ögrenmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kara büyü

Kayıtlı Üye
Bana yardım edebilecek birisi lütfen majileri ,büyüleri çok iyi bilen ,kendine güvenen birisinden bana bildiklerini ögretmesini ,rehber olmasını istiyorum.Lütfen yardım edin benimle iletişime geçin

whaki

Kayıtlı Üye
buyu yaparsan cennete giremeyecegini biliyor musun ?

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
buyu yaparsan cennete giremeyecegini biliyor musun ?
Bu söylediğiniz şey öylesine tartışmaya açık ki... Siz böle bir durumda cennete giremeyeceğinize inanırsınız; bir başkası cennete inanmaz. Bu durumda kişilere aradıkları soruların cevaplarını kendi inanç ve düşüncelerimizi göz önüne alarak cevaplayamayız. Yardımınızın dokunacağı bir şey varsa yardımcı olun. Aksi halde boşu boşuna yazılmış oluyor bu tip mesajlar...

whaki

Kayıtlı Üye
tamam arkadaslar benim yoruma degilde arkadasinin konusuna destek olun isterseniz :hang:

kara büyü

Kayıtlı Üye
arkadaşlar müslümanlıga göre yorumlarsam gidemem biliyorum kendi inancıma göre ayrı tabi ben sadece sizden yardım istiyorum hani ben ögretirim diyen gerçekten bilen kendine güvenen biri varsa yardım etsin lütfen yoksa arkadaşın dedigi gibi boş yere açılmış bir konu olur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sitemizde bu konuda destek verecek kimse bulunmadı için konuyu kapatıyorum.

not: kendi inançlarınızı lütfen başka kişilere empoze etmeye çalışmayın . burası inancın tartışıldığı bir platform değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...