Astral seyehat enerji çalışması 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral seyehat enerji çalışması 13
Astral seyehat enerji çalışması nediri, öğrenmek için bölüm içindeki konuyu okuyabilirsiniz.

Çalışmaya Katılacak Kişiler İçin:

İsimlerinizi anne ve kendi isimlerinizi dilberhala nicli üyeye özel mesaj atınız. Lütfen urumhamatahayil 'e atmayınız. Atsanız dahi çalışmaya alınmayacaksınız.

Özel mesaj attığınızda mesaj başlığı olarak Astral seyehat enerji çalışması 13 yazınız. Başka bir şey yazmayınız. Mesaj içeriği olarak istediğim bilgiler dışında bir şey yazmayınız. Sorularınızı burdan sorunuz özel mesajda soru sormayınız.

Katılmak için katılmayınız. Eğer verdiğim saat ve günde hazır olamayacaksanız lütfen adınızı yazdırmayınız. Yapılan çalışmaya saygı duyunuz.

Çalışma Katılmadan Önce Ne Yapacaksınız ?

Çalışma gününe kadar günde 10 dakika meditasyon yapınız. Bedeninizden ayrıldığınızı ve yıldızların arasında seyehat ettiğinizi imgeleyiniz. 7 gün boyunca günde 10 dakika yapınız.

Bir gün atlarsanız çalışmaya katılmayınız ve özel mesaj atınız. Konu başlığı olarak Astral seyehat enerji çalışması 12 çalışmasına katılamayacağım yazınız.

Çalışma sırasında nefes tekniklerine dikkat etmeniz önemlidir. Nefes teknikleri için buraya tıklayınız.

Çalışmadan sonra deneyimlerinizi Astral seyehat enerji çalışması 13 Deneyimleri konu başlığında paylaşınız bu konuya yazmayınız özel mesaj ile iletmeyiniz.

Çalışma Ortamı Nasıl Olacak ve Diğer Dikkat Etmeniz Gereken Konular?

1. Karanlık olacak. Hiç bir ışık oluşturucu bir nesne açık olmayacak, yakılmayacak. Dışardan bir ışık geliyorsa sorun değil ama ışık gelmemesi için perdelerinizi açmayınız.

2. Sessiz bir ortam olacak.

3. Sizden başkası olmayacak.

4. Yatakta rahat giysiler giymiş bir şekilde uzanacaksınız.

5. Çalışmadan önce ılık bir duş alınız.

6. Gözleriniz kapalı olacak. Açmak isterseniz açmanızda bir sakınca yok.

7. Ayaklarınızı ellerinizi bağlamayın. Yüzü koyun yatmayın. Elleriniz açık ayaklarınız birbirinden ayrı, yüzünüz ve avuç içleriniz tavana baksın. Kendinizi kasmayın rahat bir şekilde uzanın.

8. Çalışma sırasında bir zikir yoktur.

9. Çalışmanın bitiş zamanı yoktur. Siz anlarsınız çalışmanin bittiğini hissedersiniz. Hissedince kalkın.

10. Hiç bir elektronik çihaz açık olmasın. Çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın ya da ılık bir duş alın sonra televizyon yada pc açın.

11. Enerji çalışmasından sonra kendi çalışmalarınızı yapın. Fal bakın, kişiye ya da olaya yoğunlaşın, rüyaya yatın, astral çıkış deneyin vs vs

12. Çalışma zamanı gelince üç defa kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum ya da kerimden gelen astral seyehat enerjisine izin veriyorum diyeceksiniz.

Çalışma ne zaman yapılacak?

01/ KASIM/ 2010

Saat: Türkiye saati ile gündüz 13 : 00 Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

Hazırlayan: Kerimali DOĞACI

arkhe93

Kayıtlı Üye
7 gün boyunca meditasyon yapın demişsiniz. birşey sorucam 1 kasım'a 15 gün var. 15 gün boyunca yapsakda olur mu ?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Fazla meditasyon yapmanızın bir sakıncası yok. Hatt biz hergün meditasyon yapılmasını öneriyoruz. Fazla yapabilirsiniz.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu meditasyon süreci esnasında başka bir enerji çalışmasına katılmamız sorun olur mu acaba?

