İstemeden yaptığım birkaç telepati deneyimi...

tes1907

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arada sırada yaptığım istem dışı telepati deneyimlerim oluyor burada bunlardan bir kaç tanesini anlatmak istiyorum:

1- Okulda metamatik dersindeydik. Konuyu bitireli kısa süre olmuştu, galiba 5. sorumuzu yazacaktık. Hoca başladı soruyu sormaya ve durdu bir süre hangi sayıyı yazsak demedi ama ben sayı yazacağını anladım. Kafamdan 1400 dedim . hoca 1400 dedi, :D ardından 32 dedim, hoca da 32 dedi şok oldum :D ( 1432 de böyle sıra sıra düşünerek söyledi hoca )

2- Bir gün, uzun zaman önce küstüğümüz xxxxx isimli arkadaşımı düşündüm. Ne yaptı acaba çok zamandır konuşmuyoruz dedim. Öbür gün msn ime ekledi... Bir süre sonra xxxxx isimli arkadaşım vardı aynısı oldu ve ben bu konuda yeteneğim olduğunu düşünmeye başladım ... Geçenlerde de xxxx isimli bir arkadaşıımı düşündüm acaba bununla da konuşcak mıyız dedim ( bu kişilerle uzun zamandır konuşmamıştım ) xxxx 2 gün sonra beni telefonla aradı.... Bunda da çok şaşırdım...

3- Bir gün ingilizce deneme sınavı gibi bir şey oluyorduk ... Ama sonucunda birşey olmadığından ben yapamadığım 10 soruyu telepatiyle yapmayı düşündüm ( aslında o 10 soruya bakmak bile istememiştim :D o yüzden bakmamıştım yapamadım sayılmaz ) . Her sorunun önünde gözümü kapadım ve gözüme ilk görünen şıkkı işaretledim... Soruların cevapları söylendiğinde 10 sorudan 8 i doğru çıktı. :D

4- İnternette durugörü-telepati ölçme testleri vardı. Bir testte adamlar kartı gösteriyo zaten biz ona bakmadan gözü kapalı bulmamız lazımmış :D Ben olayı çözemedim ondan sonraki kartı bileceğiz sanıyorum ... Başladım yapmaya bir baktım 1. doğru bir baktım 2. doğru ... bir baktım 7. doğru işte ondan sonrakileri salladım canım sıkıldı ... Test bir bitti hepsi yanlış diyor şaşırdım ... Ondan sonra o anki zaten gösterilen resimdeki kartı bilmemiz gerektiğini anladım :D ama olsun sonuçta ilk 7 yi doğru yaptım...

NOT: arkadaşlar böyle birine sayı tut filan deyince yapamıyorum bu tür şeyler ama kendi halimde istemeden oluyor bazen. :hurray:... Bana nasıl geliştireceğim konusunda, yardım ederseniz sevinirim. :) ( pek ilgili değilim telepatiye ama olsun :ban:)

Apabbacık

Kayıtlı Üye
Yeteneğinizi bulmuş olmanız güzel bir şey, tebrik ederim öncelikle. Sürekli pratik yapın, sadece birine istediğimi söylettireyim olayını düşünmeyin, düşünce gücüyle yapılan diğer olgulara da bakın. Örneğin aklından geçeni bulma gibi, bir çok pratik yapılacak oyunlar, denemeler var. Farzı misal iki arkadaş oturun, karşınızdaki bir meyve düşünsün, her yönüyle ve siz de onu hissetmeye yahud görmeye çalışın.

Belladona

Banlı Kullanıcı
Ben de yolda yürüyen insanları istemeden düşürüyorum. Çok sık olduğu için ve de sonrasında üzüldüğümden, pek çevreme bakmıyorum sadece gözlerimi yola dikip yürüyorum.. Evet gerçekten de "kontrolsüz güç güç değilmiş..."

Athena55

Kayıtlı Üye
Ben de biri bana baktığında, adamın hayatı film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor. Resimli slaytlar halinde, ben de kimseye bakmıyorum .

