Enerjileri yönlendirme insiyasyonu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Enerjileri yönlendirme insiyasyonu 2
Evrensel enerji yönlendirme enerjisi nediri öğrenmek için bölüm içindeki konuyu okuyabilirsiniz.

çalışmaya katılacak kişiler için:

isimlerinizi anne isimlerinizi dilberhala nicli üyeye özel mesaj atınız. lütfen urumhamatahayil 'e atmayınız. atsanız dahi çalışmaya alınmayacaksınız.

çalışmaya herkez katılabilir sadece istediğim bilgileri iletmeniz yeterli. ben onay mesayı atılmayacaktır. cevap beklemeyiniz. ben katılabilirmiyim demenize de gerek yok.

özel mesaj attığınızda mesaj başlığı olarak Enerjileri yönlendirme insiyasyonu 2 yazınız. başka bir şey yazmayınız. mesaj içeriği olarak verdiğim bilgiler dışında bir şey yazmayınız. sorularınızı burdan sorunuz özel mesajda soru sormayınız.

katılmak için katılmayınız. eğer verdiğim saat ve günde hazır olamayacaksanız lütfen adınızı yazdırmayınız. yapılan çalışmaya saygı duyunuz.

çalışma katılmadan önce ne yapacaksınız ?

çalışma gününe kadar meditasyon yapınız 10 dakika boyunca. 7 gün boyunca hergün 10 dakika. yerde oturduğunuzu başınıza ayakta duran bir kişi (yani ben) tarafından enerji verildiğini imgelediğiniz bir meditasyon.

bir gün atlarsanız çalışmaya katılmayınız. ve özel mesaj atınız. konu başlığı olarak Enerjileri yönlendirme insiyasyonu 2 çalışmasına katılamayacağım yazınız.

çalışmadan sonra deneyimlerinizi Enerjileri yönlendirme insiyasyonu 2 deneyimleri konu başlığında paylaşınız bu konuya yazmayınız özel mesaj ile iletmeyiniz

çalışmas ortamı nasıl olacak?

1. karanlık olacak. hiç bir ışık oluşturucu bir nesne açık olmayacak yakılmayacak. dışardan bir ışık geliyorsa sorun değil ama ışık gelmesi için perdelerinizi açmayınız.

2. sessiz bir ortam olacak.

3. sizden başkası olmayacak.

4. yatakta rahat giysiler giymiş bir şekilde uzanacaksınız.

5. çalışmadan önce ılık bir duş alınız.

6. gözleriniz kapalı olacak. açmak isterseniz açmanızda bir sakınca yok.

7. aykalrınızı ellerinizi bağlamayın. yüzü koyun yatmayın. elleriniz açık ayaklarınız birbirinden ayrı yüzünüz ve avuç içleriniz tavana baksın. kendinizi kasmayın rahat bir şekilde uzanın.

8. çalışma sırasında bir zikir yoktur.

9. çalışmasının bitiş zamanı yoktur. siz anlarsınız çalışmanin bittiğini hissedersiniz. hissedince kalkın.

10. hiç bir elektronik çihaz açık olmasın. çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın yada ılık bir duş alın sonra televizyon yada pc açın.

11. enerji çalışmasından sonra kendi çalışmalarınızı yapın. fal bakın. kişiye yada olaya yoğunlaşın. rüyaya yatın vs vs

12. çalışma zamanı gelince üç defa kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum ya da kerimden gelen enerji yönlendirebilme enerjisine izin veriyorum diyeceksiniz.

çalışma ne zaman yapılacak?

15/ eylül / 2010

saat: Türkiye saati ile 23: 00 Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

hazırlayan: Urum

dilberhala

Kayıtlı Üye
özel mesajlar bana atılacak.

lütfen konu başlığı olarak Enerjileri yönlendirme insiyasyonu 2 yazınız.

mesajın içinede anne adınızı kendi adınızı yazınız başka bir şey yazmayınız soru sormayınız.

adoo27

Kayıtlı Üye
geç kaldık. bu günden itibaren yapsak olurmu

Kar

Elit Üye
Evet geç kalmışsınız.Mesajları takip edip bir sonraki çalışmayı bekleyebilirsiniz.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
kişinin kabul edildiğine dair bir mesaj gelmicek galiba

mally

Kayıtlı Üye
Sayın Urum, önceki çalışmalarda özellikle belirttiğiniz uygulanacak nefes tekniklerini bu çalışmada vurgulamamışsınız. Nefes tekniksiz çalışma olmaz gibi geliyor ama, yine de sormak istedim, nefes tekniği uygulanmayacak mı?

origanum

Yönetici
Nefes tekniği tüm enerji çalışmalarının temelidir. Ayrıca belirtilmeye gerek yoktur. Zaten öğrenilmiş anladığım kadarıyla:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tabi nefes şart origanumun dediği gibi artık öğrenildmiştir diye düşündüm eski konu okuyanlarda fark etmiştir diye düşündüm

çalışma yarın unutmayın

mally

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler. Emin olmak istemiştim :) Geldi güzel gün sonunda.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
katılan: 30 kişi (yorumlarda göreceğim )

15 erkek 15 kadın

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben yorum yapmadım ama katılıcam dilberhalaya mesaj yolladım biraz geç yolladım bu gün ama meditasyonumu yapıyorum her zmn günde 15 dakika bekliyorum her şey için yöneticilere çok teşekkürler.bize hayatın bu güzelliklerini gösteriyorsunuz

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Ben de katılmak istiyorum ve mesajımı yolladım dilberhalaya özelden helal olsun :=)

origanum

Yönetici
ben yorum yapmadım ama katılıcam dilberhalaya mesaj yolladım biraz geç yolladım bu gün ama meditasyonumu yapıyorum her zmn günde 15 dakika bekliyorum her şey için yöneticilere çok teşekkürler.bize hayatın bu güzelliklerini gösteriyorsunuz

Buraya yazı yazmayın. Çalışma sonrası deneyim bölümüne yorumunuzu yazın diyoruz. Herkes katılacağım diye adını yazdırıyor sonra ya katılmıyor ya da katılan yorumunu yazmıyor. Biz ona kızıyoruz :boxing_smiley:

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
öncelikle özür dilerim sadece heycanlıyım ve heycanımı paylaşmak istedim ve ismimide yazmadım

origanum

Yönetici
öncelikle özür dilerim sadece heycanlıyım ve heycanımı paylaşmak istedim ve ismimide yazmadım

İsminizi zaten buraya ya da sitedeki herhangi bir yere vermeyin kendi güvenliğiniz açısından. Sadece Dilberhalaya yazdığınızı biliyorum zaten.

özlemim

Kayıtlı Üye
mrb ben daha yeni üye oldum yeni enerji yönlendirme ne zaman olucak şimdi yapsak etkisi olur mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...