Sanırım yaşadığım şey Astral Seyehat

river

Kayıtlı Üye
Astral seyehatla ilgili yazılanları, kişilerin deneyimlerini, ve bununla ilgili yapılan teknikleri okudum hemen hemen benzer şeyleri yaşıyorum. Ben bunun için hiç bir çaba sarfetmediğim ve istemediğim halde oluyor. Ve hatta paniğe kapılıyorum bu bende sanki felç olmuşum ve bir daha kıpırdayamayacakmışım hissi uyandırıyor. Ama beyaz ışıklar yada girdaplar görmüyorum. Sadece çok yorgun olduğum zamanlarda (genelde hep yorgun olurum) uyumak için yatağa gittiğimde gözlerimi kapatıp tekrar açtığım zaman kıpırdayamadığımı hissediyorum. Kıpırdayamadığım halde arkamda ki eşyaları yada odanın her tarafını aynı anda görüyorum. Bu beni ürkütüyor, bunu yaklaşık 2 yıldır yaşadığım için artık kendimin rüyada olduğunu ve uyanmam gerektiğini söyleyip zorlayarak kıpırdamaya çalıştığımda gözlerimin sanki açık değilmiş gibi yeniden açıkldığın da ancak ozaman kıpırdayabiliyorum. Anlatması bile zor benim için. Bunu 2 yıl önce bir gece bir arkadaşımın evinde yaşadığım ve uzun bir süre devam eden bir olayın devamında yaşamaya başladım. Gerçekten ne olduğuna dair bir isim veremiyorum ama sanırım lucid rüya veya astral seyehat olsa gerek diye düşünüyorum sayfanızda okuduklarım dan sonra..
Saygılar,,, sevgiyle kalın ....