Durugörü Enerji Çalışması 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Durugörü Enerji Çalışması 3

Durugörü Enerji Çalışması nediri, öğrenmek için bölüm içindeki konuyu okuyabilirsiniz.

Çalışmaya Katılacak Kişiler İçin:

İsimlerinizi anne ve kendi isimlerinizi dilberhala nicli üyeye özel mesaj atınız. Lütfen urumhamatahayil 'e atmayınız. Atsanız dahi çalışmaya alınmayacaksınız.

Özel mesaj attığınızda mesaj başlığı olarak Durugörü Enerji Çalışması 3 yazınız. Başka bir şey yazmayınız. Mesaj içeriği olarak istediğim bilgiler dışında bir şey yazmayınız. Sorularınızı burdan sorunuz özel mesajda soru sormayınız.

Katılmak için katılmayınız. Eğer verdiğim saat ve günde hazır olamayacaksanız lütfen adınızı yazdırmayınız. Yapılan çalışmaya saygı duyunuz.

Çalışmaya Katılmadan Önce Ne Yapacaksınız ?

Çalışma gününe kadar Nur suresinin 35. ayetini ister Türkçe ister Arapça ister başka bir dilde 7 gün boyunca günde 99 defa okuyunuz. Bir günde sadece 99 kere ne eksik ne de fazla.

Çalışma sırasında nefes tekniklerine dikkat etmeniz önemlidir. Nefes teknikleri için buraya tıklayınız.

Bir gün atlarsanız çalışmaya katılmayınız ve özel mesaj atınız. Konu başlığı olarak Durugörü Enerji Çalışması 3 çalışmasına katılamayacağım yazınız. çalışmasına katılamayacağım yazınız.

Çalışmadan sonra deneyimlerinizi Durugörü Enerji Çalışması 3 Deneyimleri konu başlığında paylaşınız bu konuya yazmayınız özel mesaj ile iletmeyiniz.

Çalışma Ortamı Nasıl Olacak ve Diğer Dikkat Etmeniz Gereken Konular?

1. Karanlık olacak. Hiç bir ışık oluşturucu bir nesne açık olmayacak, yakılmayacak. Dışardan bir ışık geliyorsa sorun değil ama ışık gelmemesi için perdelerinizi açmayınız.
2. Sessiz bir ortam olacak.
3. Sizden başkası olmayacak.
4. Yatakta rahat giysiler giymiş bir şekilde uzanacaksınız.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alınız.
6. Gözleriniz kapalı olacak. Açmak isterseniz açmanızda bir sakınca yok.
7. Ayaklarınızı ellerinizi bağlamayın. Yüzü koyun yatmayın. Elleriniz açık ayaklarınız birbirinden ayrı, yüzünüz ve avuç içleriniz tavana baksın. Kendinizi kasmayın rahat bir şekilde uzanın.
8. Çalışma sırasında bir zikir yoktur.
9. Çalışmanın bitiş zamanı yoktur. Siz anlarsınız çalışmanin bittiğini hissedersiniz. Hissedince kalkın.
10. Hiç bir elektronik çihaz açık olmasın. Çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın ya da ılık bir duş alın sonra televizyon yada pc açın.
11. Enerji çalışmasından sonra kendi çalışmalarınızı yapın. Fal bakın, kişiye yada olaya yoğunlaşın, rüyaya yatın, astral çıkış deneyin vs vs
12. Çalışma zamanı gelince üç defa kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum ya da kerimden gelen Durugörü Enerji Çalışmasına izin veriyorum diyeceksiniz.

Çalışma Ne Zaman Yapılacak?

14/ KASIM/ 2010

Saat: Türkiye saati ile öğlen 13: 00 da. Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

Hazırlayan: Kerimali DOĞACI

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
merhabalar benim bir sorum olucaktı sayın Urum
7 gün boyunca günde 99 defa okuyunuz. demişsiniz ama çalışma 29 gün sonra herhangi bir 7 günmü okuyacağız yoksa 29 gün boyuncamı okuycağız kafam karıştı aydınlatırsanız çok sevinirim.

Voy

Kayıtlı Üye
merhabalar benim bir sorum olucaktı sayın Urum
7 gün boyunca günde 99 defa okuyunuz. demişsiniz ama çalışma 29 gün sonra herhangi bir 7 günmü okuyacağız yoksa 29 gün boyuncamı okuycağız kafam karıştı aydınlatırsanız çok sevinirim.

Çalışmadan önceki 7 gün boyunca okuyacaksınız.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Tesekurler ustadim,
tamda Kurban bayramindan önceki gune denk geliyor yanlisim yoksa....

sevgi ile/

kusura bakmayin aklima bir soru takildi simdi ben gece calisiyorum saat 22.00 da basliyorum yani turkiye saati ile 23.00. o gun 14 kasim pazara denk geliyor o kadar önemli deil gerekirse isyerinden izin koparirim sirf sizin icin feda olsun sizin bu degerli calismalariniz icin harcadiginiz o degerli zamanlar icin.

aklima takilan soru su calismalar genellikle ne kadar suruyor icabinda gitme durumum olursa beni idare edebilirler ve bu tur calismalardan sonra isime devam edebilirmiyim yoksa uyumak en iyisimidir sizin tavsiyeniz?

