Rüya göstermek

so0kie

Kayıtlı Üye
Birine rüyasında istediğim kişiyi gösterebilir miyim?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Ben bir sitede görmüştüm denedim diğer gün arkadaşa sordum görmüş ama ilginç şeyler görmüş... Sana saçma gelebilir ama yinede anlatmaya çalışayım. Gece yatmadan önce meditasyon yap. Nasıl yapılacağı sitede var. Sonra yatağa rahatça uzan, gözlerini kapat. Rüyasına girmek istediğin kişiyi gözlerin kapalıyken canlandır. Ve rüyasına girmek istediğin kişinin alnının ortasından göstermek istediğin şeylerin girdiğini sürekli olarak imaj et. Bunu yarım saat kadar yap, iyi konsantre ol. Kendi dilimce anlatmaya çalıştım... :D

so0kie

Kayıtlı Üye
Hmm... Peki çok teşekkürler.. Bunu yapmak için bir büyü var mı ,biliyor musunuz? =))

YasinLY

Kayıtlı Üye
Benim anlatmaya çalıştığım büyü değil. Ama şunu söyleyeyim, düşünsenize sizin yaptığınız büyü ile rüyasına giriyorsunuz, ona hükmediyormuş gibi olur kendi iradesiyle olmaz o zamanda rüyanın ne anlamı kalır değil mi ?

so0kie

Kayıtlı Üye
Ben dediğinizi anladım onu da deneyeceğim de böyle bir büyü var mı diye de merak ettim.. =))

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben dediğinizi anladım onu da deniyeceğim de böyle bir büyü var mı diyede merak ettim.. =))

Büyü varmı bilmiyorum ama emin olun büyü varsada arkadaşın anlattığı teknik büyüden bin kat daha kolay ve pratik büyü içn bi ton malzeme uğraşı felan zor iş.
Böyle boş şeyler için ben şahsen büyüye asla başvurmam.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Saba'nın verdiği 1. link büyü değil...

sabahh

Kayıtlı Üye
Saba'nın verdiği 1. link büyü değil...

Sitede konuyla alakalı payşalımların linklerini verdim hangisini uygun görürse yapar artık, senin bahsettiğin uygulamada güzel bir yöntem eğer inanarak ve yoğunlaşarak yaparsa mutlaka sonuç alır çünkü önceden ben de farkında olmadan bunu yapmıştım,yogun olarak düşündüğüm şeyi arkadaşım rüyasında görmüştü.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Evet katılıyorum. :) verdiğiniz linklerden birincisi aklıma gelmemişti o güzel uygulama...