Enerjileri Yönlendirme İnisiyasyonu 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Enerjileri Yönlendirme İnisiyasyonu nediri, öğrenmek için bölüm içindeki konuyu okuyabilirsiniz.

Çalışmaya Katılacak Kişiler İçin:

İsimlerinizi anne ve kendi isimlerinizi dilberhala nicli üyeye özel mesaj atınız. Lütfen urumhamatahayil 'e atmayınız. Atsanız dahi çalışmaya alınmayacaksınız.

Özel mesaj attığınızda mesaj başlığı olarak Enerjileri Yönlendirme İnisiyasyonu 3 yazınız. Başka bir şey yazmayınız. Mesaj içeriği olarak istediğim bilgiler dışında bir şey yazmayınız. Sorularınızı burdan sorunuz özel mesajda soru sormayınız.
Katılmak için katılmayınız. Eğer verdiğim saat ve günde hazır olamayacaksanız lütfen adınızı yazdırmayınız. Yapılan çalışmaya saygı duyunuz.

Çalışma Katılmadan Önce Ne Yapacaksınız ?

Çalışma gününe kadar günde 10 dakika meditasyon yapınız. Zorunlu değildir. Tepe çakranızdan mavi bir ışığın bedeninize girdiğini tüm çakralarınızı açtığını , sizi temizlediğini ve arındırdığını
imgeleyiniz.

Çalışma sırasında nefes tekniklerine dikkat etmeniz önemlidir. Nefes teknikleri için buraya tıklayınız.

Çalışmadan sonra deneyimlerinizi Enerjileri Yönlendirme İnisiyasyonu 3 Deneyimleri konu başlığında paylaşınız bu konuya yazmayınız özel mesaj ile iletmeyiniz.

Çalışma Ortamı Nasıl Olacak ve Diğer Dikkat Etmeniz Gereken Konular?

1. Karanlık olacak. Hiç bir ışık oluşturucu bir nesne açık olmayacak, yakılmayacak. Dışardan bir ışık geliyorsa sorun değil ama ışık gelmemesi için perdelerinizi açmayınız.
2. Sessiz bir ortam olacak.
3. Sizden başkası olmayacak.
4. Yatakta rahat giysiler giymiş bir şekilde uzanacaksınız.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alınız.
6. Gözleriniz kapalı olacak. açmak isterseniz açmanızda bir sakınca yok.
7. Ayakalarınızı ellerinizi bağlamayın. Yüzü koyun yatmayın. Elleriniz açık ayaklarınız birbirinden ayrı, yüzünüz ve avuç içleriniz tavana baksın. Kendinizi kasmayın rahat bir şekilde uzanın.
8. Çalışma sırasında bir zikir yoktur.
9. Çalışmanın bitiş zamanı yoktur. Siz anlarsınız çalışmanin bittiğini hissedersiniz. Hissedince kalkın.
10. Hiç bir elektronik çihaz açık olmasın. Çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın ya da ılık bir duş alın sonra televizyon yada pc açın.
11. Enerji çalışmasından sonra kendi çalışmalarınızı yapın. Fal bakın. kişiye yada olaya yoğunlaşın. rüyaya yatın, astral çıkış deneyin vs vs
12. Çalışma zamanı gelince üç defa kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum ya da kerimden gelen Enerjileri Yönlendirme enerjisine izin veriyorum diyeceksiniz.

Çalışma Ne Zaman Yapılacak?

07/ KASIM/ 2010

Saat: Türkiye saati ile 13: 00 da. Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

Hazırlayan: Kerimali DOĞACI

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu durumda 21 gün meditasyon yapacağız. Ben bu akşam başladım.
Eğer gün atlamazsam 5 i gibi adımı yazdırmayı düşünüyorum.
Bir sorum olacak:
Bu çalışmadan sonra kurtulmak istediğim bir alışkanlığıma odaklansam
faydasını görür müyüm?

origanum

Yönetici
Bu durumda 21 gün meditasyon yapacağız. Ben bu akşam başladım.
Eğer gün atlamazsam 5 i gibi adımı yazdırmayı düşünüyorum.
Bir sorum olacak:
Bu çalışmadan sonra kurtulmak istediğim bir alışkanlığıma odaklansam
faydasını görür müyüm?