Yoksa benim icin pazar gunu tatil gunu olacak bu kesin yani calismayi kacirmayacagim Allah´tan bir mani cikmadigi surece!

tekrar tesekkurler...

origanum

Yönetici
kusura bakmayin aklima bir soru takildi simdi ben gece calisiyorum saat 22.00 da basliyorum yani turkiye saati ile 23.00. o gun 14 kasim pazara denk geliyor o kadar önemli değil gerekirse isyerinden izin koparirim sirf sizin icin feda olsun sizin bu degerli calismalariniz icin harcadiginiz o degerli zamanlar icin.

aklima takilan soru su calismalar genellikle ne kadar suruyor icabinda gitme durumum olursa beni idare edebilirler ve bu tur calismalardan sonra isime devam edebilirmiyim yoksa uyumak en iyisimidir sizin tavsiyeniz?

Yoksa benim icin pazar gunu tatil gunu olacak bu kesin yani calismayi kacirmayacagim Allah´tan bir mani cikmadigi surece!

tekrar tesekkurler...

Çalışmadan sonra uyuyacaksınız diye birşey yok, kalkıp hayata devam edilebilir ama normalde gündüz çalışıp gece uyuyanlar için gece üzerlerinden enerji geçtiği için ve saat de geç olduğu için uyuyabilirler. Bazıları çalışma sırasında uyuyakalabilir. Enerjiyi algılama biçimi de etkendir tabi, alışkın olanlar farklı tepki verir, ilk deneyimleri olanlar farklı. Bir de herkesin deneyimlemesi ve süresi farklıdır, kimi kısa zamanda kalkar kimi 1-2 saat kalır, sonra kalkar ya da uyur, bilemeyiz çünkü herkesin farklı bir bünyesi vardır ve herkes enerjiye farklı bir tepki verir her vücudun enerjiye göstereceği tepki farklı olur.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Çalışmadan sonra uyuyacaksınız diye birşey yok, kalkıp hayata devam edilebilir ama normalde gündüz çalışıp gece uyuyanlar için gece üzerlerinden enerji geçtiği için ve saat de geç olduğu için uyuyabilirler. Bazıları çalışma sırasında uyuyakalabilir. Enerjiyi algılama biçimi de etkendir tabi, alışkın olanlar farklı tepki verir, ilk deneyimleri olanlar farklı. Bir de herkesin deneyimlemesi ve süresi farklıdır, kimi kısa zamanda kalkar kimi 1-2 saat kalır, sonra kalkar ya da uyur, bilemeyiz çünkü herkesin farklı bir bünyesi vardır ve herkes enerjiye farklı bir tepki verir her vücudun enerjiye göstereceği tepki farklı olur.

Cevabin icin tesekkurler origanum kardes ve söylediklerine tamamen katiliyorum fiziksel ve psikolojik olarak birbirimizden tamamen farkliyiz ve tepkilerimizde öyle, o zaman en iyisi o aksami evde gecirmek ve deneyimin tadini cikarmak olacak. Enerji uyumlamalarini Sabirsizlikla bekliyorum ama durugöruden önce anladigim kadari ile:

Astral Seyahat 1´inde ve Enerjileri Yönlendirme 7´sinde İnisiyasyonlari, durugöru 14´unde ve son olarak ta Şifalanmak İçin Enerji Çalışması 16´sinda. Kusura bakmayin urum ustadin dediklerini tekrar gibi oldu ama sizlere en guzel ve hayirli geceler dilerken son bir sorum daha var izninizle

-Butun bu enerji calismalarini anladigim kadari ile mantiken birbiri ardina yapmak imkansiz gibi görunuyor (7 gunluk hazirlik dönemi gözönune alinirsa yani) bir yapip bos birakmak ve alinmayan inisiyeleri de bir sonraki aya hazirlanmak gerekiyor anladigim kadari ile?

