101 Düğüm Duası..Zor Zamanlarda Hızır gibi Yetişen Denenmiş Dua

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sizinle paylaşacağım bu dua benim hayatımı 4 kez kurtardı rabbimin izniyle elbette.. Bunun gibi bir tane duam daha war ama ilk önce bunu paylaşmak istedim sizinle..

101 düğüm duası
ilk önce gusül abdesti alıyoruz sonra 2 rekat allah rızası için namaz kılıyoruz namaz sonunda 7 tane fatiha suresini okuyup niyetleniyoruz..
Pamuk ipliğine (yorgan ipliği ve eskiden biber kurutulan ip) 2 ayrı ipe 101 er tane çözümü kolay düğüm atıyoruz. Önümüze bir şişe su alıyoruz ilk düğümlü ipi elimize alıp bir adet felak okuyoruz düğümü çözüp suya salıyoruz 101 defa aynı işlemi yapıyoruz.. Diğer 101 düğümlü ipi elimize alıp bu defa her bir düğüme nas okuyoruz.. 3gün bu suyu çoğaltarak içiyoruz 3 günün sonunda kalan suyu bir leğende banyo suyuyla çoğaltıp gusül abdesti alıyoruz.. Son olarak şişenin içindeki ipleri çıkarıp bi tasın içine koyup günnükle yakıp kendimizi ewimizi tütsülüyoruz..

origanum

Yönetici
Bu bir dua değil eski bir büyü çözme yöntemidir. Çalışmadan önce gusül abdesti alınması şart olup namaz kılmak ve dua etmek şart değildir, sadece destekleyici amaçlı istenirse yapılabilir. Nas ve Felak okumasını ezbere bilmeyenler sadece Nas suresinin son iki ayetini okuyarak da yapabilirler, bu da aynı şekilde etki eder. Önümüze aldığımız su şişede değil de porselen bir kasede olursa daha iyi olur. Suyun içilmesine o kadar gerek yoktur, birşey içmeye alışkın olanların içini rahatlatmak amacıyladır biraz da, direk banyo suyuna katılıp yıkanılması gerekir. Eskiden bu işi yapmak daha kolaydı günümüzde kimse kovaya su alıp da yıkanmıyor, şofben ve duş icat oldu. Birisine haberi yokken bu uygulamayı yapmak bu sebeple zordur ama kendinize veya üzerinde majikal bir işlem olduğunu bilen ve çözülmesini isteyen birine durumu anlatarak yapabilirsiniz. İplikler kurutulup direk yakılmalı ve ev bununla tütsülenmelidir, günlükle karıştırılmasına gerek yoktur sadece destekleyici amaçla karıştırılabilir ama aslolan ipliklerin yakılmasıdır. Banyo ve tütsünün ardından kişi rahatlayacak, üzerindeki majikal etki gidecektir. İnanarak yapın. Özelikle dua ve okumayla yapılan kötü uygulamaları giderir, yalnız kişi için detaylı çalışılmışsa çözümü de detay gerektirir tabi.
Paylaşımı yapan üyemiz şanslı sadece 4 kere uygulamış, ben sayısını bile hatırlamıyorum, başka uygulayanlar da biliyorum tabi. Basit ve etkili bir yöntem.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu yöntemde 101 değil 41 defa yapılır amaç büyü bozmaktır. 41 defa düğüm atılır felak okunur. 41 düğüm çözülür çözülürken 41 nas okunur. basit büyülerden kurtulmak içindir sitede ayrıntılı bir şekilde mevcut. havas yöntemlerinde 101 rakamı pek kullanılmaz.

hoş bu uygulama türk şaman uygulamasıdır islamiyetin etkisi ile değişmiş havas uygulamalarının içine alınmıştır orjinali daha başkadır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yine kaynaksız bir yazı. Hem yanlış bilgiler içeriyor hem de kaynağı verilmemiş. Kime yanlış olduğunu söyleyeceğiz? Kaynağı bilsek kaynağa yönelteceğiz eleştirimizi ama kaynak olmadığı için eleştiriyi alan kişi siz oluyorsunuz. Doğruluğundan emin olmadığınız konuları paylaşmayınız. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...