psi whell

ulas

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, ben psi whell'i istediğim kadar, istediğim yöne çevirebiliyorum ama psi whell in üstüne cam kavaoz koyunca kımıldatamıyorum bile. Acaba nasıl çevirebilirim, kavanozun içinde psi whell'i ?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Aynı yönteme biraz daha yoğunlaşacaksınız . Biraz zaman gerektirebilir . Farklı bir şey söz konusu değil .

Jasminum

Kayıtlı Üye
İki sebebi olabilir.

- Engelleyemediğiniz bir hava akımı veya elinizin ısısı-rüzgarı psiwheel'i döndürüyor olabilir.

- Üzerine kavanoz kapattığınızda kendinize güveniniz azalıyor olabilir. Yani en önemli unsur olan "yapacağına hiç şüphesiz inanç" kuralını uygulamıyor olabilirsiniz.

Kavanozla çalışmaya devam edin. Kavanozun aslında orda olmadığını düşünmek de işinize yarayabilir. Mümkün olduğunca ince ve desensiz bir cam olması bunu düşünmenizi kolaylaştırabilir. Hergün aksatmadan 5dk bile olsa çalışın. Başarılar diliyorum.

ufulij

Kayıtlı Üye
Psi-wheel çevireli bayağı oluyor. Sonra bir ara verdim tatile çıkmıştık. İmkanım olmadı çalışmaya (Yaklaşık 1 ay kadar). Sonra zaten herşeye en baştan başlamam gerektiğini biliyorum. Ama şimdi psi wheel'e iğne yerine uçlu kalem ucu koyuyorum arada fark olurmu?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Psi-wheel çevireli baya oluyor.Sonra bi ara verdim tatile çıkmıştık.İmkanım olmadı çalışmaya(Yaklaşık 1 ay kadar).Sonra zaten herşeye en baştan başlamam gerektiğini biliyorum.Ama şimdi psi wheel e iğne yerine uçlu kalem ucu koyuyorum arada fark olurmu?
Ben bıçakla yapıyorum bir fark olmuyor . O halde sizde de olmamalı .

aswang

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben psi whell i istediğim kadar istediğim yöne çevirebiliyorum ama psi whell in üstüne cam kavaoz koyunca kımıldatamıyorum bile acaba nasıl çevirebilirim kavanozun içinde psi whell i
Cam kavanoza geçmeden önce çoklu combolar halinde çalışmalarınıza devam edin. Eğer iyi gidiyorsanız cam kavanoza geçin.

ulas

Kayıtlı Üye
ben 7 tane kağıdı birden döndürebiliyorum ama kavanozda yapamadım daha :D

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Psi wheel, eldeki kan dolaşlımından bile etkileniyor, ona göre deneyin derim ben.

Elleri kullanmadan yapmaya çalışın.

Rosenna

Kayıtlı Üye
Psi wheel nasıl oluşuyor, arkadaşlar? Yani nasıl uygulayabilirim?

Jasminum

Kayıtlı Üye
psi wheel nasil olusuyor, arkadaslar? yani nasil uyguluyabilirim?

Psiwheel genel olarak, şemsiye şeklinde katlanmış bir kağıt parçası ve iğneyle hazırlanan pratik bir telekinezi çalışma düzeneğidir. Ayrıntılı bilgi forumda mevcut araştırınız.

Mermaid

Kayıtlı Üye
psi wheel nasil olusuyor, arkadaslar? yani nasil uyguluyabilirim?

Bir silgi, bir toplu iğne ve ufak bir kare kağıt(not kağıtlarından olabilir) parçasıyla hazırlanıyor. İğneyi dik olarak silgiye batıracaksınız ve dörde katlayıp açtığınız kağıdı iğnenin ucuna ortasına gelecek şekilde yerleştireceksiniz. Resimde de görünüyor şekil zaten. Deneyi hiçbir hava akımının olmadığı bir alanda yapacaksınız ki, sadece avuçlarınızdan çıkan enerjiyle kağıdı döndürebilesiniz. Sonra resimdeki gibi avuçlarınızı iki yana yerleştirerek imajinasyon yardımıyla da kağıdı kendi ekseni etrafında döndürmeye çalışacaksınız.

images