Astral seyehat enerji çalışması 12 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jasminum

Kayıtlı Üye
Hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Tam olarak ayrılamadım ama ayrılmaya gerçekten yaklaştım. Nasıl bir duygu olduğunu da anlayabiliyorum artık. Fakat ilk bilinçli astral deneyimim olması nedeniyle acemiydim oldukça. Sanırım hem acemilikten hem çok zorlamamdan sersem durumdayım. Çalışmada avuçlarım alev alev yandı. Başım zonkluyor ve ağrıyor şu an. İlk olarak zihnimi boşalttım ve beklemeye başladım. Hiç aklımda yokken füze imajı gibi bir imaj canlandı gözümde. Ucundan tutup çıkmam içinmiş gibi hissettim. Füzenin içene karıştım tutmaya çalışırken. Ama bir şeylere çarpıyor gibi az yükselip düşüyordum boyuna. Çalışmanın ortasında dışarıdan sesler gelmeye başladı ve 10dk kadar da sürdü. Konsantrasyonumun dağılması bir yana çok moralim bozuldu ve sinirlendim. Önemsediğimde terslikleri çekiyorum işte.. Bu duyguların Urumu ve dolayısıyla herkesi olumsuz etkileme ihtimalini düşünüp kendimi hızla sakinleştirdim. Sesler bitince, devam ettiğini hala alev gibi olan ellerimden bildiğim çalışmama tekrar döndüm. Bu sefer, beni yanı başımda bekliyormuş gibi, hemen kocaman ve yuvarlak bir enerji alanı ortaya çıktı. O anda dev bir baloncukmuş gibi göründü hatta. O baloncuk da yukarıya çekiyordu ama ilk baştaki kadar kuvvetli değildi. Baloncuğumun içide süzüldüm bir süre. Arada belli belirsiz bir kanalın önümde dümdüz yukarıya uzandığını gördüm. Sanki yürümeyi bilmeyen çocuk gibiydim. Yol önümde görüyorum, yürümek için bacaklarımı nasıl kullanacağımı bilmiyorum.. Bir süre düşe kalka yürümek lazım düzgün yürümeyi öğrenebilmek için.. Benim için çok farklı bir deneyim oldu. Eksiklerim nelerdir, nelere ağırlık vermeliyim daha net görebiliyorum. Bu fırsatı bana verdiğin için çoook teşekkür ediyorum Urum!

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Benim ilk deneyimimdi içime bir acı geldi gerçekcen sanki içimde birşeyler oynuyor gibiydi midem aşırı bulandı biraz yükseldim ama hareket edemedim daha sonra yutkundum ve geri döndüm bedenime ama devam ettim konsantrasyona ellerim ve ayakları acaip uyuşmuştu ama malesef 1 saat 15 dakika çabalamama rağmen çıkamadım ama bir deneyim oldu bir dahaki sefere daha tecrübeli olacağım.

Bir de şu anda acayip bulanık görüyorum acaba normal mi geçici bir durum mu ve aşırı bir ağırlık var üstümde.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Bana şöyle oldu: Yatağa yattım, ayağımdan başlayan bir soğukluk göğsüme kadar geldi, sonra ellerim ısındı ve sonra birden uyuma hissi geldi gözlerim kendi kendine sıkılmaya başladı sanki 1000 tonluk basınçla. Birden sağdan sola doğru dönermiş gibi oldum bir şeyin çıkmaya çalıştığını hissettim o anda kalktım ileri doğru baktım bir sağa bir sola gidiyordu baktığım yerler, titreme, üşüme vardı bir de üstümde.
Kendim mi engelledim çıkışı kalkarak ?
Bir de gözlerim filan ağrıdı ve acayip yorgunum, bir an sanki bir şeyin çıkıp girdiğini hissettim.

origanum

Yönetici
Benim ilk deneyimimdi içime bir acı geldi gerçekcen sanki içimde birşeyler oynuyor gibiydi midem aşırı bulandı biraz yükseldim ama hareket edemedim daha sonra yutkundum ve geri döndüm bedenime ama devam ettim konsantrasyona ellerim ve ayakları acaip uyuşmuştu ama malesef 1 saat 15 dakika çabalamama rağmen çıkamadım ama bir deneyim oldu bir dahaki sefere daha tecrübeli olacağım.

