Eski Takıntılardan Kurtulma İnisiyasyonu Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kar

Elit Üye
Emeği geçenlere çok teşekkürler.Çok yoğun geçti.Vizyon ışık patlamaları ,vücudumda eğilip bükülme hissi gibi çok değişik şeyler yaşadım.Bir ara ağzım istemsiz açıldı kapatamadım.Bütün vücudumda nabız atışları ve yoğun enerji hissettim.Esneyerek kalktım.Şu anda hiç uykum yok çok zindeyim.Tekrar teşekkürler.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 45 dakika süren yoğun ve keyifli bir çalışmaydı. Bütün vücudum uyuştu, 4-5 defa kendimden geçtim. Dalga dalga enerji akışı hissettim ama inanılmaz güzeldi bu akış. Vizyonlar oluştu, Bir ara tek yeşilgözü olan bir varlık gördüm, sanki uzay filmlerinden fırlamıştı. Hiç bitsin istemedim ama bitti :( Çok huzurluydu gerçekten.
Bir de bir ara yan odada yatan yakınlarımı gördüm çalışma sırasında, genelde o odada uyumazlar birlikte ancak kalktığımda o odada yatıyorlardı. Bu nedir acaba? Astral seyahat değil sanırım, ama ne olduğunu da anlayamadım.
Teşekkürler Urum... Bu çalışmanın tekrarını bekleyeceğim...

BLACKCULLEY

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
İlk deneyimimdi.İlk başta çınlama tarzında bir ses hissettim.Daha sonrada vicudumda farklı enerji dalgaları hissettim ve bir an yukarı doğru mıknatıs etkisi var gibiydi. vicumda enerji yoğunluğu vardı ve sürekli hareket halindeydi.Karanlıktan korktuğum için kalkıp odadan ayrıldım. Aradan bir saat geçti hala etkisini hissediyorm.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Çok güzel bir çalışmaydı, teşekkürler. :) Enerjiyi belli bölgelerde hissettim. Bunun yanında ışık patlamaları, kasılmalar ve seğirmeler oldu. Çalışma sonunda -ki hala devam eden bir durum bu- üşüyordum. Beyaz gözler gördüm; ancak o sırada kendimi kastım sanırım. Bunu yaptıktan sonra başım ağrımaya başladı çünkü.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Enerji akışını yoğun olarak hissetmeniz normal. Hem urum destek için oda çalışmanın içerisine girdi. Hemde ben sizlere şifa ve mutluluk enerjisi gönderdim. Güzel geçtiğine eminim. Hayırlı olsun herkese.

morjinal

Kayıtlı Üye
Öncelikle bu çalışma için teşekkür ederim. Bu ilk deneyimimdi; sürekli görüntüler geçti önümden bi filmi hızlı akışında seyretmek gibi; bi ara kendimden geçtim ne kadar sürdü bilmiyorum ama sonra hafif bir sarsıntıyla uyandım, bi süre sonra tekrar kendimden geçmişim toplamda 40 dakika kadar süren bi seanstı. Bitiminde ciddi bi baş ağrısı vardı, avuçiçlerimde yanma varken ayaklarım ve bacaklarım buz gibiydi.

mally

Kayıtlı Üye
Pek bir şey hissetmedim. 20 dk sürdü ve avuç çakralarım ısındı. Nedenini bilemiyorum ama huzursuz hissettim çalışma boyunca. Sayın Urum, Yule ve diğer emek harcayan dostlara çok teşekkür ederim.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Çalışma güzel geçti. Genellikle avuçlarımdan başlayarak dalga dalga ısınırım ama bu sefer biri damarlarıma buzlu su vermiş gibi soğuk yayıldı. Tüm vücudumda nabız atışı gibi hissettim enerjiyi. Ara ara ben de dalmışım sanırım çünkü sıçrayarak kendime geldim 1-2 kere. Dikkatimin dağılmaya başladığı anlarda biri dürtüp "Dikkatini topla!" demiş gibiydi bu sıçramalardaki halim :) Bir ara göbek deliğimin biraz aşağısında karıncalanma ve basınç hissettim, aynı anda alnımda da basınç vardı.
Çalışmadan neşeli kalktım. Uykum da çok dinlendiriciydi.

