Karabasan İçin Kahır Duası...

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
KARABASAN(kötü cinler,şeytanlar)İÇİN KAHIR (uzaklaştırma)DUASI.

Ebu Dücane (r.a.) ALLAH Resulü (s.a.v.)´nün huzuruna gelip:

"Ya Resulullah! Yatağıma yattığım zaman değirmen sesi, arı vızıltıları gibi sesler işitiyorum. Simşek parıltısı gibi şeyler görüyorum. Başımı kaldırıp baktığımda evimin orta yerinde siyah ve uzun gölge gibi bir şeyin olduğunu görüyorum. Yakalamak için elimi uzattığımda derisinin üzerinde ki kılların kirpi kılları gibi olduğunu ve ağızından yüzüme doğru ateş parçaları attığını görüp beni yakacağını zannediyor, uyuyamıyorum, korkuyorum." dedi.

Resülü Ekrem (s.a.v.) buyurdular:

"Ey Ebu Dücane, evinize gelen korkunç bir mahluktur. Bana bir kağıt ve kalem getiriniz."

Getirilen kağıt ve kalemi Hazreti Ali (k.v.)´ye verdi ve "Bismillah diyerek (yukarda ki duayı) yaz." buyurdu.

Ebu Dücane (r.a.) diyor ki:

"Resulü Ekrem (s.a.v.)´in yazdırdığı bu mektubu götürüp yastığımın altına koydum ve yattım. Gece yarısı uyanmıştım. Kulağıma şöyle bir korkunç ses geldi:

Lat ve Uzza´ya yemin ederim ki bizi yaktın. Bu mektubun sahibi hakkı için bu mektubu kaldır. Senin evine bir daha gelmeyeceğiz."

Ebu Dücane (r.a.) diyor ki:

"Sabahleyin erkenden kalkıp Resulü Ekrem (s.a.v.)´in arkasında sabah namazı kıldım. Cinlerin feryadını Resulü Ekrem (s.a.v.)´e haber verdim."

Resulü Ekrem (s.a.v.) bana şöyle buyurdu:

"Ey Ebu Dücane! O mektubu kaldır. Beni hak peygamber olarak gönderen ALLAH´a yemin ederim ki eğer o mektubu kaldırmazsan onlar kıyamete kadar azap içinde kıvranırlar."

NOT:bu duayı evinizin duvarına asmanızda kafidir.şifa görüldükten sonra Peygamberin isteğine uyulup kaldırılmalıdır.

Berinha

Kayıtlı Üye
Güzel paylaşım ama kaynak belirtilmemiş

mmaabbeet

Kayıtlı Üye
kaynagı ben belirteyim yazarını hatırlamıyorum ama büyük dua kitabında mevcut ...

dozert

Kayıtlı Üye
Bu dua ve ayetel kürsi sayesinde artık bu tür varlıklar beni sevmiyor:p.

umutmina

Kayıtlı Üye
Ses derken tam olarak neyi kastettiniz?
"Resulü Ekrem (s.a.v.)´in yazdırdığı bu mektubu götürüp yastığımın altına koydum ve yattım. Gece yarısı uyanmıştım. Kulağıma şöyle bir korkunç ses geldi:

Lat ve Uzza´ya yemin ederim ki bizi yaktın. Bu mektubun sahibi hakkı için bu mektubu kaldır. Senin evine bir daha gelmeyeceğiz."

Bunu.. Banada oLur Diye Korkudan Okuyamadım.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Yukardaki dua diye yazılmış ama ben yukarda dua göremedim

abaküs73

Kayıtlı Üye

Bunu.. Banada oLur Diye Korkudan Okuyamadım.

olmuyor, yani duymuyorsunuz. Ben zamanında denedim faydası oldu ve birçok arkadaşıma da fotokopi şeklinde dağıtmıştım. Bilen biri tarfından arapça olarak yazılırsa daha makbül bence.. Ayet-el Kürsi, Felak Nas ta okuyabilirsiniz......

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dua ektedir. etkinliğine inanmadığım bir uygulamadır. İkincisi; biz insanların herşeyi yok etme arzusunu anlamıyorum. Kendimizi ne zannediyoruz acaba. Kuranı Kerim de hiç okudunuzmu diğer varlıklara zarar verin ya da verebilrisiniz gibi ifadeyi. İnsan nesline yasak kılınmıştır efendiler başka bir cana kast etmek. Bir kere bile okumadığınız Kuranı Kerim'den lütfen dininizi iyi öğrenin.