Bir de şu anda acayip bulanık görüyorum acaba normal mi geçici bir durum mu ve aşırı bir ağırlık var üstümde.

Gayet normal ve geçici bir durum.

origanum

Yönetici
Bana şöyle oldu: Yatağa yattım, ayağımdan başlayan bir soğukluk göğsüme kadar geldi, sonra ellerim ısındı ve sonra birden uyuma hissi geldi gözlerim kendi kendine sıkılmaya başladı sanki 1000 tonluk basınçla. Birden sağdan sola doğru dönermiş gibi oldum bir şeyin çıkmaya çalıştığını hissettim o anda kalktım ileri doğru baktım bir sağa bir sola gidiyordu baktığım yerler, titreme, üşüme vardı bir de üstümde.
Kendim mi engelledim çıkışı kalkarak?
Bir de gözlerim filan ağrıdı ve acayip yorgunum, bir an sanki bir şeyin çıkıp girdiğini hissettim.

Kalkmak tabiki çıkışı engeller ama sizin nedeniniz henüz o aşamaya gelememekten. Diğer deneyimleriniz vücudunuzda dolaşan enerjiye vücudunuzun verdiği tepki.

Reddlabell07

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar çok garib bi sorun yaşadım duş aldım ılık bir duş sonra yattım Astral seyehat için kulağımda su kalmış bide çınlama başladı çok acayip kulak sağır edecek gibi çınlama bitmiyordu bide kulağımdaki su kaşıntı yapmaya başladı sinir oldum çıkamadım tamda uygun şartları ayarlamıştımki olmadı :/ neyse bi dahakine olur inş.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Sık sık dikkatim dağılsa da ilginç bir deneyim oldu. Çıkmayı başaramadım ama bir önceki astral çalışmasına göre daha şiddetli deneyimler yaşadım.
Önce ellerim ısınmaya başladı. Her çalışmada önce avuç içlerim ısınmaya başlar zaten. Sonra sanki çok güçlü bir mıknatıs beni çekiyormuş gibi hissetmeye başladım. Emin değilim ama beyaz ışıklar gördüm sanırım. Bacaklarım kasılmaya başladı, sonra göğsüme doğru yükseldi kasılma.
Başım bir ara çok ağrıdı, nerdeyse çalışmayı bırakıyordum. Aynı anda midem de bulanıyormuş gibi oldu(Başımın ağrısından olabilir gibi geldi bana). Daha önce hiç böyle baş ağrısı yaşamamıştım.
Baş ağrısı geçince(çok uzun sürmedi zaten) vücudum uyuşmaya başladı. Nefes alış-verişim bile yavaşladı. Bir süre böyle devam ettim. Çıkmayı başaramadan çalışmayı bitirdim.

Sanırım şimdiye kadarki en ilginç deneyimim oldu. Emeklerin için çok teşekkürler Urum :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhaba arkadaşlar bende bu çalışmaya katıldım çalışmadan önce duş aldım saat tam 11.55te yatağa uzanıp nefes tekniğiyle konsatrasyonu ve gevşemeyi sağladım aradan 5dakika geçtikten sonra kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum dedim 3 kere daha sonra vücudumda karıncalanma meydana geldi astral bedenim çıkmadı ama aradan 5dakika geçtikten snra sanki su üzerindeymişim gibi oldum ama yinede çıkamadım konsantrasyonumu yitirmediğimden eminim çalışma sonrası başımda ağrı var halada var bunun sorun olmadığını biliyorum sadece yan etkisi :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de 5 dakika önceden hazırlandım ama saat farkından dolayı emin olmadım zaten elektronik cihazlarım da kapalı olduğu için saate bakma imkanım olmadı Kerim'den gelen herşeyi kabul ediyorum deme işini abarttım :D Ben de zaman zaman çıkmaya çok az da olsa yaklaştığımı hissettim ama aniden aklıma binlerce saçma düşünce doldu nasıl oldu bilmiyorum. Çok hızlı ve karman çorman ilerleyen bir sürü düşünce akmaya başladı sanki bilinç altımı boşaltıyor gibiydim.

