Duyduğum sesler?

BLACKCULLEY

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
Merhabalar
Astral seyahat üzerine araştırma ve çalışma yaptığım bir dönem, geceleri kulağıma gelen fısıltılarla ve sarsılmalarla uykumdan sıçrıyordum. Tam sona erdiğini düşünüyordum ki dün gece bu sitedeki nefes tekniklerini okurken, odamda tam yanımdaki birinden gelir gibi 'Hoh' diye bir nefes sesi işittim, oldukça hissedilirdi. Odada benden başka kimse de yoktu. Bunlara anlam veremiyorm. Aynı şeyleri yaşayan ya da fikri olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.
Sevgiler...

Hiç mi yok? :)

maxcod

Banlı Kullanıcı
Astral seyehat dışında küçükken bile olsa ayin vs gibi gerçekleştirdiniz mi ? Evinizde muska(muska boynunuzda da olabilir), nazar boncuğu vs kullanıyor musunuz ?

Ori

Kayıtlı Üye
Bence uğraştığınız şeyler sonucu oluşan bilinçaltı ve ufak bir paronayaklık evresinden öte birşey değil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yaşadığınız olay büyük ihtimal psikolojik.Kişi paranormal konuları araştırırken bu tür şeyleri yaşaması normaldir. Çünkü okuduğu şeyler,gördüğü şeyler bilinçaltına kaydedilir.Ondan dolayı yaşamış olabilirsiniz. :)
Bir sorun olmadığına inandırın kendinizi. :)

bendekiben

Elit Üye
Konuyu 2010 yılında açan üyemiz 2012 yılının 8 ayından beri siteye giriş yapmamış dolayısıyla verilen cevaplarda yerine ulaşmayacaktır.

hasan06

Kayıtlı Üye
astral seyahat maddi varlıktan soyutlanmaktır. yani beden den ruh çıkar ve ruh (cin ,ruh ,melek gibi ) vasıtası ile gezmeye başlarsınız. olayın tam olarak içinde değilim yani sizi tam olarak bilmiyorum ama çevrenizde olan bedensiz varlıktan gelen seslerde olabilir.