ilk denemem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İnanc.

Banlı Kullanıcı
selamunlaleykum

ilk defa parapsikoLoji uyguladım .

telekinizi yaptım gece yatttım ve odamızda gece lambası var

kendımı gayet rahat bıraktım ve hiçbir şey düşünmedim

vede gozlerım acık ışığa baktım . ..

ve beynımde ışığın cok yanacagını dusundum

ve patlamasını ve ışığın bir hamur gibi olmasını dusundum o sırada ışığa baktım ve biraz kendimi sıktım

ve ışık bir anda bana yeşil olarak gözuktu korktum bir an sonra daha yapmadım o anda prizden ses geldi.. korktum bende bıraktım..

gulchn

Kayıtlı Üye
Enerjinizi tam olarak yönlerdirmeyi öğrenmeden elektirikli eşyalar üzerinde deney yapmanızı tavsiye etmem pek.

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
Mum alevi üzerinde dene mesela.

Belladona

Banlı Kullanıcı
Forumda telekinezi ve parapsikoloji ile ilgili çok fazla bilgi bulunmaktadır. Aratıp okumanızı öneririm.

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
[QUOTE=İnanc.;madem korkuyosun nıe bu calısmayı yapıyosun kı demakkı hazır degılsın bu tarz ıslere

sabahh

Kayıtlı Üye
İnanc.;madem korkuyosun nıe bu calısmayı yapıyosun kı demakkı hazır degılsın bu tarz ıslere[/QUOTE' Alıntı:
Neden negatif sözlerle insanların hevesini kaçırıyorsunuz ve evrene negatif mesaj gönderiyorsunuz korkması yapmasına engel değil ilk denemesinde tedirgin olması normal biraz daha küçük denemeler yaparak korkuyu ve gerginliği atabilir daha başarılı çalışmalar yapabilir....

enerji

Kayıtlı Üye
merhaba herkese,
ben telekineziyi okulda duydum ve gerçekten inanan öğretmenlerim var.onlardan aldığım güvenle başladım bu işe.kendi enerjimi kontrol etmek istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.tecrübelerinize ihtiyacım var..!! :))

origanum

Yönetici
merhaba herkese,
ben telekineziyi okulda duydum ve gerçekten inanan öğretmenlerim var.onlardan aldığım güvenle başladım bu işe.kendi enerjimi kontrol etmek istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.tecrübelerinize ihtiyacım var..!! :))

Sorunuzu telekinezi bölümüne yazın. Konu ile ilgisiz yazılan herşey silinecek ve cevaplanmayacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...