Karanlık varlık

ilknur85

Kayıtlı Üye
Başımdan geçen birkaç olay var sizlerle paylaşmak istiyorum.​

Bundan 7 sene önce saat gece 2 gibi banyoda küvette duş alıyordum, tüplü şohben vardı tam 15 dk geçmişti ki bi anda ayak bileklerimi birşey tuttu çok korktum ve çığlık attım , o anda elektrikler kesildi Annem uyuyodu çığlığımı duyduğu anda uyanıp koşarak geldi tabii elektrik kesildiği için bağırdım sanmış ama o varlık her neyse ayağımı tuttuktan sonra elekrtik kesilmişti.Bu olayla sınırlı kalmadı.

6 sene önce izmirdeki kız arkadaşımın yanına gittim onlarda kalıcaktım o gün içimde çok farklı bi his vardı, kız arkadaşla sabahlayıp çene çalıcaktık. Saat 3 civarında bi anda elektrikler kesildi mum almak için mutfağa gittik ben mutfağa girmedim kapıda bekliyordum, o sırada kız arkadaşımda mumu bulmuştu , tam yakıp bana döndüğü anda arkamdan birşeyin sırtıma dokunarak geçtiğini hissettim işin garip yanıysa kız arkadaşımda şaşkın bi ifadeyle bana bakıp kısık sesle arkamdan karanlık birşeyin geçtiğini söyledi bu olaya ikimiz şahit olduk ben görmemiştim fakat bana dokunup geçmişti, arkadaşımsa siyah duman gibi birşeyin geçtiğini görmüştü.O varlık her neyse daha sonraki yıllarda da bana varlığını hissettirdi.

2005 yılında Eskişehirde üni. kazanmıştım , orada kız öğrenci evinde kalıyordum bi gün akşam hava yeni kararmıştı, çok uykusuz olduğum için yatıp uyuyacaktım, evde hiçkimse yoktu yalnızdım, odamda ranzanın altındaydım ve odamın kapısı kapalıydı ,tam uykuya dalmak üzereyken odamın kapısının yavaşça açıldığını duydum kalp atışlarım hızlanmıştı , kim var orda diye seslendim fakat bakmaya cesaret edemedim kaskatı kesildim sırtüstü yatıyordum , kapı açıldı ve birinin geldiğini duyuyordum ayak sesi gibi tak tak sesler gitgide yaklaşıyordu ışıklar kapalıydı ve benim kaldığım oda zifiri karanlıktı penceresi bile yoktu, korkudan bayılmak üzereydim o yaklaşan her neyse sanki bi yaratığın nefes alıp verişini duyuyordum ben korkudan gözümü bile açmadım fakat hissediyordum yanıma gelip üstüme çöktüı o an felçli gibi hiç hareket edemedim , aklımdan dua etmeye çalıştım fakat bildiğim hiçbir duayı okuyamadım 10 dk sonra yok oldu bende çok bitkin düştüm yorganın altına girip kıvrılıp uyudum.Karabasan olduğunu düşünmüştüm netten bana dadanan her neyse araştıdım 'şeytanı mahveden dua' başlıklı bi dua buldum bu duanın kötü cinlere acı çektirip uzaklaştırdığı yazıyodu günde 7 kere onu okumaya başladım fakat ilk okuduğum günün gecesi uykumda uyarıldım. Uyurken bi anda kapı açıldı içeriye bi cüce kızgın bi şekilde 'O DUAYI OKUMA, O DUAYI OKUMA' diye bağıra bağıra yatağıma yürüdü bense yattığım yerdeydim sanki rüya değilde gerçekmiş gibi cüce yaklaşırken hem sinirli hem telaşlıydı kulakları sivri ve uzundu saçı yoktu 3-4 tel vardı kafası beyin gibiydi normalden büyüktü üzerime gelirken göz göze gelmedik en son gözlerime bakıp kulak tırmalayan bi sesle O DUAYI OKUMA dedi ve ben bi anda uyandım. Daha sonra o duayı okumadım..

hala birşeylerin normal gitmediğinin farkındayım o varlığın ne olduğunu ve benle bağlantısının sebebini merak ediyorum fakat üstüne gitmiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Özel mesajla başvurun, kontrol edelim hala bir rahatsızlık varsa.