Özel mesajda cevapladım sorunuzu.

arkhe93

Kayıtlı Üye
origanum aynı soruyu bende soracaktım ama sormadım. Cevaplanacak diye. Ama özel den yazmışsınız :) Bende alabilirmiyim cevabı :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bende bir şey sormak istiyorum izninizle bu insiyenin ne işe yaradığını okudum ama tam aydınlanamadım,
diyelim ben enerjiyi aldım ve durugörü yeteneğime odaklandım (öğle bir yeteneğim yok)
durugörüm gelişir mi o yeteneğim açılırmı eğer hayırsa tam olarak ne işimize yara bu yönlendirme
Şimdiden teşekkürler
Saygılarla...

Voy

Kayıtlı Üye
Bende bir şey sormak istiyorum izninizle bu insiyenin ne işe yaradığını okudum ama tam aydınlanamadım,
diyelim ben enerjiyi aldım ve durugörü yeteneğime odaklandım (öğle bir yeteneğim yok)
durugörüm gelişir mi o yeteneğim açılırmı eğer hayırsa tam olarak ne işimize yara bu yönlendirme
Şimdiden teşekkürler
Saygılarla...

Bunlar her enerji çalışması için ayrıca açıklanmıştı sayın hfyc,bu linke bir göz gezdirebilirsiniz.Eğer Enerji Okulu bölümüne iyice bakarsanız diğer çalışmalar hakkında da ayrı ayrı gerekli bilgiler verilmiştir.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=12379

origanum

Yönetici
Bu çalışma olmayanı vermez. Esasında herkeste yetenek vardır da su yüzüne çıkmamıştır. Yeteneği belirgin olanlar bu çalışma sonrasında çok pratik yaptıkları taktirde daha iyi ilerleme gösterirler. Enerji çalışmalarında farkı açıkça görürler. Yeteneği su yüzüne çıkmamış biri katılırsa bir zararı olmaz ama diğerleri gibi birşey beklememelidir tabi. Enerji frekansını artırmaya birazcık katkısı olur sadece.

BaDeSuLTaN

Kayıtlı Üye
bu calısma ıcın adaımı msg atarak gonderdım 7 kasım damı olucak ve bıze nasıl bılgı verılecek
sımdıden tsk ler

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
bu calısma ıcın adaımı msg atarak gonderdım 7 kasım damı olucak ve bıze nasıl bılgı verılecek
sımdıden tsk ler
Çalışma 7 kasım 2010'da, 13.00'da olacaktır. Eğer adınızı ve anne adınızı Dilberhala'ya ilettiyseniz, çalışmaya katılacaksınızdır. Mesajların iletildiğine dair bilgilendirme yapılmıyor yani.

agoni

Kayıtlı Üye
ben de yenı uyeyım .. ee bu calısma katıldık dıyelım .. peki bu olayı nasıl hissedıcez hıc deneme yapmamıs bırı olarak ? iletişim vs bunu nasıl anlıcaz ?

Kar

Elit Üye
Merak etmeyin çalışmaya katılınca hissedeceksiniz.

origanum

Yönetici
ben de yenı uyeyım .. ee bu calısma katıldık dıyelım .. peki bu olayı nasıl hissedıcez hıc deneme yapmamıs bırı olarak ? iletişim vs bunu nasıl anlıcaz ?

Yeni üye olduğunuz da çalışmalar konusunda yeni olduğunuz da belli oluyor:) hiç deneme yapmamış biri bunu nasıl hisseder bunu sizden başka kimse bilemez. Bu enerji çalışmasının neyi amaçlardığını, katılanların neyi amaçladıklarını ve çalışma sonrasında neler deneyimlediklerini önceki mesajlarda okursanız konuya daha çok hakim olacaksınızdır. Eğer bu çalışma size uyuyorsa katılıp deneyimledikten sonra daha rahat bazı şeyleri anlayacaksınızdır. O zaman bunları tekrar düşünüp o zamanki bilgi ve hislerinizle yeniden derleyip sorarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.

agoni

Kayıtlı Üye
okadar fazla konu var ki:) bakalım yavaş yavaş konulara hakim olubalicem:) şu an için bazı şeyleri şaşkınlıkla okuyorum sadece .. teşekkürler :)

özlemim

Kayıtlı Üye
o güne kadar meditasyon mu yapıcaz ben yapmaya başladım ama sonrasında kalp ağrısı ve kulak ağrısı yaşıyorum

özlemim

Kayıtlı Üye
peki saat 13 de ne yapıcaz nasıl beklicez bilmiyorum daha yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...