Çok Acil!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

funeral

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun zamandır garip durumlar oluyor.Bir kaç aydır sanki annemın babamın ya da abimin bana seslendiğini zannedip içeri gittiğimde onlara noldu neden çağırdın dediğimde onlar yoo çağırmadık seni diyorlar.Geçen ay sonunda çocukluk arkadaşımın mezarlığına gittik diğer çocukluk arkadaşımla.Mezarından bir ot kopardık saklamak için.Daha sonra ben o otu yatağımın yukarı kısmına duvara bir bantla yapıştırdım.Herşey normaldi.Yanlış hatırlamıyorsam iki,üç gün önce öğle vakti bilgisayar başında otururken sağ kulağımda bir kadın sesi duydum.Sanki bozuk radyo sesi gibiydi kısıktı.Biraz kulak kabarttım ama hiçbir şey anlamadım.Başka bi yerden mi geliyo diye biraz daha kulak kabarttım ama ses başka bir yerden gelmiyordu.Sonra o ses kesildi.Dun bir arkadaşım fal baktı.Bu tarz durumları çok iyi bilir.O bana sol tarafında bir dişi var.Kötü bir insan ama senin iyiliğini istiyo dedi.O öyle diyince başımdan geçenler aklıma geldi ona anlattım.Sonra sol omzumda bir ağırlık hissettim.Bu yazıyı yazarken bile hala hissediyorum.Belki de psikolojiktir bilmiyorum.Dinlerle de pek aram yoktur.Ne yapmalıyım?Lütfen yardımcı olun.Bir de o otu ben duvardan çıkardım.Evin kolidorunda duran kalorifer var üstünde sandıklı yapma çiçek var onu oraya koydum.Annem odama Kur'an-ı Kerim'i de koydu.Yardım ederseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kontrol ettirebilirsiniz durumunuzu.

La-edri

Kayıtlı Üye
Niye mezarliktan ot kopartiniz,özel bir sebebimi var,merak ettim..

Morgoth

Kayıtlı Üye
İş
Drummer
Otun evde işi ne bir de bantlamışsın... Paranormal değil, otla alâkası yok mazur gör ama eve çör çöp sokma arkadaşın hatta dostn olabilir inancını bilmiyorum sanırım ki müslümansın kendince dua etmek en iyisi.

funeral

Kayıtlı Üye
Nasıl açıklasam bilmiyorum ama evet çok özel bir sebebi var.Çocukluk arkadaşımın vefatı hem benım için hemde diğer çocukluk arkadaşım için çok zor bir durum.Kolay kolay kimse anlayamaz ya da anlayabilir.Şu şu nedenle kopardık diyemem demem de çünkü gerçekten de özel.Saklamak istedik o kadar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Konunun disinda ama madem acikladiniz sebebini size bir tavsiyede bulunmak isterim..
Müslüman oldugunuza inaniyorum yukarda Kuran-i Kerimden bahsetmissiniz..
Siz siz olun hic bir merazin üstünden yasayan bir sey koparmayin, yani ot da yasar ve Allah'i zikir eder bu zikirin o yatana faydasi vardir Insallah, kopartmak yerine güzelbir fidan dikin :)

funeral

Kayıtlı Üye
Ya haklısınız.Hani mezarlıktan koparmak birazda saygısızca.O an biz bunu düşünemedik arkadaşımla.Çünkü kötüydük.Kur'an-ı Kerim konusuna gelince de annem istedi ve koydu odama.Hani bende koy ya da koyma demedim.Ben aslında deistim.Bir arkadaşımda varlıktan bahsedince de şüphelendim doğrusu.Kim olursa olsun şüphelenir,korkar.Bende sormak istedim.Bana şu şu duayı oku dediler.Dinlere inanmayan bir kişi olarak ne yapıcağımı da şaşırdım doğrusu.Umuyorum ki bir gün güzel bir fidan dikicem.

focus

Kayıtlı Üye
bana göre bakınca gördüğüm şu;
ilk etapta sabrederek şunu yapın inancı bulmanızda size kapı olacak anahtar olacak çıkış olacak bir yerde duruyorsunuz şu anda ama bu benim düşüncem tabi.
öyleki bunda da hayır arayın bakın nasıl bir olay yada fiil sizi nereye getirmiş neyi arar olmuşsunuz, aradıgınızı bilirseniz buldugunuzu anlarsınız.
kendimi örneklemeyi sevmişimdir,
ama apaçık gerçektir halim.
zor bir günde sarsıcı çıkmazlarda iken kendimi burda buldum,
urum dan destek istedim karşılıksız bana yardımcı oldu,
bir kelime bana el oldu ayak oldu göz oldu kapı oldu oldu da oldu,
işte şimdi söz oldu, öncelikle sakin olun.
her gece yatmadan bakara suresinin son 2 ayeti olan Amener Resul'u okuyun,
size yönelik ilk tavsiyem bu,
ayrıca arkadaşınız için yasin okutun evinizde gelenlere ikramda bulunun faydasını mutlaka görürsünüz.
herşeyi kalbinizde arayın ama akıl ile inanç ile ve zor olsada pozitif olmayı tercih edin hayatınızda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...