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun, Insallah kisa zamanda kurtulursunuz...

ahmet255

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun valaha acaba ney çok merak ettim vallahi ama bu merakım dogrubi merakmıdır yanliş bir merakmıdır bilmiyorum şüphe içinde merak ediyorum.ALLAH ŞAHİTTİR'Kİ biraz ürktüm onun haricinde korkmadım.

Atesböceği1

Kayıtlı Üye
O karanlık varlık ile bir şekilde iletişim kurup sizden ne istediğini açıkça sormalısınız.
mutlaka bir nedeni vardır. bence bu işi ciddi takip edin.
geçmiş olsun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O karanlık varlık ile bir şekilde iletişim kurup sizden ne istediğini açıkça sormalısınız.
mutlaka bir nedeni vardır. bence bu işi ciddi takip edin.
geçmiş olsun
İletişim kurup sormak mı? Lütfen insanları yanlış yönlendirip zarar görebilecekleri şeyler anlatmayın. Belli ki bu konuda uzman değilsiniz ve bu şekilde sorunları olan insanlara verdiğiniz bu tavsiye sorunun daha da büyümesine neden olur. Ancak üst düzey bir majisyen (varlıkları tanıyan, koruma düzeyi yüksek, farkındalığa sahip) bu şekilde hareket eder. O da derviş yolunda ise. Yok benim gibi savaşçı yolunda ise onu da sormaz, gereken neyse onu yapar. Böyle bir varlık diplomasisi ancak derviş yolundaki majisyenler için geçerlidir, ancak onlar bu konuda zarar görmeden muvaffakiyetle sorunu bu şekilde aşarlar. Rica edeceğim bilmeden insanları bu şekilde yönlendirmeyin. ÇOK TEHLİKELİ. Asla bu tür soruna sahip biri bunu NİYET BİLE ETMESİN! Açık büfe yemek olursunuz tabiri caizse. Umarım iyi ve etkili bir uyarı olmuştur.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Chillout a katılıyorum saçma olmuyomu bu ne istiyo soralım anlaşılan çok humanist birisiniz
çok iyi niyetlisniz ama bu amerikan hayat filmlerindeki gibi bir mesele deil yani bunun farkına varın.Bide o kız cagar eger didiniz gibi yaparsa birden ilahi bir melek güç onu o saniyede kurtarıp kutsal kılıcını çıkarıp mahlukatı kesmiyicek arkadaşlar lütfen mantık sınırları içinde yarum yapalım bilmedigimiz işe yorum atmayalım.
Şahsi fikrim Geçmiş olsun demeniz bide arkadaş için bi 4 5 saniye dua gitirmeniz daha faydalı olucaktır bence.

arkadaşlar yazı biraz karışık oluyo kusura bagmayın klavyeme su döküldü ondan yenisini alana kadar biraz idaire edebilirzi heralde :)

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Çok geçmiş olsun arkadaşım bende ürktüm cidden senin için daha zordur eminim geçmiş olsun

ilknur85

Kayıtlı Üye
ilginiz ve dualarınız için teşekkür ederim şuanda bi sıkıntım yok Allaha şükür.

catgirl

Kayıtlı Üye
Bence o başladığın duayı okumalısın. O varlığı rahatsız etmiş belliki. Seni vazgeçirmeye çalışmış... Gerçekten birşeylerin hala ters olduğunun farkındaysan, bütün inancınla o duayı oku. Seni yine rahatsız edecektir okumaman için ama gücü tükenicektir bir yerde, bunu bildiği için seni engellemeye çalışmış anlaşılan...

ilknur85

Kayıtlı Üye
Ben bu olayın üstüne gitme taraftarı değilim şuanda çok rahatsızlık vericek bir sorunum yok eğer olursa bu konuda uzman olan kişilerden yardım alıcam bilmediğim hususlarda kendi başıma hareket edersem daha kötü sonuçlar alabilirim. tavsiye ve görüşleriniz için teşekkür ederim :)

damisela

Kayıtlı Üye
Bence de çok doğru düşünüyorsunuz. Bu tür konularda benim de bilgili kişilerden duyduklarım hep bu tür şeylerdir. Akışına bırakmak... Engellenmesi gereken noktada zaten bir işaret alınıyor sanırım. (Ya da iyiyse devam edilmesi yolunda)

Ama gene de bazen tahmin edip, hissettiğinden daha fazla bilgiye ulaşmak istiyor insan. Bazen de acemilikten oluyor sanırım.

dozert

Kayıtlı Üye
Ne diyebilirim Çok Geçmiş Olsun...

