PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çiriş ile sevgiliyi bağlama

edalim
01.10.2010, 00:27
Arkadaşlar merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.Çirişe 7 düğüm atılarak bağlama ile erkeği kendimize mi bağlarız yoksa cinsel gücünü mü bağlarız.Gideni geri getirebilirmiyiz bu uygulama ile acaba

AkeLdan
01.10.2010, 03:15
çirişle yapılan farklı uygulamalar vardır.evet bitanesi ile muhabbet işlemi yaparken diğeriyle cinsel güç baglanır..

termagant
01.10.2010, 08:29
Sitede var değişik uygulamalar. Yalnız arkadaşlar çiriş nedir ben hala anlayamadım :(

edalim
01.10.2010, 09:47
Çiriş kurutulmuş kedi bağırsağı zannedersem.Yedi düğümle yapılıp sirkeye konulan uygulamada neyi bağlamış oluyoruz acaba erkekliği mi kişinin kendisinimi?

termagant
01.10.2010, 10:43
Çiriş kurutulmuş kedi bağırsağı zannedersem.Yedi düğümle yapılıp sirkeye konulan uygulamada neyi bağlamış oluyoruz acaba erkekliği mi kişinin kendisinimi?

Çiriş aynı zamanda bir bitki. Hatta resmini de buldum ama buraya ekleyemedim :oops:

edalim
01.10.2010, 11:52
Evet ama burda kullanılan bağırsak olan çiriş

termagant
01.10.2010, 12:34
Bu bağırsak olan cirişi nereden buluruz ki? Onu yerine alternatif başka birşey kullanamaz mıyız acaba?

bendeniz
01.10.2010, 13:51
Yorgancilari git orada cris iste alirsin.

termagant
01.10.2010, 13:52
Yorgancilari git orada cris iste alirsin.

Çok teşekkür ederim Bendeniz :)

Sevgiler :)

AkeLdan
01.10.2010, 14:39
ciriş aktarlarda var.ben aldım.onu sırkeye oyup beklettıgınde lif lif acılıyor..cok guzel göruyorsun bıtkının damarlarını falan..zaten kuru kuruya yapılmıyor düğüm atamazsın kuruyken..

termagant
01.10.2010, 15:11
Sevgili Akeldan, uygulama hakkında net bilgin varmı? Sitedeki bilgiler bilgi amaçlı olduğundan eksiklikler oluyor ki belirtiyorlar zaten. Gizli ilimler kitabını indirmiştim siteden, orda da buldum ancak pek güvenilir bir kaynak değildir deniliyor o kitap içinde.. Kafam karıştı benim de şimdi :S
Bilgilerini paylaşabilirsen çok sevinirim :)

edalim
01.10.2010, 16:43
Peki uygulamanın erkeklik bağlama mı yoksa muhabbet için mi olduğunu nasıl anlayacagız

Nargiz
02.10.2010, 17:42
cuma günü .....cm kiriş alınır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır ... düğüm atılır
1.düğümde:
2.düğümde:
3.düğümde:
4.düğümde:
5.düğümde
6.düğümde:
7.düğümde:
düğümler bitince :ya rabbi falan bin falanın aklını fikrini 366. damarlarını muhabbetle kendi üzerime bağladım biran bensiz duramasın rahatı huzuru kalmasın yemesin içmesin uyumasın taki bana kavuşuncaya dek denir ve bu kiriş ağır bir taşın altına gömülür .

not:bunu yapmak sizi ne kadar mutlu edecek ve karşınızdakini ne kadar mutlu edecek düşünürek yapmanızda fayda görüyorum..defalarca denenmiş başka uygulumaya gerek bırakmayacak kuvvetli bir çalışmadır.zaten çalışan bir uygula varsa ikinci bir uygulamaya gerek yoktur...

Yesil Cingene
02.10.2010, 18:30
Sakıncalı tarifler, ehil olmayan ellere geçebilir, fayda alınacağına zarar verdirir. Bu gibi uygulamalar sitemizde hiç bir zaman tam tarifiyle verilmemektedir. Biz uygun gördüğümüz üyelerimizi zaten çeşitli şifreli bölümlerimize alıyoruz. Lütfen bir kez daha tam tarif vermeyin, veren üyelere cezai işlem uygulanacaktır.

edalim
02.10.2010, 22:49
Bu uygulamada arabi ayın ilk cuması diyor sanırsam,bu tarih kesinmidir başka bir zamanda yapılmazmı?

Yesil Cingene
03.10.2010, 00:04
Bu uygulamada arabi ayın ilk cuması diyor sanırsam,bu tarih kesinmidir başka bir zamanda yapılmazmı?
Verilen tarihte yapın. Başka tarihlerde de olsaydı yazılırdı.

nihal_25
20.10.2010, 12:59
arkadaşlar ben boşandığım eşim için yapmıştım kedi bağırsağından ama yaptıktan sonra ben soğudummm karşı taraftanda ses soluk çıkmadı ama ben ciddi anlamda soğudum nedenini bilen varsa yazabilirmiiii şimdiden teşekkürler.

nihal_25
20.10.2010, 13:23
arkadaşlar ben bu uygulamayı yaptım ama yaptıktan sonra ben eşimden soğudummm bir ay oldu yapalı aklıma bile gelmeiyor eşim boşanma aşamasındayız gerçi ondanda ses soluk yok:(benim soğuma nedenim ne olabilir bilen biri açıklayabilirmii acabaa şimdiden teşekkürler

blackangel85
18.11.2010, 06:32
bu çiriş kaç cm olması gerekiyor 25 dıye duymustum bır yerde?
bırde ne okunmalı dugum atarken ayetel kürsi??

efsunkar
21.02.2013, 23:57

bu uygulama erkekliğini bağlamak içindir

Avalon
22.02.2013, 11:35
Ne olursa olsun böyle uygulamara girmeyin derim. Ayrıca müslümanlıkta anlamlı olan duaları lütfen büyülerinize alet etmeyin. Önce okuduğunuz duanın anlamına bakın. Ayetel kürsü demiş bir üye. Kuran'dan açın bakın o ayet hakkında neler yazılmış sizin bahsettiğiniz güzelim anlamlı bir duayı insanların dugularını bağlamak için kullanmaktan söz ediyorsunuz sayın yasaklı üye..
Lütfen daha dikkatli olalım...

cansu3423
26.02.2013, 23:06
Sırke buyu bozmada kullanılır bıldıgım kadarıyla. Sırkeye koyunca bı anlamı kalmazkı.