Güç Kazanma Duası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karanlık

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu duayı bikaç kez tekrarlayın:

'' Mükemmel Tanrıça Hecate!!
Yakarışımı duy
Gücüme güç kat''

Kutlu Olsun.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Doğru veya yanlış savunamam tabi ama önyargılı olarak yapmadığınızdan emin misiniz? Bir de bir duayla harikalar yaratmayı beklemiyordunuz herhalde. Bu dua sadece durup dururken edilmez ki bu duaya uygun bir ritüel hazırlayabilirsiniz.

Azize

Kayıtlı Üye
Doğru veya yanlış savunamam tabi ama önyargılı olarak yapmadığınızdan emin misiniz? Bir de bir duayla harikalar yaratmayı beklemiyordunuz herhalde. Bu dua sadece durup dururken edilmez ki bu duaya uygun bir ritüel hazırlayabilirsiniz.

Haklısınız elbette, biraz espriye kaçmak istedim esasen. Hem wicca'lıktan henüz emin olmayan biri olarak, duanın gerçekleşmesi kuvvetle muhtemel bile değil..

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Emin olmayan derken?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Ben denemedim ama, :S bu soruyu konu açan arkadaşımıza sorayım :) Kaç tane tanrı vardır ? Bir de kaynak ne ?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnanmıyorsunuz ama bir yerde Wicca olmak istediğinizi belirtmiştiniz. O zaman orda ciddi değildiniz? Yanlış anlamayın sadece ben doğru anlamış mıyım diye merak ediyorum :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
İlk geldiğim zaman olabilir ama merak ettim hangi konu veya nereden gördünüz ?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Pardon hatlar karıştı ben Sn. Azize'ye hitaben söylemiştim. Belirtmeyi unutmuşum özür dilerim.

Azize

Kayıtlı Üye
İnanmıyorsunuz ama bir yerde Wicca olmak istediğinizi belirtmiştiniz. O zaman orda ciddi değildiniz? Yanlış anlamayın sadece ben doğru anlamış mıyım diye merak ediyorum :)

İlgi çekici olduğunu söyleyebilirim; ancak ciddi olduğumu söyleyemem. Açıkçası biraz ürkütücü geliyor.
Ama evet, neden olmasın? Olmak isterim, özellikle okuduğum yazıda "doğayla bütünleşmek gereksinimini" öğrendikten sonra.
Ama şimdilik bu taraklarda bezim yok. Ama olmayacak değil.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok karışmış kafanız. Eğer ilginizi çekiyorsa sitede Wicca ve Witchcraftla ilgili konulara göz atın. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Önemli değil de sabahtan beri konu gezdim varmı öyle mesaj diye :)... İyi forumlar efendim...

Azize

Kayıtlı Üye
Çok karışmış kafanız. Eğer ilginizi çekiyorsa sitede Wicca ve Witchcraftla ilgili konulara göz atın. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz :)

Kafam karışmadı yahu :)
Buraya zaten araştırma yapıp bilgilenmeye geldim. İllahaki bir şey olmam icap etmiyor benim nezdimde.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Yani bu uygulama Pagan'lar için mi ?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu bir uygulama değil basit bir dua aslında herkes kendi inancına göre bunu değiştirerek ya da içinden nasıl geliyorsa öyle dua edebilir :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Evet olabilir bilginiz için teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...