Yardım edermisiniz (doğa üstü bir olay)

berkay18

Kayıtlı Üye
Ben 17 yasında bir gencim. Ortalama 1 ay gibi bir zamandır ne zaman yatağıma uzansam son derece korkunç rüyalar görüyorum ve duydugum ses hep aynı ses ve uyandıgımda rüyada gördüğüm şeyin ne yüzünü bedenini nede söylediklerini hatırlayamıyorum.Rüyalarım genelde şu şekilde oluyor. Yatagımda uyudugumu görüyorum yani zaman mekan ben aynı herşey aslında gerçek hayattakinin bire bir aynısı rüyada kendimi görüyorum uyurken ve sonra yüksek düzeyde bi sarsıntı oluyor evin içinde ardından bi ses bana adımı yasımı ve benzeri bir sürü soru soruyor cevap vermediğimde ise vicudumda cok büyük bi korku ve uyuşmalar hissediyorum ve sıcrayarak uyanıyorum. uyandıgımda ise bu uyuşma ve acılar yaklasık 10 dakika geçmiyor.Bütün bunların basımdan geçmesi üzerime uzun arayışlarımdan sonra bu forumu buldum bikaç yazı ve doğa üstü varlıklar hakkında bikaç şey okudum içime bi kuşku düşdü bana büyü yapılmış ihtimalini düşünerek yatagı alt üst ettim yastkların içini çarşafları yatagın içini. ve en sonunda yatagın alt suntasında yani tahtasında yağ gibi vıcık vıcık bi madde buldum biraz örnek aldım bu işlerden anlayan bi tanıdıgımız vardı burda ona sordum Domuz yağı oldugunu söyledi . bütün bunlar ne anlama geliyor lütfen yardımcı olun

berkay18

Kayıtlı Üye
azönce aynı şeyi tekrar yaşadım suntayı depoya koydum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum lütfen yardım edin :(

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Domuz yagını kullanarak sana büyü yapılmış olabilir rahatsız,huzursuz olman için biran önce bundan kurtulman gerekir ama suntayı başka bir yere taşımanla olmaz galiba büyü yapılmışsa bunu bozabilecek birini bulman lazım mabetten arkadaşlarda yardımcı olacaklardır eminim benim bildigim gerçekten buldugun o şey domuz yagıysa çok tehlikeli bende bu tür şeyler yaşadım benimde evime sürmüşlerdi ve biz o evden taşınmak zorunda kalmıştım umarım biranönce yardım alırsın geçmiş olsun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
azönce aynı şeyi tekrar yaşadım suntayı depoya koydum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum lütfen yardım edin :(
Diyelim ki o yağ gerçekten domuz yağı:
Ülkemizde domuz yağı sık bulunan veya sık kullanlıan bir şey değil. Bu sebeple amatör veya profesyonel bir şeyler yapılmaya çalışılmış diye düşünürüz. Bu durumda kontrole girersiniz. Bir şey olup olmadığını öğrenir ona göre de adım atarsınız.

berkay18

Kayıtlı Üye
Domuz yagını kullanarak sana büyü yapılmış olabilir rahatsız,huzursuz olman için biran önce bundan kurtulman gerekir ama suntayı başka bir yere taşımanla olmaz galiba büyü yapılmışsa bunu bozabilecek birini bulman lazım mabetten arkadaşlarda yardımcı olacaklardır eminim benim bildigim gerçekten buldugun o şey domuz yagıysa çok tehlikeli bende bu tür şeyler yaşadım benimde evime sürmüşlerdi ve biz o evden taşınmak zorunda kalmıştım umarım biranönce yardım alırsın geçmiş olsun

çok teşekkür ederim. inşallah en kısa zamanda kurtulurum

berkay18

Kayıtlı Üye
Suntaya ne yapacağımı bilmediğim için depoya kaldırdım :(. Yakılır mı suya mı atılır yanlıs birşey yapmayayım dedim.O yüzden size danışıyorum biriyle görüştüm durumu anlattım, adam bu iş beni aşar felan dedi iyice korkmaya başladım kim niye yaparki :S. Kimseye zararı olan bir insan da değilim .Bu her neyse büyü mü ya da başka bişey mi bilmiyorum ama nasıl bozabilirim,bir fikri olan var mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
suntaya ne yapacagımı bilmediğim için depoya kaldırdım :( yakılırmı suyamı atılır yanlıs bişi yapmıyım dedim. o yüzden size danışıyorum biriyle görüsdüm durumu anlattım adam bu iş beni aşar felan dedi iyice korkmaya basladım kim niye yaparki :S kimseye zararı olan bi insanda değilim . bu herneyse büyümü yada başka bişeymi bilmiyorum ama nasıl bozabilirim bi fikri olan varmı
Korkmayın :) Ayrıca belki size yapılmadı? Tuz sirkeli suya atılır. O suyu önünüze alır okuma yapar sonra da toprağa dökersiniz. 7 gün boyunca 7 kere Felak ve Nas okunur. 7 gün 8 kere de Ayetel Kursi.
İnsanlar neler yapıyor bir bilseniz? Bir de genelde sizin yaşlarınızda insanları Melek katları korur, büyü işlemez kolay kolay. O sebeple size yapılmış olduğunu sanmıyorum. Yine de şüpheniz varsa bakım yaptırırsınız.

berkay18

Kayıtlı Üye
Dediklerinizi denemeye başladım inşallah faydası olur.Peki bu suntayı ne yapayım ben? Yakayım mı ?