Şifalanmak için enerji çalışması 9

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şifalanmak için enerji çalışması 9

Bu çalışma inisiye çalışması değildir. Saf enerji almanızı sağlayacak sizi temizleyecektir.

19/ eylül /2010 saat 23:00 de

çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini diberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

urumhamatahayile ve dilberhalaya bu konudaki sorularınızla içerikli mesaj atmayın bu hesaba inisiye dışında da mesaj atmayın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar, ayaklar açık, eller açık, avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun, bu işlem sırasında Allah diye kendi duyabilecekleri şekilde durmadan zikir çeksinler.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsin ifişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve ve ya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağıllık yapımı başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat türkiye saati ile 23 te yapılacaktır.Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " YA ALLAH " zikrini tekrarlayın.
14. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almaya bilirsiniz.)

Kolay gelsin hayırlı olsun.

dilberhala

Kayıtlı Üye
özel mesajlar bana atılacak.

lütfen konu başlığı Şifalanmak için enerji çalışması 9 olarak yazınız.

mesajın içinede anne adınızı kendi adınızı yazınız başka bir şey yazmayınız soru sormayınız.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Müslüman olmayanlar için alternatif bir zikir var mı?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İslamiyetle ilgisi olmadığını biliyorum ama bunu Müslüman birinin zikretmesiyle başka birinin zikretmesi arasında fark olacağını düşünüyorum :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Allah rab yaratıcı elehohim hepsi aynı Müslümalıkta Allah deniliyor. Burada mutlak yakarıcıya yakarmak önemli. Allah ismi tabiki en yüce isim olduğu için bu çalışama için en güzeli. Eğer başka bir anacınız varsa inandığınız dinde yaratıcı için hangisi ise onu kullanabilirsiniz. Çok Tanrılı dine inanıyorsanız bereket veya doğum Tanrısı/ Tanrıçası uygundur.

Tanrı inancınız yoksa zikir yapmayın. benim Tavsiyem şu inanın veya inanmayın Allah isminin gücüne inanabilirsiniz. Sadece öyle düşünün.
Eğer Ateist değilseniz zaten sorun yok. Yaratcı tek ve bir.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Teşekkür ederim açıklamanız için güzel olmuş :) Bir sorum daha olacak çalışmanın bittiğini nasıl anlayacağız?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
anlayacaksınız merak etmeyin

meylan

Kayıtlı Üye
çok güzel bir çalışma teşekküler URUM ....

escada35

Kayıtlı Üye
4gün kaldı çalışmaya bilgilerimide yolladım merakla o geceyi bekliyorum..

adoo27

Kayıtlı Üye
çalışma bu gün yapılacak sabırsızlıkla bekliyorum. yalnız bir sorum olacak yarın okul açılıyor okula gideceğim için herhangi bir sorun olurmu?

origanum

Yönetici
çalışma bu gün yapılacak sabırsızlıkla bekliyorum. yalnız bir sorum olacak yarın okul açılıyor okula gideceğim için herhangi bir sorun olurmu?

Sabah uyanamamak korkusundan sorduğunuzu yeni anladım. Saat kurarsınız, sabah için.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bildiğim kadarıyla bazen inisiyeden sonra uyuyup kalma durumu olabiliyormuş. Saatinizi çalışmadan önce kurarsanız işinizi garantiye alırsınız. Eğer alarmı telefondan kuruyorsanız telefonu kapatsanız bile alarm çalacaktır bir problem olmaz :)

Luxor

Kayıtlı Üye
Çalışmayı yeni gördüm.Gerekli yere mesaj attım ama zamanında okunur mu bilmem.Dilber Hala offline görünüyor.Katılmayı çok istiyorum ama...

origanum

Yönetici
Çalışmayı yeni gördüm.Gerekli yere mesaj attım ama zamanında okunur mu bilmem.Dilber Hala offline görünüyor.Katılmayı çok istiyorum ama...

Geç kalmış olma ihtimaliniz çok fazla. Çalışmaya yakın bir zaman kala kapatıyor bilgisayarı. Açıp bakarsa da şansınıza artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...