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
herkese hayirli sabahlar arkadaslar,

urum ustadimin dedigi gibi anne ve kendi ismimizi dilberhalaya katilacagimiz enerji calismasi basligi konu alinarak özel mesaj yollandi.
Bu ilk calismam oldugu icin merak ettim. Dogum tarihlerimizide eklememiz gerekiyormuydu?

sevgi ile/

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci

urum ustadimin dedigi gibi anne ve kendi ismimizi dilberhalaya katilacagimiz enerji calismasi basligi konu alinarak özel mesaj yollandi.
Bu ilk calismam oldugu icin merak ettim. Dogum tarihlerimizide eklememiz gerekiyormuydu?

sevgi ile/

Çalışmada bir yaş sınırı olmadığından dolayı yollamasanızda pek bir şey olmas diye biliyorum daha önce hiç bi çalışmada doğum tarihi yollamadım ama tüm çalışmalarım başarılı geçti.

origanum

Yönetici

sevgi ile/

Durugörü için de aynı soruyu sorduğunuzdan orada cevapladım.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Benim de sormak istediğim bir soru var:
Enerji yönlendirme inisiyasyonu için 3 gündür meditasyon yapıyorum.
Bu çalışmaya da katılmaya karar verdim.Diğer çalışmanın meditasyonu zorunlu değil.
Meditasyona bikaç gün ara verip bu inisiye için meditasyona başlayabilir miyim?
veya iki ayrı meditasyonu günün farklı zamanlarında yapmanın sakıncası var mı?

origanum

Yönetici
Benim de sormak istediğim bir soru var:
Enerji yönlendirme inisiyasyonu için 3 gündür meditasyon yapıyorum.
Bu çalışmaya da katılmaya karar verdim.Diğer çalışmanın meditasyonu zorunlu değil.
Meditasyona bikaç gün ara verip bu inisiye için meditasyona başlayabilir miyim?
veya iki ayrı meditasyonu günün farklı zamanlarında yapmanın sakıncası var mı?

Doğru olanı her iki çalışma için de meditasyonu aksatmadan yapmanız ve ikisi arasında da en az 1-2 saat süre olmasıdır.

origanum

Yönetici
enerji çalışması ile inisiye arasındaki fark nedir?

Gerçek inisiyeler bir süreçtir, inzivaya çekilinir ve orada inisiye olunur. Eski öğretilerde bu kapalı kapılar ardında, mağaralarda çok sıkı kurallar altında yapılırdı.
Sitemizdeki çalışmalar birer enerji çalışmasıdır, tam anlamıyla inisiye olmayıp bu yolda ilerleyenlere katkı sağlamayı amaçlar. Kişinin enerji frekansının titreşim seviyesinin artmasına yardımcı olur, içindeki gücün açığa çıkmasına basamak olur.

cherry_rock

Kayıtlı Üye
Gerçek inisiyeler bir süreçtir, inzivaya çekilinir ve orada inisiye olunur. Eski öğretilerde bu kapalı kapılar ardında, mağaralarda çok sıkı kurallar altında yapılırdı.
Sitemizdeki çalışmalar birer enerji çalışmasıdır, tam anlamıyla inisiye olmayıp bu yolda ilerleyenlere katkı sağlamayı amaçlar. Kişinin enerji frekansının titreşim seviyesinin artmasına yardımcı olur, içindeki gücün açığa çıkmasına basamak olur.

teşekkür ederim bilgilendirme için :)

Denis

Kayıtlı Üye
Astral seyehat enerji çalışması 13

Çalışma ne zaman yapılacak?

01/ KASIM/ 2010

Saat: Türkiye saati ile gündüz 13 : 00 Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

Hazırlayan: Kerimali DOĞACI

Urum gündüze mi aldık çalışmayı? akşam daha uygun olmaz mıydı? Buna alışmıştık.Demekki ben katılamayacağım, yine de teşekkürler.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Çalışmalar bundan sonra gündüz yapılacak. Biliyoruz skınıtlı olacak birçok kişi için ama gündüzün enerjisinden yararlanmamız gerektiği ile ilgili engin bir bilgi geldi.

lunatic

Kayıtlı Üye
Siz öyle diyorsanız öyledir.Teşekkürler bilgilendirme için yule :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...