Astral Seyahat Deneyimim

Azize

Kayıtlı Üye
Bundan iki sene önce astral seyahate olan merakım yüzünden durmaksızın araştırma yapıyor ve astrale çıkmaya çalışıyordum. Bir site içerisinde tam olarak şunlar önerilmişti:

-Daha önce hiç dinlemediğiniz bir şarkı edinin ve o şarkıyı dinlerken yalnızca astrale çıktığınızı düşünün. Bilinçaltında bu şekilde bir şartlandırma oluşturun.

Şarkıyı dinlediğimin ertesi günü yatağıma girdim. Uyku ve uyanıklık arası gözlerimi açtım. Tüm vücudum titriyor ve başım uyuşuyordu. Üzerimde yorgan vardı. Açıkçası korkuyordum da; zira astrale geçiş sırasında sesler duyulabileceği söylenmişti ancak ben bu korkuyu geride bırakıp içimden " ne olacaksa olsun" dedim ve...

İçimden bir şeyin çıkmaya gayret ettiğini hissettim, dediğim gibi üzerimde yorgan vardı. Zorlukla üzerimdeki yorganı attıktan sonra o muhteşem an geldi; ruhum içimden yükseliyordu ve ben hiç hissetmediğim bir ferahlık ve rahatlık hissediyordum. Kendi evimin içinde biraz dolandım. Bilinçaltımdaki ürkütücü varlıklarla karşılacağım diye de çok korkuyordum.

Odama geldim tekrar. Odamın ortasında düşmeye başladım. "Kesin bir şey olacak" dedim kendime ve yere hızla düşerken kafayı çarpacağım an tüy gibi indim zemine.
Daha sonrasında uyanmaya çalıştım, gözlerimi kapayıp üç kere, kendime "uyan" diyerek.

Bu beni biraz ürkütmüştü. Bir daha hiç yapmaya kalkışmadım bile. Ancak müteakip aylarda her gece ruhum çıkmak için mücadele veriyordu ve ben isteksiz olduğumdan dolayı, gecenin bir yarısı gözlerimi açtığımda zifiri bir karanlığı kör gözlerim ve sağır kulaklarım ile karşılıyordum.
Bazen kırmızı noktalar gördüğüm de oluyordu ama cidden çok kötü oluyordum hem psikolojik hem de fizyolojik anlamda.
Bir yıla yakın bu tür geceleri geçirdikten sonra, bitti. Artık uyuyabiliyorum. Ruhum çıkmaya çalışmıyor bile. Ancak neden bilinçsizce çıkmaya çalıştığını da hiç anlamış değilim.

Sevgiler.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bundan iki sene önce astral seyahate olan merakım yüzünden durmaksızın araştırma yapıyor ve astrale çıkmaya çalışıyordum. Bir site içerisinde tam olarak şunlar önerilmişti:

-Daha önce hiç dinlemediğiniz bir şarkı edinin ve o şarkıyı dinlerken yalnızca astrale çıktığınızı düşünün. Bilinçaltında bu şekilde bir şartlandırma oluşturun.

Şarkıyı dinlediğimin ertesi günü yatağıma girdim. Uyku ve uyanıklık arası gözlerimi açtım. Tüm vücudum titriyor ve başım uyuşuyordu. Üzerimde yorgan vardı. Açıkçası korkuyordum da; zira astrale geçiş sırasında sesler duyulabileceği söylenmişti ancak ben bu korkuyu geride bırakıp içimden " ne olacaksa olsun" dedim ve...

İçimden bir şeyin çıkmaya gayret ettiğini hissettim, dediğim gibi üzerimde yorgan vardı. Zorlukla üzerimdeki yorganı attıktan sonra o muhteşem an geldi; ruhum içimden yükseliyordu ve ben hiç hissetmediğim bir ferahlık ve rahatlık hissediyordum. Kendi evimin içinde biraz dolandım. Bilinçaltımdaki ürkütücü varlıklarla karşılacağım diye de çok korkuyordum.

Odama geldim tekrar. Odamın ortasında düşmeye başladım. "Kesin bir şey olacak" dedim kendime ve yere hızla düşerken kafayı çarpacağım an tüy gibi indim zemine.
Daha sonrasında uyanmaya çalıştım, gözlerimi kapayıp üç kere, kendime "uyan" diyerek.

Bu beni biraz ürkütmüştü. Bir daha hiç yapmaya kalkışmadım bile. Ancak müteakip aylarda her gece ruhum çıkmak için mücadele veriyordu ve ben isteksiz olduğumdan dolayı, gecenin bir yarısı gözlerimi açtığımda zifiri bir karanlığı kör gözlerim ve sağır kulaklarım ile karşılıyordum.
Bazen kırmızı noktalar gördüğüm de oluyordu ama cidden çok kötü oluyordum hem psikolojik hem de fizyolojik anlamda.
Bir yıla yakın bu tür geceleri geçirdikten sonra, bitti. Artık uyuyabiliyorum. Ruhum çıkmaya çalışmıyor bile. Ancak neden bilinçsizce çıkmaya çalıştığını da hiç anlamış değilim.

