Eski Takıntılardan Kurtulma İnisiyasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu çalışmayı özel olarak hazırladım. Yeni çektiğim ve kanalını kurduğum bir enerji çalışmasıdır. Devamını yaparmıyım bilmiyorum. çalışma zamanını biraz uzak bir tarihe koyacağım. konuyuda güncel tutun ki herkez görsün. bulunacak bir çalışma değil.

çalışmanın amacı zihninizi arındırmak ve bundan sonraki bir kaç günde arınmasını sağlamak. arınması için olaylar oluşmasını kişilerin karşınıza çıkmasını ya ada bir şekilde vesile olmasını amaçlar. sizi arındırarak bazı engellerin kalkmasını sağlayarak daha sağlıklı olmanızı hedeflemektir. (her türlü sorun için tabiki bir söz vermiyorum zihinsel arınma yüz yüze birden fazla seansla mümkün) bununla birlikte bir çok güzl deneyim yaşacağınızı söyleyebilirim. devamını yaparsak bir terapi seansına dönüşebilir.

Bu çalışma inisiye çalışması değildir. 3/ ekim /2010 saat 23:00 de

çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini diberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

urumhamatahayile ve dilberhalaya bu konudaki sorularınızla içerikli mesaj atmayın bu hesaba inisiye dışında da mesaj atmayın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar, ayaklar açık, eller açık, avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun,

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsin ifişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve ve ya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağıllık yapımı başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat türkiye saati ile 23 te yapılacaktır.Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.

14. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almaya bilirsiniz.)

Kolay gelsin hayırlı olsun.

hazırlayan: Urum

termagant

Kayıtlı Üye
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederiz Urum.

Benim bir sorum olacak, zifir karanlıktan çok korkuyorum ben. Çalışmayı yaparken küçükte olsa bir mum yaksam olur mu? Olumsuz bir etki oluşur mu?

Tekrar teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Hayır herhangi bir olumsuzluk oluşmaz. tercihimiz yakmamak. gözü dünyevi bir algıya mahrum bırakmamak ki vizyon almanızı daha çok kolaylaştırmaktır amaç. mümkünse yakmayın. eğer yapamıyorum bu beni çok etkiliyor diyorsanız sizden uzak bir köşeye çok çok az bir ışık kaynağı koyabilirsiniz.

termagant

Kayıtlı Üye
Anlaşıldı Urum, çok teşekkür ederim.. Çalışmaya katılacağım.

Sevgi ve saygılar..

Berinha

Kayıtlı Üye
Urum peki ne kadar sürecek bu terapi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çalışam süresini soruyorsan herzamnki gibi siz bişey hiisetmeyince kalkacaksınız bazıları 10 dakika bazıları 3 saat kalır herkeze ve ihtiyacına göre değişir

Berinha

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim :) Mutlaka katılacağım...

Öktem

Kayıtlı Üye
Neden anne ismimizi vercez. Yani annemde benimle birliktemi olcak oda da. Ben 14 yaşındayım bir sakıncası olurmu.

origanum

Yönetici
Neden anne ismimizi vercez. Yani annemde benimle birliktemi olcak oda da. Ben 14 yaşındayım bir sakıncası olurmu.

İnisiyeler hakkında duyduğum en ilginç soru bu oldu şimdiye kadar:biggrinjester:
Anneniz ya da başka bir kişi asla yanınızda olmayacak, odada bulunmayacak, odanızın kapısı penceresi de sımsıkı kapalı olacak.
Anne isminin tüm enerji çalışmalarında alınmasının sebebi enerjinin o kişiye tam olarak ulaşabilmesi amacıyladır. Çalışma öncesinde filanca kızı ya da oğlu falanca diye hepinizin ismi okunur, niyet edilir, enerji size yönlendirilir yani doğru adrese gider böylece. Eski zamanlarda soyadı kullanılmadığından ve her zaman annenin kim olduğu yani bebeğin kimden doğduğu tam olarak bilindiği için böyle bir gelenek olmuştur.
Çalışmalarımız için bir yaş sınırlaması yoktur.
Sitemizin enerji okulu bölümündeki tüm geçmiş yazıların hepsini okumanızı tavsiye ederim, yaptığımız çalışmalar hakkında detaylı bilgi edinmiş olursunuz böylece.

