Duru Görü İnisiyasyonu 2 Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Duru Görü İnisiyasyonu 2 Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirisiniz

origanum

Yönetici
Kimse yazmamış ilk ben yazayım bari. Çok kısa sürdü. İlk önce tepe çakrama yoğun enerji geldiğini hissettim, sanki kafatasım kapak gibi açılmış da içine fırtına gibi enerji akıyordu. sonra mide çakramda çok yoğun hissettim, belimin kalınlığında çapı olan ışın demeti (nur sanki) karnımdan doğru içime giriyordu. Ellerimde zaten çok yoğun bir enerji vardı ve kollarımdan doğru gövdeme geliyordu. Kendimi çok zinde hissettmeme rağmen kalkamadım ne de olsa elektrik şebekesinden tüm şehrin elektrik akımını çeker gibi enerji çekmiştim. Teşekkürler urum.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Çalışma sırasında ve kalktıktan sonra başımda ağıırlık hissi vardı. Ellerimin ısındığını hissettim. Üçüncü göz bölgesinde de çalışma boyunca baskı hissi vardı, sanki biri parmagını altıma bastırıyormuş gibi. Sonuna doğru kuyruk sokumundan bel çukuruna doğru gıdıklanmayla karıncalanma arası garip/hoş birşeyler hissettim :)

Teşekkürler urum :)

Kar

Elit Üye
Ben tam ne olduğunu anlamadım,vücudum çok ısındı,enerjiyi çok dağınık hissettim,sanırım benden kaynaklanıyor .Ençok başımda enerji akışı hissettim .Çok renkli ve karışık vizyonlar gördüm.Uyuya kalmışım.Çok teşekkür ederim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çalışmaya katıln sayısı 3 mü aferim size

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Enerji çekiminin yanı sıra birden fazla halüsinasyon gördüm çalışmadan sonra .

duriod

Kayıtlı Üye
çalışma inisiyasyonun için sevgili urum a teşekkürler ben çalışma öncesinde 7 gün boyunca bir oturuşta 99 defa nur suresinin 35. ayetini okudum saat tam 22.59 da hazırdım ne olur olmaz diye yatağa uzandım 3 defa kerimden gelen her şeyi kabul ediyorum dedim ve ayaktabanlarımda elektrik akımı gibi bir şey hissettim sonra göbek deliğimin sol tarafında bir su köpürüyormuş gibi ses geldi bu sırada çok şaşırdım çünkü ben kendimin bu olayı bukadar hissedeceğimi bilmiyordum o sırada gülmeye başladım sonra iki kaşımın ortasına biri şırıngayla sanki akım veriyordu sanki orada bir çukur vardı da orası doldu inanılmazdı hatta bir kaç saniye ile başımı tuttum o sırada akımı başımı tuttuğum elimde hissettim elimi çektikten sonra akım tüm alnıma yayıldı yaklaşık 12 dk falan sürdü tam bilmiyorum sadece fazla vizyon alamadım bir ara gözümün önüne bir kaç insan resmi geldi ben çalışmayı daha çok terapi gibi hissettim çalışmadan sonra o rahatlıkla uyudum urumhamatyail mükemmelsiniz umarım bu tarz çalışmalar sıklaşır teşekkürler bana ilginç gelen ben enerjiyi hiç hissedeceğime inanmadığım halde algıladım

berksu07

Kayıtlı Üye
Öncelikle URUMHAMATAHAYİL'e teşekkür ederim,
Kedim o gece özellikle geldi,( hiç yapmadığı şey )ellerim yukarı doğru açıkken sağ avucumun içini baştan başa yaladı ve üzerine yattı, hissettiklerime gelince önce tüm bedenime ayak tarafından, 1 - 2 kez de karın bölgemden yukarı doğru titreşim oldu, ancak midemden garip sesler geldi (aralıklarla) ve bir ara bulandı. Tam olarak bağlantılarını birleştiremediğim farklı yer ve görüntüler o gece çok yoğundu.

origanum

Yönetici
Öncelikle URUMHAMATAHAYİL'e teşekkür ederim,
Kedim o gece özellikle geldi,( hiç yapmadığı şey )ellerim yukarı doğru açıkken sağ avucumun içini baştan başa yaladı ve üzerine yattı, hissettiklerime gelince önce tüm bedenime ayak tarafından, 1 - 2 kez de karın bölgemden yukarı doğru titreşim oldu, ancak midemden garip sesler geldi (aralıklarla) ve bir ara bulandı. Tam olarak bağlantılarını birleştiremediğim farklı yer ve görüntüler o gece çok yoğundu.

Kediler birileri enerji çalışıyorsa illa oraya gelir, üstünüze otururlar hatta:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...