Sevgiler.

Konu yanlış yere açılmış .

mavişpery

Kayıtlı Üye

Sevgiler.

astral seyahate çıkmaktan korktuğunu söyledin ve çıkmadan önce de üstünde yorgan olduğunu.. sizce biraz garip değil mi.? astral seyahate çıkarken üstünde hafif giysiler olması gerekiyor diye biliyorum ve sen yorgandan bahsediyorsun. yorganı atıyorsun atarken zaten bilinçaltın yerine gelir ve çıkamazsın. atan da ruhun olmayacağına göre nasıl oluyor anlamadım? ve korkuyorsun.. diyelim çıktın korkuyorsun ve hala astrala çıkıyorsun.. bilinçaltın korkmaya şartlandıysa bunu başarman zor olmaz mı? ya da farklı bir varlıkla karşılaşma olasılığın artmaz mı? kesin bir şey olacak diye düşünmüşsün, şartlanmışsın.. hiç bir şey olmadı mı? bana pek mantıklı gelmedi açıkçası..

Azize

Kayıtlı Üye
Yazdıklarımın sizin mantığınıza uygun olmamasının sebebi öğrenilmiş-kültleşmiş makale bilgileriyle ters orantlılı olması.
Evet, yorgan vardı ve "ne olacaksa olsun artık" dedikten sonra kulaklarım tamamen sağırlaştı ve tamamen körleştim, tekrar uyandım gibi bir şey söz konusu oldu. Üzerimdeki yorganın ağırlığını fazlasıyla hissediyordum o anda, artık bedenim mi ruhum mu bilmem ama, güçlükle yorganı üzerimden atmayı başardığımda ruhum içimden çıktı.
Ve korkularıma rağmen hiçbir şey görmedim, yalnızca karartılar. Korkularıma rağmen de astral içersinde kalmayı başardım. Kesin bir şey olacak diye düşündüğüm tek şey seslerdi. Onlar da oldu zaten. Ama minimal bir seviyede duydum.

KURTT

Kayıtlı Üye
deneyiminizi bizimle paylaşdığınız için teşşekkürler ...

TorukMacto

Kayıtlı Üye
azize sölediklerine inanıyorum,şunu ayırt edin arkadaşlar;nette yazan her bilgi doğru değildir,astral seyahate montlada,tişörtlede çıkılır,yorganla da çıkılr,üzerinizde hiçbirşey yokken de çıkılır,çıkma işlemi sizin odaklanmanıza ve azize 'nin yaşadığı gibi 'nolursa olsun' şeklindeki Teslimiyet olayına bağlıdır...

KURTT

Kayıtlı Üye
evet üzerinizde neyin olduğu önemli değildir bende bu düşünceye katılıyorum. çünkü astaral ' e çıkarken yaşadığnız sipürütüel olay auranın astral katmanını diğer katmanalardan ayırmakdır. bu yüzdendir ki auranınızın bir katmanın harekete geçirmek üzerinizde neyin olduğuyla alakalı değildir.

mavişpery

Kayıtlı Üye
azize sölediklerine inanıyorum,şunu ayırt edin arkadaşlar;nette yazan her bilgi doğru değildir,astral seyahate montlada,tişörtlede çıkılır,yorganla da çıkılr,üzerinizde hiçbirşey yokken de çıkılır,çıkma işlemi sizin odaklanmanıza ve azize 'nin yaşadığı gibi 'nolursa olsun' şeklindeki Teslimiyet olayına bağlıdır...

sizin o nette yazan her şey dediklerinizi burdan öğrendim ben.. ayrıca azize isimli kullanıcıya inanmıyorum diye bir söylemde bulunmadım. sadece bazı şeyler aklımda soru işareti oluşturdu. nitekim cevapladığı için de teşekkür ediyorum..

Azize

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sayfama konuk olmuş arkadaşlara.

pinkpanther

Kayıtlı Üye
ya ben deneme henüz yapmadım ama bunu istediğimiz zaman yapabiliyor muyuz ve sadece üzerimizde rahat giysiler olması mı gerekiyor ,başka bişey yapmamız gerekli değil mi?

sabahh

Kayıtlı Üye
ya ben deneme henüz yapmadım ama bunu istediğimiz zaman yapabiliyor muyuz ve sadece üzerimizde rahat giysiler olması mı gerekiyor ,başka bişey yapmamız gerekli değil mi?

İstediğiniz zaman değil hazır olduğunuz zamanda yapmanız en doğrusudur konsantre olmanız heyecanlı olmamanız ve negatif düşüncelerden uzak durmanız gerekir şuuraltınıza negatif enerjilerin
birikmesi sonucuyla karşılaşabilirsiniz. Bu da sizin psikolojik ve fizyolojik dengenizi olumsuz yönde etkiler ve üzerinizde tabiki rahat edeceğiniz kıyafetlerin olması gerekiyor çünkü sizi rahatsız edecek en ufak birşey motivasyonunuzu düşürür ve başarılı bir çalışma olmaz