Telepatiye Geçebilmek,İletişim

extruder

Kayıtlı Üye
Bu konu başlığı altında sizlere görünmeyen-görünür varlıklarla telepatiye geçmenin yollarını anlatmak istiyorum.

Telepati nedir ondan da bahsetmekte fayda var.. İki zihnin biri alıcı biri verici olmak üzere ses,işaret kullanmaksızın iletişime geçmesi olayıdır.

Gün geçtikçe yeni insanlarla tanışıyorum, tekrar fark ettim ki kendimize, çevremizdekilere söylediğimizden daha çok yalan söylüyoruz. Istemediğimiz şeyleri görmezden gelerek problemlerin hallolmasını bekliyoruz. İşin daha acı tarafı, çevremdeki bir çok insan kendisiyle bir kere olsun oturup konuşmamış bile... Sizlere öncelikle kendi benliğinizle iletişim kurmanızı sağlamanın yollarını anlatıcam. Çünkü kendimizle iletişim kuramıyorsak, hayatta başkalarıyla kurduğumuz iletişimler sağlıklı olmayacak ve çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanacaktır..

Kendine yalan söylemek ne demektir?

Basit bir örnek vererek açıklamaya çalışalım.. Aşık olmak kavramını ele alalım.. Bir çok kez kendinize aşık olduğunuzu söylemişsinizdir. Aşk zihnimizde yer ettiği üzere "mükemmel" olmalıdır. Aslında buda bir yalandır- mükemmel yani hata yapmayan bir insan yoktur. Aşk mükemmel olabilir fakat insanların arasında olmayan bir aşktan söz etmek gerekir.. Fakat madem bir insana aşık olduğumuzu kendimize söyledik, beyin size ne yapıyor onu görelim. Aşık olduğumuzu söylediğimiz insanın bize göre bir çok hataları var. Bunları elbetteki ilişkimiz sona erdiği zaman fark ettik. Neden ? Daha önce bunları neden göremiyorduk ? Çünkü mükemmel olması gerekiyordu ve kendimize yalan söyledik. Görmezden geldik. Peki bunu nasıl değiştirebilirdik. Duygular güzel şeylerdir - mantık da öyle.. Fakat bir konuyu duygu karmaşası içinde algı alanımıza sokarsak o konu konu olmaktan çıkıyor. Duygular değişken olduğu için konuyla ilgili fikirlerimizde çabucak değişiyor. Öyleyse mantığınız mı önemli hissettikleriniz mi? İkisi birlikte dengeli bir terazi üzerinde çok güzel gözüküyor. Öyleyse bi konu hakkında kendimize yalan söylediğimizi nasıl anlarız? Kendinizi kısa bir süre için tamamen duygusuz kılmaya çalışın. Duygularınızı alıp kenara koyduğunuzu farz edin. Konuyu mantığınızla tekrar düşünün. Şunu unutmayın zihin bir şeyi geçiştirmeye çalışıyorsa orda bir problem vardır. Kaynakwh:

Gelelim kendimizle konuşma kısmına.

Elinize bir kalem alın, önünüze bir kağıt koyun. Düşündüğünüz herşeyi harfi harfine kağıda yazın. Aklınızdan ne geçiyorsa. Durmak istediğiniz zaman durun. Fakat gerçekten yeterli olduğu için mi duruyorsunuz yoksa beyniniz yazıcağınız şeyi fark edip acı çekmekten mi kaçıyor bunu kendinize sormayı unutmayın.
Yazdıklarınızı okuyun.
Daha sonra rahat hissettiğiniz bir yerde bir koltuğa oturun.. Kendinizle konuşmaya başlayın. Nasıl mı?

Kendinizi karşınızda tanımadığınız birisi varmış gibi görmeye çalışın ve Merhaba diyin.

Kendinize isminizle hitap edin. Kendimi örnek vererek bir konuşma örneği yazıcam.

A.Merhaba star67
B-Merhaba
A.Nasılsın
B-İyiyim sen nasılsın?
A.Gerçekten iyi misin? Çok alışıla-gelen bir cevap verdin, sorunların varsa konuşabiliriz.
B-Hayır şuan konuşmak istediğimi sanmıyorum. Internet kafe bunun için uygun bir ortam değil.

Bu şekilde bir konuşma yapmanızı istiyorum.. Ne istiyorsanız sorun.. Cevap alamıyorsanız neden cevap vermek istemedinizi sorun kendinize. Ama yeterki kendinizle konuşun. Kendinize yalan söylemeyin. Kendinize bile güvenemezseniz başkalarına güvenmeyi nasıl beklersiniz ki ?

Alıntıdır.Kaynak:İnternet

Apabbacık

Kayıtlı Üye
''kendiniz ile konuşma kısmı'' 'nda ele alınan örnekler kesinlikle denenmeli zannımca.özellikle bir kağıda o an aklınıza gelen şeyleri yazmak,yahud hiç düşünmeden tamamen yazılacak olanı elinize bırakmak ve bunun sonuçlarıyla karşılaşmak eminim şaşırtıcaktır deneyenleri.zira çok değişik şeyler çıkıyor bu aktivitenin sonunda.

extruder

Kayıtlı Üye
''kendiniz ile konuşma kısmı'' 'nda ele alınan örnekler kesinlikle denenmeli zannımca.özellikle bir kağıda o an aklınıza gelen şeyleri yazmak,yahud hiç düşünmeden tamamen yazılacak olanı elinize bırakmak ve bunun sonuçlarıyla karşılaşmak eminim şaşırtıcaktır deneyenleri.zira çok değişik şeyler çıkıyor bu aktivitenin sonunda.

Ben de böyle düşünmekteyim.Ayrıca değerli yorumun için de teşekkür ederim.