi felak suresini Ayet-el kürsi'yi okuyun ve bu duayı okuyun kendinizi koruma altına aldığınızı düşünün gerekirse yalnız kalmamaya çalışın bu durumu kendinize saklamayın ailenizide bilgilendirin onlarda bu dönemde size destek olsunlar yaşınız küçük olduğu için bu durumu tek başına belki aşamazsınız o yüzden ailenizinde desteğini isteyin

Elfangel

Kayıtlı Üye
... Annem bunu bana 5 yıl önce anlattı ve sonra konusunu açmak istediğimde lafı kestirip attı. Sonra korkunç rüyalar görmeye başladım ve bu konuyu araştırdım. Birşey bulamadım ve şimdi bazı kötü şeyler yaptığımda kendime engel olamıyorum...

Yorumlarıma kızabilirsiniz ama psikolojizinizi düşünerek bu yorumları yapıyorum 13 yaşındasınız anneniz bunu size anlattığında 8 yaşındaydınız anneniz bunları size anlatmasını doğru bulmuyorum çünkü 8 yaşındaki bir çocuğa bunu anlatırsanız çocugun psikolojisi bozulur ve kabus da görür.

Kesinlikle katılıyorum. Annemiz biraz erken davranmış bu olayı anlatmakta. Bir an önce hayatınızdaki etkilerinden kurtulmanızı dilerim bu olayın. Yaşınız daha çok genç, kendinizi daha iyi tanıyıp hayatınızı istekleriniz doğrultusundan yürütebilirsiniz umarım...

Tami

Kayıtlı Üye
Bende bunu ilk yaşamaya başladığımda bir tür pisikolojik sorun yaşadığımı düşündüm... Ama bundan önce yanı ben 8 yaşıma girmeden önce her gece bazı rüyalar görürdüm yabi bu olayı bilmeden önce değişik türlerde birsürü onlardan görürdüm belkide annem bunlardan korktugu için anlatmıştır... Neyse rüyalarım bir hocaya gittikten sonra ve bana muska yaptırdıktan sonra bitti...Ayrıca onlarla konuştum bir kere yukarıdada söylemiştim arkadaşım bu tür şeylere çok hevesliydi... Ama konuşmamın pek yararı olduğunu söyleyemeyeceğim çünkü çok garipti benim anlaya bilecegim birkaç şey söylediler sadece...

Not:KIZIL çok haklısın! Kendime çok kızıyorum ama arkadaşımın sayesinde bulaştım bu işlere! Zaten ilk onlarla konuşmaya çalışan arkadaşım oldu!

Not: Chillout söylediğin şey onlarla ugraşmamam gerektiği bunu birçok aklıbaşında kişi söyledi ama yapamıyorum korktuğum halde üzerine gitmeden duramıyorum... Ama teşekkür ederim denemeye çalışacağım...

gulchn

Kayıtlı Üye
Olay büyük ihtimal psikolojik çünkü 8 yaşında bir çocuğa böyle bi olay anlatılması ve bunun çocukta yarattığı etki ve kendi kurduğu fantastik dünyada iyice gelişmiştir. Korku büyüdükçe bi yandan merak ve bu konulara ilgi artmış şimdide ilgilenmeden duramıyor gayet açık ve net bence önce anneyle beraber bir profesyonel yardım alınmalı 8 yaşında bir çocuğa bunu açık açık anlatıyorsa onunda yaşadığı bir takım problemler vardır demektir.

Tami

Kayıtlı Üye
Aslında söylediğiniz gayet mantıklı ama ondan önceki rüyalarımı ve rüyamda gördüğüm birsürü iğrenç hayvanı unutamıyorum... ( yılan vb. ) ve çogu zaman uyandıktan sonra biri beni görene kadar hayaller devam ediyor rüyanın etkisinden çıkamıyorum...

KENT

Kayıtlı Üye
Korktuğun halde üzerine gitmeden duramıyorsan, korkularınla yüzleş, sonuna kadar git. Birşeyden korkmaya başlar ve buna engel olmazsan o korku zamanla altından kalkamayacağın boyutlara ulaşır. Bizler evrende korkularımızla sınanırız ve onlara yenik düştüğümüz sürece de hakettiğimizi alamayız. Korkularınla yüzleş, öyle ki sen onlardan değil, onlar senden korksun.

Tami

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim öyle yapacağım.Aslında ben de bunu çok istiyorum...

Tavuk Suyu

Kayıtlı Üye
Tami;

Olayı kafanda bitir kardeşim. Öyle uçuk kaçık şeylerin olmadığına (inanamasan bile)kendine inandır. Bak göreceksin o zaman nasıl rahatlayacaksın. Sen onlardan korkma, onlar senden korksun.bu kadar basit. Şahsen ben böyle şeylere inanmam. Ve bundan bir kaç yıl öncesine kadar çok inanırdım ,sorgulamazdım, yapmadığım davetler kalmadı. Ne zaman bir olay olsa hemen korkardım,o tür şeylere bağlardım hep. Sonra inanmamaya başladım. Hepsinin bir ton saçmalık olduğuna yavaş yavaş kanaat getirdiğimde inan bana herşeye farklı bir gözle baktım. aynısını tavsiye ederim. Kolay gelsin.

oguzhan

Kayıtlı Üye

Lütfen yardım edin!
bol bol dua et.özellikle KURAN I KERİM oku.üç harfliler kuran sesinden hiç hoşlanmazlar.tabi kafir olanları.cinlerin şerrinden korunmak için dularda var.onlarıda oku.yanlız kalmamanı tavsiye ederim.bi süre yani.çünkü çok zor bişey bu.tabi benim başıma gelmedi hiç ama.zor yani.namaz kıl.ALLAH a yalvar.yalvarki seni kurtarsın.samimiyetle yalvar.ALLAH ın izniyle işallah geçer.

Tami

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim kardeşlerim tavsiyenizi dinlerim ama zaten artık düşünmediğim için rahatsız edilmiyorum...
İşin garip yanı şu an evde yalnızım...
Ve korkmuyorum çünkü Allahım beni koruyacak biliyorum!

oguzhan

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim kardeşlerim tavsiyenizi dinlerim ama zaten artık düşünmediğim için rahatsız edilmiyorum...
İşin garip yanı şu an evde yalnızım...
Ve korkmuyorum çünkü Allahım beni koruyacak biliyorum!
işallah inancın kurtarır seni.zaten herçey inanmaktan geçiyo.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
dualara sarıl en yakınındaki bi hocaya muskada yazdırabilirsin allah yardımcın olsun gözünden öpüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...