İnşallah Çaresini En kısa Zamanda Bulursun :)

ilknur85

Kayıtlı Üye
yine birşey oldu dün gece uyumak üzereydim içimde acayip bi sıkıntı vardı yatak dar geliyodu resmen tam uyuyordum ki başıma demir düştü sanki büyük bi çınlamayla zıpladım yerimden çok tuhaftı aradan 5 dk geçmedi mahalleden çığlık sesleri gelmeye başladı birisi ölmüş çok enteresandı :/

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum ne kadar doğru ama benim bu konuda edindiğim tecrübem şu;
bu olaylarla ilgilenmek; dikkati bu işlere yöneltmek bir kapı açmak gibi.
Sorasında bazen bilerek bazen de meraktan yeni kapıları da açıyoruz.
Bu iş ilerledikçe de içinden çıkılmaz bir hal alıyor; çünkü onların boyutunda kendimizi farkettirmiş oluyoruz.
Belki de umursamak, korkmamak,önemsememek daha iyidir.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Dream farkındalığa sahip birisini görmek güzel. Açıklamanız için teşeşkür ederim. Söyleidğiniz gibi bırakın çok fazla ilgilenmek düşünmek ya da sadece bilmediğiniz küçücük bir kelime bile kapı açabilir. Ve durum sandığınızdan çok daha ciddi boyutlara ulaşır. Bizler varlıkları ya da bazı ilahi enerjileri ilahi güçleri adına ne derseniz deyin bizim boyutumuzda gördğümüzde bile nasıl olaylar oluyor. Ve herkes neler konuşuyor. Bunun gibi siz de onların boyutunda görünürseniz onlar içinde aynı etki söz konusudur. Birçok varlığın ister meraktan deyin ister musallat olmak deyin birçok şekilde sizin yanınızda olması şaşırtıcı olmayacaktır. Tekrar ve tekrar ikazımızı yeniliyoruz. Eğer o varlıkları yönetecek güçte değilseniz sizler o varlıkların hakimiyeti altına girersiniz esiri olursunuz. Yaptığınız ve yapacağınız çalışmalarda lütfen kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin. Kendinize güvenmiyorsanız da kesinlikle ilgilenmeyin.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Dream farkındalığa sahip birisini görmek güzel. Açıklamanız için teşeşkür ederim. Söyleidğiniz gibi bırakın çok fazla ilgilenmek düşünmek ya da sadece bilmediğiniz küçücük bir kelime bile kapı açabilir. Ve durum sandığınızdan çok daha ciddi boyutlara ulaşır. Bizler varlıkları ya da bazı ilahi enerjileri ilahi güçleri adına ne derseniz deyin bizim boyutumuzda gördğümüzde bile nasıl olaylar oluyor. Ve herkes neler konuşuyor. Bunun gibi siz de onların boyutunda görünürseniz onlar içinde aynı etki söz konusudur. Birçok varlığın ister meraktan deyin ister musallat olmak deyin birçok şekilde sizin yanınızda olması şaşırtıcı olmayacaktır. Tekrar ve tekrar ikazımızı yeniliyoruz. Eğer o varlıkları yönetecek güçte değilseniz sizler o varlıkların hakimiyeti altına girersiniz esiri olursunuz. Yaptığınız ve yapacağınız çalışmalarda lütfen kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin. Kendinize güvenmiyorsanız da kesinlikle ilgilenmeyin.

Kesinlikle katılıyorum. ilgilenmeyin ve kesinlikle korkmayın cesur olun....

ilknur85

Kayıtlı Üye
ben bu konuda bilgi sahibi olmadığım için kendi başıma iletişim kurmam söz konusu olmaz denememde onların var olduklarını ve herdaim yanı başımızda, çevremizde olduklarını biliyorum sadece başımdan geçenleri sizlerle paylaşmak istedim. Korkmuyorum sadece olağan şeyler dışında bazı şeyler yaşıyorum yıllardır... bu site bence bu olaylara gerçekten ışık tutuyor.