Çıkmak istiyorum çıkamıyorum , çıkmamak istiyorum çıkıyorum ?

Athena55

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim durumum şöyleki ;

Ben ne zaman astral seyahate çıkmaya çalışsam çıkamadım denemelerim en fazla 10-15 arasıdır. Ama gelgelelimki astral seyahat hiç aklımda yokken 1, yada 2, sene önce gördüğüm rüyayı tekrar görüyorum. Aslında rüya değil direk astral seyahat. Şimdi çok yerlere gittim gördüm ama içimden birses bunları söylememem gerektiğini söylüyor. bu yüzden belirtmeyeceğim. Ama biryer varki 3 günde 4 günde bir oraya gidiyorum. Farklı farklı insanlarla tanışıp oralarda dolanıyorum, koşuyorum , uçuyorum vb. Acaba neden çıkmak isteyipte çıkamıyorum , ya da normal bir gün hiç aklımda astral yokken geziniyorum.

Ayrıca her gün rüya görürüm vede hepsini hatırlarım , rüya yorum bölümümüz vardı benden bıktılar adamlar yoruma ara vermişler :D

Neyse yorumlarınızı bekliyorum :)

tabur

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benim durumum şöyleki ;

ben ne zaman astral seyahate çıkmaya çalışsam çıkamadım denemelerim en fazla 10-15 arasıdır. Ama gelgelelimki astral seyahat hiç aklımda yokken 1, yada 2, sene önce gördüğüm rüyayı tekrar görüyorum. Aslında rüya değil direk astral seyahat. şimdi çok yerlere gittim gördüm ama içimden birses bunları söylememem gerektiğini söylüyor. Bu yüzden belirtmeyeceğim. Ama biryer varki 3 günde 4 günde bir oraya gidiyorum. Farklı farklı insanlarla tanışıp oralarda dolanıyorum, koşuyorum , uçuyorum vb. Acaba neden çıkmak isteyipte çıkamıyorum , ya da normal bir gün hiç aklımda astral yokken geziniyorum.

Ayrıca her gün rüya görürüm vede hepsini hatırlarım , rüya yorum bölümümüz vardı benden bıktılar adamlar yoruma ara vermişler :d

neyse yorumlarınızı bekliyorum :)

bende astral seyahat nedir bilmeden yaşamaya başladim. Zamanla öğrendim tabii. Ben hiç istiyerek değil kendiliğinden çikiyorum çikabilmk için bir çabam olmadi hiç... Bende sizin gibi çok fakli yerlere gittim gidiyorumda halen ve dediğiniz gibi başka insanlarala görüşüyorum hiç bilmediğim konuşuyorum uçarak geziyorum onlarala ve sürekli bir şeyler anlatiyorlar bulunduğumuz yerle ilgili vs... Evet bende anlatmiyorum o yerleri. Ancak bilmesi gerekli benim gittiğim yerleri. Bu yerlerle ilgili olarak boyutlardan bahsediliyor.

dreamy

Kayıtlı Üye
bende aynı şeyleri yaşıyorum :) astral seyahat hiç aklımda yokken gerçekleşir ama istediğim zaman olmaz :) bende sizin gibi değişik yerlere gidiyorum ve o kadar güzel yerlerki tarif etmek için kelime yetmez.. neden biz istediğimiz zaman olmuyor onu bende çözemedim ??

tabur

Kayıtlı Üye
bende aynı şeyleri yaşıyorum :) astral seyahat hiç aklımda yokken gerçekleşir ama istediğim zaman olmaz :) bende sizin gibi değişik yerlere gidiyorum ve o kadar güzel yerlerki tarif etmek için kelime yetmez.. Neden biz istediğimiz zaman olmuyor onu bende çözemedim ??

istediğin zaman yapabilecek duruma gelebiliyorsun zamanla... Kendiliğinden gelişim tamamliyormuşsunuz gibi düşünün.. Her deneyimde edindiğiniz bilgiler sizi geliştiricektir.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Astral seyehata çıkmak isteyen arkadaşlar kulak verin bana bir kitap açın 100 sayfa okuyun
sonra kitabı kapatın sakin bir yere uzanın bir dağ düşünün ve tırmandığınızı hayal edin yada bir çember düşünün gökyüzünde içinde olduğunuzu düşünün konsantre olun nefesinizin sesini dinleyin astrala çıkarken ilk deneyiminizde sizi görünmeyen bir varlık korkutabilir. onu göremezsiniz ama sizin astrala çıkmanızı engellemek ister. sakın korkmayın cesur olun görünmeyen birşey size zarar veremez siz şampionsunuz böyle düşünün ve boks yapmak için astrala :)

Erasmus

Kayıtlı Üye
Astral seyehata çıkmak isteyen arkadaşlar kulak verin bana bir kitap açın 100 sayfa okuyun
sonra kitabı kapatın sakin bir yere uzanın bir dağ düşünün ve tırmandığınızı hayal edin yada bir çember düşünün gökyüzünde içinde olduğunuzu düşünün konsantre olun nefesinizin sesini dinleyin astrala çıkarken ilk deneyiminizde sizi görünmeyen bir varlık korkutabilir. onu göremezsiniz ama sizin astrala çıkmanızı engellemek ister. sakın korkmayın cesur olun görünmeyen birşey size zarar veremez siz şampionsunuz böyle düşünün ve boks yapmak için astrala :)

ben çıkmak istiyorum fakat çıkamıyorum hemde tam 3 yılımı verdim bu işe açıkcası artık soğudum inancım kalmadıdı dediğini yapmayı isterdim ama kitap okumayı sevmiyorum anca 100 sayfalık kitabı 1 haftada okurum oda okumayı sevmiyorum :) başka yöntemler paylaşın rica

delena

Banlı Kullanıcı
şu görünmeyen varlık olayı sinirimi bozdu :/