bu büyümüdür büyüyse ne büyüsü...?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulenyuz

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar aranıza daha yeni katıldım. ablam bu başından geçeni anlatınca hemen sizlerle paylaşmak istedim.
ablam geçen hafta yeni evine taşındı eşyaları taşıyan adamlar yuvarlak top şeklindeki sarılı sarmalı olan bişeyi ablama vererek bunu gardolabın içinde bulduklarını söylemişler(içinde ama neresinde tam söylememişler ablamında sormak aklına gelmmiş). ablamda içini açmış bez, gazlı bez, naylonla sarılı bir şey. içinden elini değdiğinde elini kıpkırmızı yapıp yakan sahil kumu gibi biraz kum, çörek otu, yufka ekmeği ve yaprak kırıntıları gibi şeyler varmış. bunun büyüyle bi ilgisi varmı acaba yardımcı olursanı sevinirim....

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
onun üzerine hemen besmele fatiha ve ihlas süresini okuyup yakın....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba arkadaşlar aranıza daha yeni katıldım. ablam bu başından geçeni anlatınca hemen sizlerle paylaşmak istedim.
ablam geçen hafta yeni evine taşındı eşyaları taşıyan adamlar yuvarlak top şeklindeki sarılı sarmalı olan bişeyi ablama vererek bunu gardolabın içinde bulduklarını söylemişler(içinde ama neresinde tam söylememişler ablamında sormak aklına gelmmiş). ablamda içini açmış bez, gazlı bez, naylonla sarılı bir şey. içinden elini değdiğinde elini kıpkırmızı yapıp yakan sahil kumu gibi biraz kum, çörek otu, yufka ekmeği ve yaprak kırıntıları gibi şeyler varmış. bunun büyüyle bi ilgisi varmı acaba yardımcı olursanı sevinirim....

bereket için yapılmış.

kırımızı yatak ilişkisi için , çocukları olsun. yatakta mutlu olsunlar diye. çörek otu sağlıklı olun , korunun diye, ekmek bereketli olun diye. isterseniz dursun tekrar saklayın. ben evimde böyle birşey istemem diyrosanız toprağa gömün.

onun üzerine hemen besmele fatiha ve ihlas süresini okuyup yakın....

eğer sizin söylediğiniz işlem yapılırsa. kuvetlenir. bozum için diyes öylediyseniz bu şekilde bozulmaz. tam tersi büyü dahada kuvetlenir. aman dikkat edelim bilgi verirken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...