Tekrar Tesekkurler!
sevgi ile/

herkese hayirli sabahlar arkadaslar,

urum ustadimin dedigi gibi anne ve kendi ismimizi dilberhalaya katilacagimiz enerji calismasi basligi konu alinarak özel mesaj yollandi.
Bu ilk calismam oldugu icin merak ettim. Dogum tarihlerimizide eklememiz gerekiyormuydu?

sevgi ile/

origanum

Yönetici
Cevabin icin tesekkurler origanum kardes ve söylediklerine tamamen katiliyorum fiziksel ve psikolojik olarak birbirimizden tamamen farkliyiz ve tepkilerimizde öyle, o zaman en iyisi o aksami evde gecirmek ve deneyimin tadini cikarmak olacak. Enerji uyumlamalarini Sabirsizlikla bekliyorum ama durugöruden önce anladigim kadari ile:

Astral Seyahat 1´inde ve Enerjileri Yönlendirme 7´sinde İnisiyasyonlari, durugöru 14´unde ve son olarak ta Şifalanmak İçin Enerji Çalışması 16´sinda. Kusura bakmayin urum ustadin dediklerini tekrar gibi oldu ama sizlere en guzel ve hayirli geceler dilerken son bir sorum daha var izninizle

-Butun bu enerji calismalarini anladigim kadari ile mantiken birbiri ardina yapmak imkansiz gibi görunuyor (7 gunluk hazirlik dönemi gözönune alinirsa yani) bir yapip bos birakmak ve alinmayan inisiyeleri de bir sonraki aya hazirlanmak gerekiyor anladigim kadari ile?

Tekrar Tesekkurler!
sevgi ile/

herkese hayirli sabahlar arkadaslar,

urum ustadimin dedigi gibi anne ve kendi ismimizi dilberhalaya katilacagimiz enerji calismasi basligi konu alinarak özel mesaj yollandi.
Bu ilk calismam oldugu icin merak ettim. Dogum tarihlerimizide eklememiz gerekiyormuydu?

sevgi ile/

Ardarda yapmak hiç de imkansız değil. Biri için hazırlık çalışmasını yapın sonra aradan bir süre geçsin, örneğin 1 saat sonra diğerini yapın, ya da bir hazırlık çalışmasını sabah diğerini akşam yapın. Önemli olan 7 gün arka arkaya ve mümkünse aynı zaman diliminde yapmaktır, bir de ikisi arasında biraz sürenin geçmiş olması gerektiğidir, yani biri bitti hemen ya da birkaç dk sonra diğerine geçilmemelidir.
Urum doğum tarihi istemiyor, orada yazıldığı gibi sadece adınız ve anne adınızı yazacaksınız başka birşey değil.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
tamam saolasin origanum ben dun aksam medyumluk inisiye konusu icinde biryerlerde sevgili cingenenin dogum tarihide yazdigini gördum de o nedenle sormustum.

cevap icin tekrar saol....

origanum

Yönetici
tamam saolasin origanum ben dun aksam medyumluk inisiye konusu icinde biryerlerde sevgili cingenenin dogum tarihide yazdigini gördum de o nedenle sormustum.

cevap icin tekrar saol....

Rica ederim. Başka çalışmalar için doğum tarihi ya da başka bilgi gerekebiliyor bu da o zaman söyleniyor zaten.

Osiris

Kayıtlı Üye
Çalışmadaki ayeti buldum,bulamayanlar için.

Allahu nurus semavati vel ard, meselu nurihi ke mişkatin fiha misbah, elmisbahu fi zucaceh, ezzucacetu ke enneha kevkebun durriyyuy yukadu min şeceratim mubaraketin zeytunetil la şerkiyyetiv ve la ğarbiyyetiy yekadu zeytuha yudi'u ve lev lem temseshu nar, nurun ala nur, yehdillahu li nurihi mey yeşa' ve yadribullahul emsale lin nas vallahu bi kulli şey'in alîm.

-------------------------------------------------------------------

Allah, göklerin ve yerin nurudur. O'nun nurunun misali, içinde çerağ bulunan bir kandil gibidir; çerağ bir sırça içerisindedir; sırça, sanki incimsi bir yıldızdır ki, doğuya da, batıya da ait olmayan kutlu bir zeytin ağacından yakılır; (bu öyle bir ağaç ki) neredeyse ateş ona dokunmasa da yağı ışık verir. (Bu,) Nur üstüne nurdur. Allah, kimi dilerse onu Kendi nuruna yöneltip-iletir. Allah insanlar için örnekler verir. Allah, herşeyi bilendir.

cherry_rock

Kayıtlı Üye
merhabalar. ya bir şey sormak istiyorum. ben çocuk bakım evinde büyüdüm anne adımı bilmiyorum katılamayacak mıyım :(

sterne

Kayıtlı Üye
Peki aklıma takılan bir şey var kabul edildiğimize dair bir onay mesajı gönderilecek mi ? Kusura bakmayın gereksiz bir soru olabilir ama merak ettim doğrusu. :) Teşekkürler Şimdiden.

Voy

Kayıtlı Üye
Peki aklıma takılan bir şey var kabul edildiğimize dair bir onay mesajı gönderilecek mi ? Kusura bakmayın gereksiz bir soru olabilir ama merak ettim doğrusu. :) Teşekkürler Şimdiden.

Hayır ,gönderilmeyecek.

origanum

Yönetici

Hayır gönderilmeyecek. Adını yazdıran herkes çalışmaya katılabilir zaten, kabul etmek veya etmemek diye bir durum söz konusu değil. Herkese açık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...