Durugörü Enerji Çalışması 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Durugörü Enerji Çalışması 2
Vizyon için olan enerji çalışması ile aynıdır. Vizyon enerjisi nediri öğrenmek için bölüm içindeki konuyu okuyabilirsiniz. (medyumluk inisiyasyonudur)

Çalışmaya katılacak kişiler için:

İsimlerinizi, anne isimlerinizi dilberhala nicli üyeye özel mesaj atınız. Lütfen urumhamatahayil 'e atmayınız. Atsanız dahi çalışmaya alınmayacaksınız.

Çalışmaya herkes katılabilir sadece istediğim bilgileri iletmeniz yeterli. Onay mesajı atılmayacaktır. Cevap beklemeyiniz. Ben katılabilir miyim demenize de gerek yok.

Özel mesaj attığınızda mesaj başlığı olarak Durugörü Enerji Çalışması 2 yazınız. Başka bir şey yazmayınız. Mesaj içeriği olarak verdiğim bilgiler dışında bir şey yazmayınız. Sorularınızı buradan sorunuz özel mesajda soru sormayınız.

Katılmak için katılmayınız. Eğer verdiğim saat ve günde hazır olamayacaksanız lütfen adınızı yazdırmayınız. Yapılan çalışmaya saygı duyunuz.

Çalışmaya katılmadan önce ne yapacaksınız?

Çalışma gününe kadar Nur suresinin 35. ayetini ister Türkçe ister Arapça ister başka bir dilde 7 gün boyunca günde 99 defa okuyunuz. Bir günde sadece 99 kere ne eksik ne de fazla.

Bir gün atlarsanız çalışmaya katılmayınız ve özel mesaj atınız. Konu başlığı olarak Durugörü Enerji Çalışması 2 çalışmasına katılamayacağım yazınız.

Çalışmadan sonra deneyimlerinizi Durugörü Enerji Çalışması 2 deneyimleri konu başlığında paylaşınız, bu konuya yazmayınız, özel mesaj ile iletmeyiniz.

Çalışma ortamı nasıl olacak?

1. Karanlık olacak. Hiç bir ışık oluşturucu nesne açık olmayacak yakılmayacak. Dışarıdan bir ışık geliyorsa sorun değil ama ışık gelmesi için perdelerinizi açmayınız.

2. Sessiz bir ortam olacak.

3. Sizden başkası olmayacak.

4. Yatakta rahat giysiler giymiş bir şekilde uzanacaksınız.

5. Çalışmadan önce ılık bir duş alınız.

6. Gözleriniz kapalı olacak. Açmak isterseniz açmanızda bir sakınca yok.

7. Ayaklarınızı, ellerinizi bağlamayın. Yüzü koyun yatmayın. Elleriniz açık, ayaklarınız birbirinden ayrı, yüzünüz ve avuç içleriniz tavana baksın. Kendinizi kasmayın rahat bir şekilde uzanın.

8. Çalışma sırasında bir zikir yoktur.

9. Çalışmanın bitiş zamanı yoktur. Siz anlarsınız çalışmanın bittiğini hissedersiniz. Hissedince kalkın.

10. Hiç bir elektronik cihaz açık olmasın. Çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın ya da ılık bir duş alın sonra televizyon ya da pc açın.

11. Enerji çalışmasından sonra kendi çalışmalarınızı yapın. Fal bakın. Kişiye ya da olaya yoğunlaşın. Rüyaya yatın vs vs.

12. Çalışma zamanı gelince üç defa Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum ya da Kerimden gelen duru görü enerjisine izin veriyorum diyeceksiniz.

Çalışma ne zaman yapılacak?

13/ eylül / 2010

Saat: Türkiye saati ile 23: 00 Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

Hazırlayan: Urum

dilberhala

Kayıtlı Üye
özel mesajlar bana atılacak.

lütfen konu başlığı olarak Durugörü Enerji Çalışması 2 yazınız.

mesajın içinede anne adınızı kendi adınızı yazınız başka bir şey yazmayınız soru sormayınız.

