Bela Neredeyse, Ben Oradayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azize

Kayıtlı Üye
Yıldız haritam hiç çıkarılmadı ama biliyorum ki; yıldızım yerlerde sürünüyor; çok düşük.
Bela neredeyse otomatik olarak kendimi orada buluyorum. Şanssızlık denilen şey ise sayısal lotoda sayıları tutturamamakla kalan bir şey değil. Sanki yok gibiyim bu dünya içerisinde, anlamıyorum.
Ve bu yıldızı yükseltmenin bir şansı yok mu?

La-edri

Kayıtlı Üye
Bu kadar karamsar olmayın :)

Ben mesela müthiş sakar bir insanımdır,abartmıyorum her gün bir şey gelir başıma,düşerim sürekli hiç kimsenin kolay kolay beceremeyeceği sakarlıkların üstünden çok güzel gelirim.. Çok acayip, hadi canim dedirtecek cinsten olaylar hep beni bulur...Sanki belayı çeken bir mıknatıs var bir yerimde :)

ama ben bunu şanssızlık olarak görmüyorum..

Allah yardımcınız olsun...

Azize

Kayıtlı Üye
Cevabınız ve duyarlılığınız için çok teşekkür ederim. Belanın hedefi haline gelmem ilginç bir durum.
Yeteneklerimi yıldızımın düşüklüğü dolayısıyla tam anlamıyla ortaya çıkaramamam ayrı bir dert.
Subliminal müziklere başladım gerçi, daha iyi ve daha "şanslı" hissetmeye başladım.
Bakalım... :)

Jasminum

Kayıtlı Üye
Size uygun şekilde arındırılmış ve şarj edilmiş aytaşı ve aventurini tavsiye edebilirim. Yıldız düşüklüğü üzerinde etkilidirler.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Yıldız haritam hiç çıkarılmadı ama biliyorum ki; yıldızım yerlerde sürünüyor; çok düşük.
Bela neredeyse otomatik olarak kendimi orada buluyorum. Şanssızlık denilen şey ise sayısal lotoda sayıları tutturamamakla kalan bir şey değil. Sanki yok gibiyim bu dünya içerisinde, anlamıyorum.
Ve bu yıldızı yükseltmenin bir şansı yok mu?

Yıldızı yükseltmenin yolu bana göre enerji kanallarınızı, çakralarınızı ve auranızı temizlemek, temiz tutmak ve enerji seviyenizi yükseltmektir. Bunları nasıl yapabileceğinize dair de, onlarca yazı paylaşıyoruz sitemizde. Size bir link vereyim, okursanız belayı kendimize nasıl çektiğimize dair bir fikir oluşabilir kafanızda. Sevgi ve ışık daima sizinle olsun:)

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=14064

Azize

Kayıtlı Üye
Size uygun şekilde arındırılmış ve şarj edilmiş aytaşı ve aventurini tavsiye edebilirim. Yıldız düşüklüğü üzerinde etkilidirler.

Çok teşekkür ediyorum efendim. O taşlardan edinmeye çalışacağım.

Yıldızı yükseltmenin yolu bana göre enerji kanallarınızı, çakralarınızı ve auranızı temizlemek, temiz tutmak ve enerji seviyenizi yükseltmektir. Bunları nasıl yapabileceğinize dair de, onlarca yazı paylaşıyoruz sitemizde. Size bir link vereyim, okursanız belayı kendimize nasıl çektiğimize dair bir fikir oluşabilir kafanızda. Sevgi ve ışık daima sizinle olsun:)

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=14064

Size de çok teşekkür ediyorum efendim. Çakra açmak için subliminal mesajlardan yararlanıyorum yeni yeni.
Aura temizlemekten söz etmişsiniz, sanırım ihtiyacım olan şeylerden biri bu.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Herkesin başına kötü olarak algılayaacağı olaylar gelir.
Başınıza bir kötü olay gelir, sonra bir tane daha.
Daha sonra kendinize buna inandırsınız ve çokça söylemeye başlarsınız.
Biraz çekim yasası biraz da kendini şartlandırmayla işi daha da kötüye götürürsünüz.
Belki dışsal olarak söylemeseniz de içinizden kendinize bunu telkin edersiniz.
Her gün 'Ben bahtsızım,şanssızım, sakarım' diyen kişinin hayatının da cennet bahçesi olmasını beklemesi saçmadır.
Sözün özü: Kendinize bu kadar acımasız davranmayın.
Tam tersi iyi telkinlerde bulunun. Zamanla süreç tam tersine işleyecektir.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Benimde yıldızım düşük heralde 512 ylt'lik kupon 85. dakika yedigimiz golle yattı gerçekten yükseltme şansı varmı yükseltelim :D

sabahh

Kayıtlı Üye
Benimde yıldızım düşük heralde 512 ylt'lik kupon 85. dakika yedigimiz golle yattı gerçekten yükseltme şansı varmı yükseltelim :D
Yükseltme şansınız var ama son dakikalar yediğiniz gollere etkisi olmaz :)1.Yöntem: Öncelikle abdest alacaksınız gece 12 ile 1 arasında "Rabbim ....... dan olma ..... nın yani benim yıldızımı yükselt yıldızımı parlat yıldızımı dişiye çevir yıldızı nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan eyle beni diyeceksiniz. ilk noktalı yere anne adınızı ikinci noktalı yerde kendi adınızı söyleyeceksiniz.Ardından 71 ayetel kürsi 71 nas 71 felak okuyup üzerinize üfleyeceksiniz
2. Yöntem: 71 ayet el kürsi okuyabilirsiniz
3.Yöntem: 71 veya 21 kevser suresini okuyacaksınız

BORAN

Kayıtlı Üye
akın ve azize kardeşim saba arkadaşın dediği gibi 71 ayetel kürsiyi hergün oku yıldızını bırak,kendi bedeninin bile yatağına uzandığında yükseldiğini farkedeceksin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...