Etkili büyü yapabilen -İSTANBUL-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hand_Some

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar biliyorum şöyle diyeceksiniz sitede bir sürü büyü var dene diye ama ben bu işlerden anlamıyorum. 2 tane denedim aslında Sevdiğim kız hala aslında beraber gibi bişeyiz benden kopuyor. Ayrılmak istiyor sebebini bile bilmiyorum. Lütfen bu konuda deneyimli bir arkadaş varsa yardımcı olabilirmi. Ben canbar büyüsünü okudum ama beceremem diye düşünüyorum. Eğer yardımcı olabilcek varsa özelden de mesaj atabilir. Şimdiden teşşekürler

Karanlık

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu işlerden anlamıyosan biz sana en etkili büyüyü versek bile büyüyü yapmayı başaramazsın.İlk önce majiyi anlayıp kavraman gerek.Herşeyden en önemli şey majiyi anlamak ve yapacağın büyünün olmasına inanmak.Anlamadan hiçbirşey yapamazsın..

hand_Some

Banlı Kullanıcı
Ben yapamıyorum ama yapan birisi umarım görürde yardımcı olur inşallah bana.

gulchn

Kayıtlı Üye
Ben yapamıyorum ama yapan birisi umarım görürde yardımcı olur inşallah bana.
Madem bu işlerden anlamıyorsun hiç bulaşma ayrıca ortada büyü yapılıcak bir durumda yok kız arkadaşın seni kendi rızasıyla istemiyorsa istemiyordur zorla güzellik olmaz. Bize desenki üstümüzde büyü var oyüzden ayrılıyoruz o zaman yardım olurdu yardım istemiyosun zorla güzellik yapmamızı istiyorsun.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Etkili büyü yoktur , etkili büyücü vardır .

hand_Some

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar araştırdım kıza büyü yapmışlar benden soğuması için büyüyü bozdrduk ancak şimdi inanılmaz soğuk yardım edecek birini istiyorum sadece.

sabahh

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar araştırdım kıza büyü yapmışlar benden soğuması için büyüyü bozdrduk ancak şimdi inanılmaz soğuk yardım edecek birini istiyorum sadece.

Nasıl bir büyü yapmışlar,ayırma ve soğutma büyülerininde bir çok çeşidi var ve ayrı ayrı büyü bozma yöntemleri var siz net bir şekil de öğrenin olayı ayrıca bozdurduk diyorsunuz ama hala soğuk olduğunu belirtmişsiniz net olup nasıl birşey istediğinizi söyleseniz daha iyi olur daha çok yardımcı oluruz.....

hand_Some

Banlı Kullanıcı
ya annesi benden soğuması için büyü yapmış. Bozdurduk aramız biraz düzeldi. Şimdi de annesinin sözünden çıkmıyor. Yalnız beni seviyor kopmakta istemiyor soluğu benden kaçmakta buluyor. Önceden benim için ölürdü şimdi tel bile açmıyor. Ben onu çok seviyorum arkadaşlar. Benim için tekara yansın istiyorum o zaman bana gelir eminim. tek çarem bu lütfen

YasinLY

Kayıtlı Üye
Sana İslam'dan kolay bir yol vereyim maji, büyü değil. Sevdiğin kişi ile kendi aran daki bağı güçlendirmek içindir.

Allah Rıza'sı için gusül abdesti alınır. Temiz elbiselerle temiz bir yere oturulur. Kur'an'ın son surelerinden Kul Euzü Bi Rabbin Nas - Kul Euzü Bi Rabbil Felak ve 3 İhlas (Kulhüvallahü Ehad...) - 1 Tane Fatiha (Kur'an'ı Kerim'in İlk Suresi) okunur sonra şöyle niyet edilir. "Niyet ettim Allah Rıza'sı için Esma'larını zikr etmeye." denilir ve aşağıdaki Allah Teala'nın Esma'ların dan oluşan cümle zikredilir. Sayı olarak günlük kendine 100 kere zikr etmeyi vird et...

Ya Kadir Ya Allah ,Ya Rahman Ya Allah, Ya Rahim Ya Allah, Vedüd Ya Allah, Ya Kerim Ya Allah.

nalper

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar biliyorum şöyle diyeceksiniz sitede bir sürü büyü var dene diye ama ben bu işlerden anlamıyorum. 2 tane denedim aslında Sevdiğim kız hala aslında beraber gibi bişeyiz benden kopuyor. Ayrılmak istiyor sebebini bile bilmiyorum. Lütfen bu konuda deneyimli bir arkadaş varsa yardımcı olabilirmi. Ben canbar büyüsünü okudum ama beceremem diye düşünüyorum. Eğer yardımcı olabilcek varsa özelden de mesaj atabilir. Şimdiden teşşekürler
boşveeerrr ne yapıcaksın onu kendine aşık edip madem seni sevmiyor sende ona seni sevmesi için birşeyler yap bence son çare büyü olmalıdır büyüde olmazsa allaha yalvar ama hayırlısı için yalvar hiçbirşey sebebsiz değildir.

kajmer

Kayıtlı Üye
ya annesi benden soğuması için büyü yapmış. Bozdurduk aramız biraz düzeldi. Şimdi de annesinin sözünden çıkmıyor. Yalnız beni seviyor kopmakta istemiyor soluğu benden kaçmakta buluyor. Önceden benim için ölürdü şimdi tel bile açmıyor. Ben onu çok seviyorum arkadaşlar. Benim için tekara yansın istiyorum o zaman bana gelir eminim. tek çarem bu lütfen
arkadaşım herhaldeki güçlü büyücü arkaşlarmız var ama bunu kendin yapmalısın bunun en dogrusu biz yalvaracagına kendine yalvar hem burda yapacak olan arkadaşlar kimsenin günahını alamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...