Şifalanmak için enerji çalışması 9 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Katarina

Kayıtlı Üye
Harika bir deneyimdi.Başladığı andan itibaren müthiş bir titreme;karıncalanma aynı zamandada heyecan hissettim.Sonrasında üşdüm.Yaklaşık 10dk kadar sürdü odaya biri girdi çünkü :( Çok teşekkürler bu çalışma için

Heyula

Kayıtlı Üye
Ben de etkisini istemsiz titremeler ve karıncalanmalarla hissettim, sanki yatağın içine, çok daha geniş bir dünyaya çekildim, elm sokağı kabusunda Fredy Krueger çekerdi böyle yatağın içine tabi bu korkunç değildi, bana ulaşmaya çalışan birisi vardı, 15 dk sürdü. Tam olarak verim alamadım, konsantre olamadım ama olan insanlar hissettim.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Evimin yakınlarında bir işyeri açılıyor geç saatlere kadar çalıştılar, gürültü yüzünden çok konsantre olamadım, enerjiyi kesik kesik hissettim, her şifa enerjisi çalışmasında olduğu gibi varis sorunu olan bacağımda ve bir süredir ağrıyan kolumda akış yoğun oldu.
Şu anda kendimi iyi hissediyorum, yaz tatilinde biraz kaybettiğim erken kalkma alışkanlığımı yeniden kazanmaya çalışıyorum, bugün zımba gibi kalktım. Eh bugün okullar da başlıyor, sevimli canavarlarla uğraşmaya devam :), bu enerji iyi geldi. her pazar şifa çalışması yapılsa keşke, haftaya süper başlasak...
Urum çok teşekkürler, enerjin hiç eksilmesin :)

mally

Kayıtlı Üye
Heyecanla bekle bekle sonra da katılama. Maalesef kaçırdım. Çok özür dilerim Sayın Urum. İnşallah bu son olacak.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Geyik poansiyeli yüksek anne-baba böyle durumlarda biraz zorlaştırıyor konsantre olmayı. Ne zaman patlayacağı belli olmayan kahkahalar arasında dikkatimi toplamak baya zorladı bu sefer. Enerjiyi dalga dalga hissettim, bacaklarımdan kafama doğru. Yine ellerim ısındı en çok. Diğer çalışmalardan farklı olarak göbek deliğimin etrafında birkaç defa baskı hissettim. Emin değilim ama bacaklarımdan başıma doğru enerji akarken çakralarımın olduğu yerde yoğunlaşma hissettim gibi. Ya da çakralarımın yerlerini artık daha net biliyorum diyebilirim :)
Çalışmadan sonra iyice gevşemiştim ve uykum gelmişti ama kalkıp dolaştım biraz. Sonra bir açıldım kiiii... cin gibiydim gecenin 3`ünde :biggrinjester:
Sabah zorlanmadan çok zinde kalktım. Uyku mahmurluğu bile olmadı, kendimi harika hissediyorum :hurray: Hoplayıp zıplayasım var, ki zaten birazdan onu da yapmak için sahile gidiyorum :biggrinjester:
Kısacası(Kısa mı? Kısası da buysa :D) harika bir çalışmaydı. Çooooook teşekkürler Urum :hurray::hurray::hurray:

adoo27

Kayıtlı Üye
ilk deneyimimdi. gözümü kapattım 3 defa kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum dedikten sonra sanki 7.5 depremi gibi bir sallantı hissettim kendimde :D daha sonra karıncalanmalar başladı ve vücudumun içinde bazı yerlerinde baloncuklar patlıyormuş gibi oluyordu. bir defa ayaklarımdan beynime kadar bir enerji geldi. göbeğimin olduğu yerde baskı hissettim hafif midem bulandı başım ağrıdı ve sonra uyumuşum :) kalktıgımda saat 3 tü gayet enerji doluydum.
Teşekürler urum :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok güçlü bir şey hissetmedim. Hatta bir değişiklik oldu mu yoksa hepsi yanılsama mıydı anlayamadım. Sadece eklem yerlerimde huylanma oldu bir de kol omuz ve bacaklarımda bazı bölgelerde ağrı hissettim. Bir şeyleri yanlış mı yaptım anlayamadım :(

joker

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler bu enerji için. çalışma başladıktan 5-10 dakika sonra kök çakramda daha önce hiç bir enerji çalışmasında hissetmediğim bir alev topu ve çevremin bir enerji çemberiyle sarıldığını hissettim.Enerjinin ilk çakradan başlayarak verildiğini düşündüm.
ama sonra maalesef,çok üzülerek söylüyorum,bu alışık olmadığım enerjiden korktum ve doğrulup oturdum.o kadar korktum ki yanıma melekleri çağırdım,bir yerde okumuştum bunu,hep yaptığım bir şey değil.Kerim'den gelen enerjiyi kabul ediyorum demeye devam ettim bu arada.Sonra sakinleştim ve tekrar uzandım ama ne yazık ki o hissettiğim alev topunu artık hissedemedim:((( Bilmiyorum enerji bana akmaya devam etti mi ya da ben ne ölçüde fayda sağladım... Neden korktuğumu anlayamıyorum.

hakim

Kayıtlı Üye
Merhaba,gerçekten inanılmaz bir deneyimdi.Şifa enerjisini aldığımdan beri hem kendimi çok iyi hissediyorum hem de tüm işlerim yolunda gidiyor.Herşey için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...