Her türlü büyüyü aninda çözer......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bunu ilk defa duyan varsa muhakkak yapsin ben bunu kime yaptirdimsa çok dualar aldim bende denedim ve şaşirdim kaldim yapildiği an yeniden doğmuş gibi oluyorsunuz ve bütün büyülerden kurtuluyorsunuz ve acayip şekildede güzellik veriyor piril piril oluyor insan inanmasi zor ama hepsi gerçek abdest alip 7 avuç tuza 66 kere besmeleyle mezcalin bezcalin diyin kullanilmamiş bir büyük kaba su doldurup okuduğunuz tuzu suya ati kariştirin 1 bardak için yarabbi içimi temizle diyin sonra banyoya girip çok güzel bir şekilde yikanip boy abdesti alip en son okunmuş suyu başinizdan aşaği döküp yarabbi üzerimdeki büyülerden beni temizle diyip banyodan çikin daha başka su kullanmayin bunu daha evvel yapanlarda benim dediğim şekilde yaparsa şifa bulur inşaallah, mide bulantisi ishal olursa korkmayin temizleniyorsunuz, ama anlamini bilmiyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
allah aşkına arkadaşım sen nerden buluyorsun bunları 66 kere okumak da nedir mezcalin bazcalin ne alakası var

in eki neredeyse hiç kullanılmaz. bazı kitaplada geçer ama esmaların sonuna ek olarak kullanılır. sonra bazı akıllılar hadim hesaplarken sonlarına in ekleme başlamış (enterasan olsun diye sanırım)

ayil yuşin tayşin eklenir hadim hesaplarının sonuna

diyelimki doğru kimin hangi zaman için ne için hazırladığı belli olmayan bir isimdir bu. kullanılamaz. diyelimki

ayşeyden doğma mehmet

gezegeni merih

amaç hayır

elemet su

açı 90

amaç büyü bozma

esma kadir

güçlendirici esma camii

olsun diyelim

tarih 15 nisan 2009 diyelim

hesaplanır bir sayı çıkar karşımıza bunlar harfe dönüştürülür. sonra isim yapılır sonudada hadimin eki eklenir ayil gibi ve kullanırız 8 edet şer 8 adet hayırlı 8 adet sulfi hadim ismi hesaplanır tabi bu kadar basit kısaca anlatıyorum.

yani in takısını geçtim sen neyi okuyorsun kim bilir

konu kilit

origanum

Yönetici
Anlamını ben söyleyeyim: O kadar tuzdan dolayı vücudun elektrolit dengesini bozduğunuz için. Alt üst olan vücut tepki vermeyip de ne yapsın. O iş banyoda vücudu tuzla ovmakla yapılır ayrıca. Tansiyon hastaları bu formülü uygulamaya kalkarsa sağ çıkamazlar banyodan, gerçekten "temizlenmiş" olurlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...