Yağmuru Durdurma Büyüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karanlık

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Doğal olarak yağmur yağdığında veya hava kapanıp kararmaya başladığında şu sözleri söyleyin:

'' Gücün Tanrıları
Kudretin Tanrıları
Şimdi size emrediyorum
Bu kötü durumu durdurun
Yağmuru durdurun
Daha fazla ihtiyac duymayız
Yağmasına asla izin vermeyin..''

Kutlu Olsun!!

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Doğal olarak yağmur yağdığında veya hava kapanıp kararmaya başladığında şu sözleri söyleyin:

'' Gücün Tanrıları
Kudretin Tanrıları
Şimdi size emrediyorum
Bu kötü durumu durdurun
Yağmuru durdurun
Daha fazla ihtiyac duymayız
Yağmasına asla izin vermeyin..''

Kutlu Olsun!!

Konu güncel olmamasına rağmen bu mesajı diğer mesajlara ve üyelere örnek olması açısından cevaplıyorum. Son 12 saattir bölümün düzenlemesini yapmaya çalışıyorum,en büyük problemimiz "KAYNAK" belirtmemek. Alıntı olsa bile belirtiniz ve lütfen mümkünse,ki hiç zor değil yazar veya kitap adı paylaşınız. Kişisel derlemenizse bunu belirtiniz. Sadece bunu yazan arkadaşa değil paylaşımda bulunan ve kaynak belirtmeyen herkese söylüyorum bunları.Kaynak belirtmek bu gibi uygulamalı konular için çok önemlidir. Çünkü uygulamanın güvenilirliği, tutarlılığı, tarihsel süreci,olabilecek olumlu-olumsuz sonuçları, konu hakkında pek fikri olmayan insanların da erişimine açık olduğu bir platformda belirtilen sistemler hakkında saçma fikirler oluşabilmesi...vb daha birçok nedenden ötürü gereklidir.Yazdıklarınız kaybolmaz,öyle böyle bir gün ummadığınız yerde döner sizi bulur. Bir de telif hakkı problemi söz konusu elbette, bu durumda kaynak belirtmeyen arkadaşların yanında site yönetimi de suç işlemiş sayılır. Lütfen dikkat edelim paylaşımlarımıza bundan sonra.

focus

Kayıtlı Üye
Kim doğal akışındaki yağmura müdahale ederse bilsin ki ben yağmurun yağışını seviyorum.

Bence bir daha düşünün yağmur huzur verir, hele teneke bir çatıya yağarken, gürül gürül yanan bir şömine yanında uyuyorsanız.

:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...