Osiris

Kayıtlı Üye
Başladık yine,güzel haber =)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bende çalışmaları bekliyordum , gerçekten iyi haber .

Osiris

Kayıtlı Üye
Çalışmadaki ayeti buldum,bulamayanlar için.

Allahu nurus semavati vel ard, meselu nurihi ke mişkatin fiha misbah, elmisbahu fi zucaceh, ezzucacetu ke enneha kevkebun durriyyuy yukadu min şeceratim mubaraketin zeytunetil la şerkiyyetiv ve la ğarbiyyetiy yekadu zeytuha yudi'u ve lev lem temseshu nar, nurun ala nur, yehdillahu li nurihi mey yeşa' ve yadribullahul emsale lin nas vallahu bi kulli şey'in alîm.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Türkçesinden okumak isteyenlere :
Allah, göklerin ve yerin nurudur. O'nun nurunun misali, içinde çerağ bulunan bir kandil gibidir; çerağ bir sırça içerisindedir; sırça, sanki incimsi bir yıldızdır ki, doğuya da, batıya da ait olmayan kutlu bir zeytin ağacından yakılır; (bu öyle bir ağaç ki) neredeyse ateş ona dokunmasa da yağı ışık verir. (Bu,) Nur üstüne nurdur. Allah, kimi dilerse onu Kendi nuruna yöneltip-iletir. Allah insanlar için örnekler verir. Allah, herşeyi bilendir.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Herkese teşekkürler. Nur suresi ile Nisa suresi beni en çok etkileyen surelerdir. ALLAH sizden razı olsun ve her konuda size yardım etsin. Amin.

Malicedourde

Kayıtlı Üye
Çalışma günü de dahil 7 gün okunacak değil mi? Bugünden itibaren 7. gün çalışma gününe denk geliyor.

Malicedourde

Kayıtlı Üye
Bir sorum daha olacak. Oldukça yeniyim ve hata yapmak istemiyorum. Evde 4 tane kedim var. Genellikle etrafımda olurlar yatağa uzandığım zaman. Kapıyı kapatsam bile oğlum açar ya da kapıda çok ağlarlar. Onların bu çalışma sırasında etrafımda olmasında bir sakınca olur mu? Bir tanesi karnıma çıkıp yatıyor çünkü sürekli ve şu annelerini emerken patileri ile yaptıkları masaj hareketi gibi bir hareketi karın bölgeme yapıyor. Komik gelebilir biliyorum ama hata yapmak istemiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır hayvanların sakıncası genelde gelmezler. sanırım enerjiyi görüyorlar. gelmelerinde bir sakınca yok. toplam 7 gün yapacaksınız çalışma günü hariç

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Hımm o halde ayeti okumaya dün başlamalıydık değil mi?

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Sorumu Ajan 47 cevaplamış zaten. Kötü oldu böyle olması...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır hayır bugünde olur toplam 7 gün. çalışma günü yapmak zorunlu değil çöünkü ben zaten o gün enerjiyi yönlendireceğim. ne zaman başlayacağınız önemli değil 7 gün yapın yeter

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Bugünden itibaren yaparsak bile çalışma gününe kadar 6 gün okumuş olacağız. Özür diliyorum, anlayamadım da.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bugün ayın 7 si çalışma 13 de 7 gün var ben mi yanlış sayıyorum acaba

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Chillout'tan haber bekliyorum çalışmaya katılabilmek için. Aynı zamanda onun verdiği farkındalık inisiyasyonunu alıyorum çünkü... Eğer 2 çalışmayı birden almak uygun olursa ben de annemle birlikte katılacağım. :) Duruma göre başlayacağım bugün okumaya. 6 gün olsa bile sayılır umarım..

Kar

Elit Üye
Çalışma günüde okursanız 7 ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...