Korkuyorum açıkçası :D zaten hep olmuyor binde bir . Belki de benim hayallerimden biri. Yalnız istem dışı oluyor o başka. :D

Berinha

Kayıtlı Üye
Genelde yeni tanıdığım insanların bana yalan söyleme ihtimalleri yok. Gözlerine baktığım da doğru cevabı zaten biliyorum... Benim kısa bir iki anımda şöyle;

Bir adamla tanıştım başta umursamadım benden 5 yaş büyük... Arkadaşlarım çok sevdiler ve onla bi ilşkim olsun istediler "bu adam evli 7 yaşında kızı var olmaz" dedim. "Saçmalama o söylemediysede böyle saçma şeylerle kendini kandırma adam gibi adam desene istemiyorum düzgün insanlarla anlaşamam"falan dediler. Adamla başbaşa kaldığım ilk an eşinin ve kızının adını sordum... Şaşırdı "Evli değilim kim dediyse yalan söylemiş" dedi, "Kumral 160 boylarda zayıf düz saçlı kadın kim? Ya öndeki iki dişi çekilmiş minicik kız çocuğu" dedim. Ve maalesef haklı çıktım...
Aynı olay bi kız arkadaşımın sevgilisi içinde oldu. Kız çok üzüldü ama büyük bir facia atlattı...

Bir defasında ablam trafik kazası geçirdi en yakın arkadaşımla ve kaza sonrası hafızasını kaybetti yavaş yavaş bişeyler hatırlamaya başladığı dönem ise inatla kazanın olduğu güne dair hiçbirşey hatırlamadığını söylemeye başladı ama açılan davalarda kaza gününün anlatılması gerekiyordu, oturup iki sayfa yazı yazdım ablam uyurken ona bakarak uyandığında okuttum ağlamaya başladı ve kazanın tamda yazdığım şekilde olduğunu ağlayarak anlattı.

Birçok şeyi bu şekilde görebiliyorum. Yaşanan olayları karşımdaki insanın gözüyle görebiliyorum sanırım ve yaşanacaklarında büyük bir kısmını...

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Genelde yeni tanıdığım insanların bana yalan söyleme ihtimalleri yok. Gözlerine baktığım da doğru cevabı zaten biliyorum... Benim kısa bir iki anımda şöyle;

Bir adamla tanıştım başta umursamadım benden 5 yaş büyük... Arkadaşlarım çok sevdiler ve onla bi ilşkim olsun istediler "bu adam evli 7 yaşında kızı var olmaz" dedim. "Saçmalama o söylemediysede böyle saçma şeylerle kendini kandırma adam gibi adam desene istemiyorum düzgün insanlarla anlaşamam"falan dediler. Adamla başbaşa kaldığım ilk an eşinin ve kızının adını sordum... Şaşırdı "Evli değilim kim dediyse yalan söylemiş" dedi, "Kumral 160 boylarda zayıf düz saçlı kadın kim? Ya öndeki iki dişi çekilmiş minicik kız çocuğu" dedim. Ve maalesef haklı çıktım...
Aynı olay bi kız arkadaşımın sevgilisi içinde oldu. Kız çok üzüldü ama büyük bir facia atlattı...

Bir defasında ablam trafik kazası geçirdi en yakın arkadaşımla ve kaza sonrası hafızasını kaybetti yavaş yavaş bişeyler hatırlamaya başladığı dönem ise inatla kazanın olduğu güne dair hiçbirşey hatırlamadığını söylemeye başladı ama açılan davalarda kaza gününün anlatılması gerekiyordu, oturup iki sayfa yazı yazdım ablam uyurken ona bakarak uyandığında okuttum ağlamaya başladı ve kazanın tamda yazdığım şekilde olduğunu ağlayarak anlattı.

Birçok şeyi bu şekilde görebiliyorum. Yaşanan olayları karşımdaki insanın gözüyle görebiliyorum sanırım ve yaşanacaklarında büyük bir kısmını...
Yetenekleriniz üzerinde daha fazla çalışın bence. Geliştirin onları. Ne kadar güzel bir şey bu. İnsanlara yardım edebiliyorsunuz. :)

Berinha

Kayıtlı Üye
Evet aslında çok güzel birşey ama kendi hayatım söz konusu olunca elim kolum bağlanıyor... bu nedenle hep yol gösterici olup hatalar yapıyorum çevremde:)