Urum ve Yule çok teşekkür ederim sizlere :)

cibabu

Kayıtlı Üye
Benim çalışmam yarım saat sürdü.Çalışma da pek fazla birşey hissetmedim.Çalışma sırasında çok üşüdüm hatta çalışma bittikten sonra bile bir saate yakın üşümem geçmedi.Çalışma sırasında sürekli ürperdim ve bolca esnedim hatta esnemekten gözümden yaşlar geldi.Birde garip bir hüzün duygusu hissettim hatta bu duygu zikrederken bile ses tonuma işledi.Ve dün gece çok kötü bir uyku uyudum epeydir bu kadar kötü uyumamıştım :(

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Benim çalışmam yarım saat sürdü.Çalışma da pek fazla birşey hissetmedim.Çalışma sırasında çok üşüdüm hatta çalışma bittikten sonra bile bir saate yakın üşümem geçmedi.Çalışma sırasında sürekli ürperdim ve bolca esnedim hatta esnemekten gözümden yaşlar geldi.Birde garip bir hüzün duygusu hissettim hatta bu duygu zikrederken bile ses tonuma işledi.Ve dün gece çok kötü bir uyku uyudum epeydir bu kadar kötü uyumamıştım :(
Kötü hissetmenize üzüldüm Sayın Cibabu. Demekki enerji herkeste farklı etki yapabiliyor. Mesela sizde hüzün duygusu uyandırmışken bende mutluluk duygusu uyandırdı. Hatta hiçbir şey yokken kahkahalarla gülüyorum. Öyle bir enerji. :) Umarım sizde iyi hissedersiniz.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Merhaba.

Böyle bir enerji çalışmasına ilk kez katıldım. Karanlıktan çok rahatsız olduğum için 10:20 gibi tüm uğraşılarımı kesip karanlığa adapte olmak için ışıkları kapattım ve beklemeye başladım. Hava soğuktu, üşüyeceğimi düşünmüştüm aksine hiç üşümedim. 22:55'te telefonumu da kapattım ve artık karanlık beni rahatsız etmiyordu.

Gözlerimi kapadığımda belki 7-8 tane göz gördüm. Sağ ayağımın ve sonrasında da dizimin güçlü bir şekide titrediğini hissettim. Göbeğimin altında bir ağrı oluştu. Daha sonra yine gözümün önünde şu an tanımlayamadığım ışıklı şeyler gördüm. :) Bir sürü şey hızlı hızlı gelip geçti. Bu kadar mı diye durup düşünmeye başlayınca gözlerimi açtım ve saate baktım. 23:10'du.

Normalde her zaman gece lambası açık yatarım. Bu gece alışkanlıkla açsam da sonrasında her zamankinin tersine ışığın olması beni rahatsız etti ve kapadım. Başımda hala hafif bir ağrı var ama çok rahat hissediyorum. Sabahki nefes çalışmalarımı yapamamak bile beni sıkıntıya sokmadı.:)

Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum, güzel bir deneyim oldu benim için ve bir sonraki çalışmayı merakla bekliyorum.

Sevgiler.

hakim

Kayıtlı Üye
Enerjiyi almaya başladığım anda özellikle sakral çakramın etkilendiğini hissettim.Sabah kalktığımda hala karnım ağrıyordu.Ben hipnoz ve aldığım enerji inisiyasyonları ile geçmişi hallettiğimi düşünüyordum ama anlaşılan hala boşaltamadığım takıntılar varmış.Şimdi tümüyle uzun süredir ihmal ettiğim kendime dönüp bu konuları bulup halletmek için çalışmalara başlayacağım.
Herşey için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

passion

Kayıtlı Üye
İlk önce çalışma için teşekkür etmek istiyorum benim de ilk çalışmamdı,Çevreden gelen tıkırtılar dikkatimi bir nebze dağıtsa da elimden geldiği kadar kendimi çalışmaya verdim ve yoğunlaşmak için duymamak için gayret gösterdim.
Çalışmanın başında ilk önce ellerim ısındı vücudum soğuktu,gözlerimin önünden yuvarlak ısıklar geçti,fakat beni en çok etkileyen sol orta parmağımda ve sağ işaret parmağımda yoğun bir baskı vardı sanki birisi parmak uclarıyla bastırıyormuş gibi bunun etkisinden uzun bir zaman kurtulamadım.Çalışmam maalesef yarım saat sürdü :(ama hala huzurunu yaşıyorum.
Çalışma için tekrar urum a çok teşekkürlerimi sunuyorum.Elimden geldiği kadarıyla bütün çalışmalarınıza katılmak isterim.

KızılSakal

Kayıtlı Üye
Ara ara avuçlarımda serinlik hissi vardı ve bir ara tüm vucudumda yukarı doğru çekilme hissi olmuştu. Daha sonra dayanamayıp uykuya dalmışım sanırım.

Şu anda kendimi bir takım saplantılarım bakımından çok daha rahat olarak görüyorum. Zihnimin daha berrak olduğunu farkediyorum diyebilirim, ne kadar uzun uzun kafa patlatacağım paranoyam varsa aklıma çok güç geliyor ve de kolay birşekilde kendi abartılarımı görebiliyor, durumun aslını farkedebiliyorum.

