Bir muradı olan kimse İçin denenmiş istihare

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Bir muradı olan kimse, abdest alır, temiz bir yere oturur, üç defa salevat-ı şerife okur, sonra her birine Besmele çekerek on Fatiha, sonra 11 İhlâs okur, sonra üç defa salevat okur. Sonra sağ yanı üzere, yüzü kıbleye karşı olarak ve sağ elini sağ yanağı altına koyarak yatar, niyet ettiği şeyin iyi veya kötü olacağını bi-iznillah rüyada görür. (Fetava-i Karı-ül-hidaye)

gizliyim

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bunu tavsiye edermisiniz? Aranizda denemis olan varmi acaba? Önemli bir is icin niyetliyim!

gizliyim

Kayıtlı Üye
hic kimsemi denemedi :( yada daha iyi bir yöntem bilen varmi acaba? Namaz kilayi gerektirmeyecek sekilde cünkü Namaz kilmeyi bilmiyorum... illede namaz sartmi? O kadar cok sekil varki isin icinden cikamadim acikcasi

bedford

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bunu tavsiye edermisiniz? Aranizda denemis olan varmi acaba? Önemli bir is icin niyetliyim!

ben böyle istihare için çok şey denedim zamanında bundan 10 sene önceydi çok güzel rüyalar gördüm çok iyi şeyler olacak sandım fakat istiharelerden sonra başıma korkunç olaylar geldi, hatta bir kresinde 5 kişinin birden tecavüz tuzağına düşecektim aslında ben erkeğim ve beni psiliyatride 3 sene boyunca yatırmak zorunda kaldılar çok ağır ilaçlar kullandım üniversite eğitimim yarım kaldı üniversiteden başarısız diye attılar şimdi ise çok kötü haldeyim bir mesleğim bile yok bana annem bakıyor onun da az bir kuş kadar emekli maaşı var zaten.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ciddimisiniz.. tedirgin oldum sindi acikcasi.. istihare ile nasil bir bgalantisi var basiniza gelenlerin? Yada istihare yoluyla yanildiniz onumu demek istediniz.. Aslinda ben cok kararsizim o nedenle böyle birsey denem istedim.

bedford

Kayıtlı Üye
Ciddimisiniz.. tedirgin oldum sindi acikcasi.. istihare ile nasil bir bgalantisi var basiniza gelenlerin? Yada istihare yoluyla yanildiniz onumu demek istediniz.. Aslinda ben cok kararsizim o nedenle böyle birsey denem istedim.

evet istihare yoluyla yanılttılar beni malesef diyorum ya size çok güzel rüyalar gördüm ama başıma çok kötü şeyler geldi hatta bana tecavüz tuzağı bile kurdular ki ben erkek olmama rağmen.

güneşdeniz

Kayıtlı Üye
bende bir keresinde sevdiğim insan için istihare denedim, rüyamda onu çok iyi benim yanımda olarak gördüm. barışacağız zannettim filan tam tersi oldu, ayrıldık bir daha yüzünü bile göremedim. biz neden ters gördük herşeyi bilemiyorum.

gizliyim

Kayıtlı Üye
hayretler icindeyim hani hayata istihareye göre yön verilmez biliyorumda.. herkes kötü tecrübe etmis simdiye dek..

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bence insanlar cok ciddi olaylar icin Istisareye yatmali diye düsünuyorum
yani gündelik sevgiler asklar icin felan olmamali cunku hepimizinki gönul bugun bakiyorsunuz seviyorum sonra gelisen olaylar o kisiye sogumamiza neden oluyor!

gizliyim

Kayıtlı Üye
belki haklisiniz ama o an insan icin önemli olan sey cok önemli gibi geliyor! Ne bileyim kafam allak bullak yapayimmi-yapmiyayimmi arasinda kalmis bir haldeyim... o nedenle son carem istihare
Ama arkadaslarda yasadiklari negatif olaylari anlatti.. cikamiyorum isin icinden acikcasi

canmert196

Kayıtlı Üye
arkadasım yapma cunku enerjın suan net bır sekılde gıtmıcek o yuzden medıtasyon yapmanı tavsıye ederım kararını o sırada ver :)

gizliyim

Kayıtlı Üye
:) sende haklisin.. suan kendimi sadece yorgun hissediyorum en iyisimi uyumak sanirim.. zaten istihare bulacagim diye didik, didik ettim forumu!