ISKENDER Evrenesoglu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Gunaydin arkadaslar,
Kusura bakmayin ben yurtdisinda oturdugum icin bu ismi yeni duydum dun aksam. Bilgisi olan bir arkadas varmi?

saygi ile

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ünlü arama motoruna ismini yazdığınızda bayağı bir bilgi bulabilirsiniz kendisi hakkında. Ben bir kaç sayfa okudum ancak buraya yazmak istemedim açıkcası.
Selamlar, ışıklı günler...

vivalavida

Kayıtlı Üye
"Google" dururken burayı seçmenizin özel bir sebebi var mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kendini mesih ilan eden biri daha diyerek söze başlayalım. Aslında makro ekonomi uzmanı olan ve kendisine de kitap indiğini iddia eden Mihr tarikatı diye bir tarikat kuran (aslında vakıf diye kurmuş önce) biridir. Dolandırıcılık mı desem, yaşlılıktan garipleş mi desem bilemiyorum ama size kim duyurmuşsa bu tür şeylerden uzak kalın. Sanıyorum yeterli bilgi aldınız. Sanıyorum size çok güvendiğiniz bir yerden bir bilgi geldi ki, arama motorlarındaki bilgilere inanamadınız ve bir de buradan sorayım dediniz. Sizin vesilenizle biz bir kere daha GMPP fertlerini uyaralım.
Sayın GMPP üyeleri bu tür gereksiz şeylere bulaşmayın. Elbette kimse size karışamaz ama indiğini iddia ettiği kitapta ''Erbakan, Demirel vs. vs.'' gibi sureleri bulunan bir adama ne kadar ve ne için güveneceksiniz onu bilemiyorum..
Ben bir de bir haberi de paylaşayım bu konuyla alakalı. Bu bir iftira değil bir haberdir o sebeple paylaşırım.
ABD`nin Chesapake kentinde yaşayan İskender Evrenosoğlu, takipçilerinden bir kadını taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı. ABD televizyonlarında `Müslüman lider cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya` olarak verilen haberde, İskender Ali Mihr olarak da bilinen İskender Evrenosoğlu`nun geçtiğimiz ekim ayında, 100 kadar müridi arasında bulunan bir kadına tacizde bulunduğu iddia edildi. Çevresinden ve İskender Evrenosoğlu`nun takipçilerinden baskı görme endişesiyle bunu saklayan kadın, okulunu bırakıp, Türkiye`ye ailesinin yanına geri dönmüş.

Olayın ortaya çıkması ise, kadının ailesiyle konuşup onların desteğini almasıyla mümkün olmuş. 19 Ocak`ta şikayette bulunulması üzerine, geçtiğimiz pazartesi günü polis tarafından gözaltına alınan İskenderoğlu, aynı gün serbest bırakılmış. İskenderoğlu önümüzdeki hafta mahkemeye çıkarılacak. Kaynak: Dünya Bülteni

Buna benzer (belki de aynen bu kişi) bir olaya ait olduğu iddia edilen ses kayıtları var. Bunu da paylaşalım.
Buradan izleyebilirsiniz
Videonun devamını da buradan izleyebilirsiniz

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
"Google" dururken burayı seçmenizin özel bir sebebi var mı?

Evet yammo "Google" dururken burayi secmemin özel bir yani var cunku ben bu sitedeki ustadlarimizin bu tur/veya benzeri kisilerle (affedin insan bile demek istemiyorum aslinda) hep gunluk hayatta karsilastigini ve karsilasacagini biliyorum ve Acikcasi Google`de bir arastirma yapmak yerine buradaki ustadlarimizin bilgileri dogrultusunda bir cevap beni daha cok tatmin edecekti.

Saygilarimla/

Ve Sevgili Chillout ustadim, daha öncede andigim gibi ben buradaki cogu arkadaslar gibi yurtdisinda oturuyorum ve burada da bircok dini dernekler ve politik hareketler var maalesef:eek:fftopic:Fett.... Gulencilerden tutunda taki aglayancilarina kadar:D Insanlari soyan Cesitli dernekler. Ben simdiye kadar ne bir politik taraf veya dini bir yol diyelim, izlemedim(bu tur ve sizin yukarida bahsettiginiz turden gibi) ve bu yolda hizmet eden zatlarla da özellikle ne bir tartismaya nede polemige bile kesinlikle girmem ve girdirmemde benim bulundugum ortamda cunku sonuc malum tahmininiz gibi olacagindan, benim icin herzaman anlamsiz ve zamani bosa harcamak gibi gelmistir. Truk filmlerinde dendigi gibi "Allah`in verdigi bu nefesi bosa harcamayi" istemem.

Iskender ismini de iste böyle bir ortamdaki konusma esnasinda duydum ama dedigim gibi adamin bir mehdi oldugunu duydugum an gittim oradan ve maalesef Isim dolayisi ile zamanim olmadigi icin o kadar (son birkac senedir deyim yerinde ise sadece is ve dinlenme geciyor) da Turkiye ile ilgili haberlerlerden uzak kaldim

Cevaplariniz icin tekrar tesekkurler,
yazacagimin mesajinda uzun olmasini pek istemedim, bu esnada bilgisayar takildi ve yarim göndermek zorunda kaldim. Ama cevabi anlasilmistir, tekrar tesekkurler.

saygi ve sevgi ile/

denzkdnz

Kayıtlı Üye
Ayrica bu sahsin Turkiye nin bazi yerlerinde yerel yayin yapan radyolari var.Bazilari kapatildi mahkeme karariyla.tam hatrlamiyorum mutluluk tasavvuf yolu islam adli bir kitabi var.Bu arapca bile bilmiyor,ayetleri carpitmiş anlamlarinda.ayrica bu sahsin mossad ajani oldugu iddia ediliyo

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
...yani kisacasi Ülkemizde türeyen ve bu guzelim insanlarimizin degerli ve yumusak kalbini kirmaya calisan sifatsizlardan biri daha!

Affiniza siginarak ve arkadaslar tum cevaplar icin tekrar tesekkurler, Allah sizlerden razi olsun. Isterseniz bu konuyu burada kilitleyelim de bu degerli sitenin bos kisimlarini bunlar gibi degersiz insanlar hakkinda konusarak heba etmiyelim. (Yoksa ben kendimi daha fazla tutamiyacagim :)) Bunlar gibilerinden de biktim da biktim desem yeri olur. Yahu Ayni bilgisayarlardaki kendini devamli yenileyen virusler gibi yayiliyorlar bunlar hernasilsa. Keske evimdeki bilgisayara yaptigim gibi söyle bir agiz tadiyla format atabilsemde tamaminin kökunu kazisak...

Saygi ve Sevgi ile/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...