Alzheimer Hastaları ve Ruhsal Şifacılık

Elfangel

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Benim Alzheimer+Parkinson hastası bir yakınım var. Hanüz çok büyük bir ilerleme yok hastalıklarında, yani bizleri tanıyor, kendi kendine evde kalabiliyor, ancak takıntı yaptğı bazı konular var, bu konuları taktığı zaman felaket birisine dönüşebiliyor. Yani yanlış anlamayın tabii ki bu durum hastalığından dolayı, anlayışla karşılanmaya çalışılıyor, ancak ona bakan kişiler için zaman zaman rahatsız edici olabiliyor, tabii ki kendisi için de.
Tıbbi ilaçlar kullanıyor tabii ki kesin bir çaresi yok bildiğim kadarıyla bu hastalıkların ancak doktor ilaç takviyesi ile hayatını daha kaliteli hale getirmeye çalışıyor.
Benim merak ettiğim alternatif olarak şifa teknikleri ile neler yapılabilir, ya da bir şeyler yapılabilir mi? Bu konuda neler önerebilirsiniz?
Teşekkürler, iyi forumlar...

musti___83

Kayıtlı Üye
İş
IT Tecnolgy
Bu konuyla ilgili söle aciklim, Alzheimer aslinda bir hastaliktan öte bisey beyin fonksiyonlarinin yavas yavas durmasidir, yani beyindeki kilcal damarlarin kan pihtilasmasi ile tikanmasidir acikcasi. Bunun icin sifa teknikleri varmidir bilemiyorum. Ben sadece hastaligin nasil olustugunu biliyorum, esimin anne annesi de ayni hastliga yakalandi hatta ileri derecede son evresi yani, hic kimseyi tanimiyor, karnin doydugunu bilmiyor falan.
Allah hepimize sifa versin.

feliz

Kayıtlı Üye
Aslında evrensel enerjilere kanallık yapılan şifa tekniklerinde , enerji zaten kendiliğinden ihtiyaç olan yere gitmekte diye biliyorum..Alzheimer ise zor bir hastalık Allah şifa versin..

bendekiben

Elit Üye
Şifacılar hastalık ayrımı yapmaz veya şifa verirken uyguladığı yöntem herne kadar ufak tefek değişikliklerde olsa kullanılan enerji evrenseldir.Sadece yöntemler farklıdır.Ve şifa alıcak kişinin niyeti farklıdır.Niyeti ne yönde yaparsak şifada da o yönde odaklanacaktır.Tabi şifacınında bu konudaki niyeti ve çalışması hastalığın veya psigolojik rahatsızlığın seyrine göre olacaktır.Allah ihtiyacı olanlardan şifasını eksik etmesin.Sevgiyle..