Öktem

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için. okullar başladığı için takip edemeyebilirim. ama henüz vakit var katılamaya çalışcam. mesajıda o güne yaklaştığımızda göndereyim en azından katılabilceğimden emin olmuş olurum.

hakim

Kayıtlı Üye
Yaşasın,nihayet başvuru zamanı geçmeden gördğüm bir çalışma oldu.Diğer çalışmaları ve inisiyeleri kaçırdığım için çok üzülmüştüm.Bu çalışmaya mutlaka katılacağım ama sormak istediğim bir şey var. Benim annemin nüfus kağıdında yazan ismiyle sürekli kullanılan ismi farklı.Benim hangisini bildirmem gerekiyor?
Emeğiniz için şimdiden teşekkürler.
Saygılarımla.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
siz ikisinide gönderin bana ikisinide kullanayım. ne olur ne olmaz.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
kafam takldı bir şeylere : :D

çalışma gününden önce yapacağımız bir hazırlık çalışması yokmu ve çalışma sırasında Allah diye mantra çekin diyor ama çalışma sırasında yapılacaklar sırasında 13.sırada çalışmada zikir yok diyor.

ama güzel bir çalışma olacak eminim -diğer çalışmalar gibi- mutlaka katılıyorum. teşekkürler urum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kafam takldı bir şeylere : :D

çalışma gününden önce yapacağımız bir hazırlık çalışması yokmu ve çalışma sırasında Allah diye mantra çekin diyor ama çalışma sırasında yapılacaklar sırasında 13.sırada çalışmada zikir yok diyor.

ama güzel bir çalışma olacak eminim -diğer çalışmalar gibi- mutlaka katılıyorum. teşekkürler urum.
O bölüm diğer çalışmalar için kopyala yapıştır yapıldığından çıkarılmadan eklenmiş. Gözden kaçmış. Dikkatiniz için teşekkürler, düzletilmiştir.

hakim

Kayıtlı Üye
Merhaba,Dilber Hala burada yok diğer bölümlerden mesaj atarak kayıt yaptırsak olur mu?

origanum

Yönetici
Merhaba,Dilber Hala burada yok diğer bölümlerden mesaj atarak kayıt yaptırsak olur mu?

Önemli olan dilberhalaya mesaj atabilmenizdir. Bunun için yapmanız gereken de dilberhalanın herhangi bir mesajını açıp isminin üzerini tıkladığınızda beliren özel mesaj gönderme seçeneğini kullanmanız ya da üyeler listesinden arayarak adını bulup aynı işlemi yapmanızdır. Başlığa da hangi çalışma için olduğunu yazmayı unutmayın.

logii

Kayıtlı Üye
güncellemee.. katılmak isteyenler ilk sayfayı okuyarak pm'lerıini atsınlar..

termagant

Kayıtlı Üye
Günaydın herkese :)

Bende katılmak istiyorum ama, "Diberhala" yı bulamıyorum. Daha önce yazdığı yorumlarını aradım, moderatörlerin arkadaş listelerine bakıyorum ama yok henüz bulamadım. Nolcak şimdi :( yardım lütfen :(

Tamamdır buldum :)

Klavye problemi aradaki l harfini basamamış öyle aramışım :) Sabah sersemliği işte ee birde heyecan.
Herkese güzel günler :)

morjinal

Kayıtlı Üye
"Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar, ayaklar açık, eller açık, avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun, bu işlem sırasında Allah diye kendi duyabilecekleri şekilde durmadan zikir çeksinler. "
demişsiniz ama yapılacaklar arasında ilki ,
1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın. peki yere mi uzanacağız yatağa mı ya da fark eder mi nerde uzandığımız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...