kajmer

Kayıtlı Üye
bende yaklaştım ama ayrılamadım inşallah hayırlısı ile olacak ama gece kabus gördüm kuzenlerimle beraber bir limandaydık balık için tekneyi ayarlıyorduk şişman insanlar vardı bir gemide ve vucudu yamuk yumuk olan insanlar limandaydık bir süre sonra kendimi bir odada buldum orada cin bana saldırıyordu ne oldugunu anlamadım ağzımla yüce rabbimi zikretmeye çalışıyordum agzımı sanki zorla açıp kapatıyordum ve agzım birden açık kaldı cini agzımda hissediyordum ve bir türlüde uyanamıyordum rüyada oldugumu biliyordum düşünüyordum ve ben hareket ettiriyordum bedenimi ama o agzımdayken öyle uyandım ve gece 4:30 du acaba kötü birşey mi oldu bana sabahtan beri kendi pek ii hissetmiyorum

origanum

Yönetici
bende yaklaştım ama ayrılamadım inşallah hayırlısı ile olacak ama gece kabus gördüm kuzenlerimle beraber bir limandaydık balık için tekneyi ayarlıyorduk şişman insanlar vardı bir gemide ve vucudu yamuk yumuk olan insanlar limandaydık bir süre sonra kendimi bir odada buldum orada cin bana saldırıyordu ne oldugunu anlamadım ağzımla yüce rabbimi zikretmeye çalışıyordum agzımı sanki zorla açıp kapatıyordum ve agzım birden açık kaldı cini agzımda hissediyordum ve bir türlüde uyanamıyordum rüyada oldugumu biliyordum düşünüyordum ve ben hareket ettiriyordum bedenimi ama o agzımdayken öyle uyandım ve gece 4:30 du acaba kötü birşey mi oldu bana sabahtan beri kendi pek ii hissetmiyorum

Bilinçaltınıza işlemiş. Çalışma ile bir ilgisi yok.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışma benim içinde biraz sancılı geçti. mide bulantısı normal , baş ağrısı normal (aslında bildiğimiz baş ağrısından daha farklı birşey basınç gibi daha çok) çınlama normal. uyuya kalma normal. ısınma soğuma. çekilme hissi normal. hepsi bedeninizin uyumlanması ile ilgili bir durum. düşüncelriniz bedeninizle meşgül olmasın. yaşadığını bu deneyim nedeni ile korkmayın.

karanlık yüzü koyun yatıp garip şeyler hissetmek korkutucu olabilir elbet. fakat astral çıkışı tek engelleyen şey korkudur. bende korkularla çok mucadele ediyorum her çıkırmaya çalışmada. iş çekiştirmeceye dönüşüyor.

azrail korkusu, felç kalma korkusu, varlık korkusu aşırı hiisettiğim korkulardı. uzaklaştırma çalıştım elimden geldiği kara.

çalışmalarda amacı belirmiyorum dikkat ederseniz nereye gideceğimizi söylemiyorum bilinç altınızı etkilemek için bir dahaki çalışmada bir kere mahsus söyleyeceğim. belki bilinç altınız ve bilinciniz rahatlar.

bu deneyinmler sizin için çok öenmli ne olduğunu öğreniyorsunuz alışıyosun. pes etmeyeceksiniz. bu deneyimleri yaşadığınızda korkmamayı bunun normal olduğunu öğreneceksiniz.

30 kişiyi (ki bazıları yine katılmıyor boş yere çekmeye çalışıyorum) astral boyuta çekmek kolay bir şey değil. 1 kişinin bile astral yapması sandığıı kadar kolay değil. bir dahaki çalışmada.

meditasyonu arttıracağım. daha erken haber vereceğim. nefes tekniklerini bir daha gözden geçireceğiz. ve amacımızıda söyleyeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...