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Athena55

Kayıtlı Üye
çalışmam 15 dakika sürdü ilk defa başarılı olarak astral seyahat deneyimi yaşadım bedenimden çıkıp odamda bkkledim birsüre etrafı izledikten sonra odaya doğru enerji akışını izledim ama enerji bedenime gelmiyordu bedenimin etrafında dönüp etkisi soluyordu. Daha sonra ismi Efrel olan biriyle karşılaştım bana rehberlik edeceğini söyledi bir anda kendimi sokakta buldum yanımdaydı ve bana sokağı gösteriyordu beraber ilerledik ama garip birşey vardı sokak değişmişti apartmanlar yıpranmış yıkık döküktü , insanlar korunma önlemi almıştı gördüğüm şeylere göre savaş ortamı vardı askerlerden kaçan insanlar gördüm , kısacası çok dehşet vericiydi . Daha sonra evime bizim dairemize bakmak istedim kendimi ve ailemi görmek için ailemin sokağın kıyısından doğru kaçarak apartmana girmeye çalıştıklarını gördüm . Kendimde ordaydım ama sadece arkadan kendimi görebildim rehbere sorduğumda bana buna izin verilmeyeceğini söyledi. Daha fazla şey görmek istemiyorum dedim gözlerimden yaşlar akmaya başlamıştı çünkü . Derin bir nefes çektim gözlerimi açtım ve bedenimdeydim . Gece saat 4,03tü . Biraz oturumuma geldim düşündüm sadece bir rüyaydı dedim ve uykuma geri döndüm . Bedenimin ise aşırı şekilde bir enerjikliğini göremedim fakat biraz olumsuz düşüncelerden kurtulmuş gibiyim tşkler.

Luxor

Kayıtlı Üye
Merhaba benim de ilk katılımımdı.Tam saatinde söylendiği gibi yere uzandım ve Allah zikrini çekmeye başladım.Birşeyler beni yere yapıştırıyordu sanki ve kollarım ellerimle beraber uyuştu ayaklarım soğudu.Gözlerimin önüne beyaz ya da yeşil birşeyler geldi.Ne olduklarını hatırlayamıyorum.Uyumuşum,uyandığımda saat 24.30 idi.

majeste

Kayıtlı Üye
Cok guzel bir calismaydi.Titremeler kasilmalar yasadim.Kokcakramda belirgin kasilmalarbaskilar olustu.her zaman sag tarafimda enerji akisi yogun olurken ilk kez sol tarafimda cok yogun enerji hissettim.Isiklar icinde mavi gozlu bir yuz ve eski zamanlarima ait goruntuler gordum.Arada kendimden gecer gibi oldugumda biri beni uyardi.Titreyerek ve usuyerek ama cok mutlu olarak uyandim.Her zaman uyuyan ben ilk kez zindeydim ve 30 dk surdugunu gordum.Ayrica canim cok tatli yemek istedi.
Ayrica bugun nedense her gun dusundugum seyleri hic dusunmedim.Dusunmk istedigimde gulup gectim.Kendime sasirdim.
Urum Yule ve emegi gecen herkese cok tesekkurler.Dilerim tekrari olur.

cibabu

Kayıtlı Üye
Kötü hissetmenize üzüldüm Sayın Cibabu. Demekki enerji herkeste farklı etki yapabiliyor. Mesela sizde hüzün duygusu uyandırmışken bende mutluluk duygusu uyandırdı. Hatta hiçbir şey yokken kahkahalarla gülüyorum. Öyle bir enerji. :) Umarım sizde iyi hissedersiniz.

Sanırım eskilerden takıldığım o kadar çok şey var ki çalışmam pek iyi geçmedi :) Şaka bir yana belki grip olmamın ve dışarıdan gelen seslerin bunda etkisi vardır.Ama eminim ki bir daha ki çalışmam güzel geçecektir :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sanırım eskilerden takıldığım o kadar çok şey var ki çalışmam pek iyi geçmedi :) Şaka bir yana belki grip olmamın ve dışarıdan gelen seslerin bunda etkisi vardır.Ama eminim ki bir daha ki çalışmam güzel geçecektir :)

Çalışmada zikir yapılmayacaktı, ama siz zikrederken demişsiniz. Ben de acaba ben yanlış bir şey mi yaptım diye tekrar çalışma sayfasını açtım ancak zikir yoktu. Belki bu yüzden sıkıntılar yaşadınız. Ben de bundan sonraki çalışmaların daha iyi olacağına eminim :) Sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...