Sevgi Küresi

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Merhaba herkese. Dün gece sadece içimden gelenleri dinleyerek bir şeyler yaptım. Ne kadar doğru ya da ne kadar yanlış bilemiyorum. Sadece sanki yıllardır yapıyormuşum gibi içimden geldiler ve bu benim başka yerde okumadığım bir şey. İlk defa kendim bir şeyler yaptım. :) Her neyse, meditasyon yapıyordum ve kalp çakramdan pembe bir ışığın çıktığını hayal ettim. Bu pembe ışığı avuçlarımda topladım ve bir küre oluşturdum. Bunları yaparken de sevdiğim kişiyi hayal ettim. Hazır olduğumu hissettiğimde kürenin içine bazı sözcükler fısıldadım. "Seni seviyorum." gibi... Bir süre sonra da sevdiğimin ismini fısıldadım ve küreyi avuçlarımın içinden ona gönderebilmek için üfledim. Kürenin onun yanına gittiğini ve benim sevgimi ve mutluluğumu bu sayede hissettiğini hayal ettim. Doğru bir şey mi yaptım bilmiyorum. Anlık bir ilham geldi ve ben de bunu uyguladım. Bu konuda fikri olan var mı? Yani, yaptığımın yanlışlığı ve doğruluğu hakkında...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Hayır efendim yaptığınız hoş bir şey . Bu durumlarda yapılanların yanlış olması gibi bir durum söz konusu değildir . Düşünün kendinizin istediği için birşey yaptınız . Aksine bu sizin yaptığınız kendi formülünüzü oluşturmak gibi birşeydir . Devam edin .

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ediyorum Sayın Ajan47. :) Dediğim gibi emin olamadım sadece doğruluğundan. Yardımcı olduğunuz için sağolun. :)

Lonika

Kayıtlı Üye
Bende bunu sıklıkla yaparım frozen. Benim yaptığım biraz farklı yöntemde ama mantığı aynı. Gergin ilşkiler içinde olduğum ve ya sağlıklı iletişim kuramadığım insanlarla görüşmeden önce ya da hayatta barışık olmayan karamsar insanlara yaparım. Benim yöntemim de şöyle; önce kalbimden pembe renkli çiçekler ve ışıklar çıktığını imajine ederim ve bu ışıklı çiçekleri avucum da toplarım ve bu çiçeklere sizi özel birine gönderiyorum ona sakin olmasını aramızdaki sorunu sakinlikle çözebileceğimizi, veya seninle konuşmamız gerekiyor lütfen kalbinin kapılarını bana aç.. veya sen çok iyi birisin mutsuz olmanı istemiyorum, kendini huzurlu ve mutlu hissetmesini ve hayata güvenmesini söyle lütfen!.. Derim ve göndereceğim insanın tam kalbini hedeflerim ve onunla aramda bir ışık koridoru oluşturup buışığı gönderirim. Her defasında çok ama çok işe yaradığını defalarca gördüm.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bende bunu sıklıkla yaparım frozen. Benim yaptığım biraz farklı yöntemde ama mantığı aynı. Gergin ilşkiler içinde olduğum ve ya sağlıklı iletişim kuramadığım insanlarla görüşmeden önce ya da hayatta barışık olmayan karamsar insanlara yaparım. Benim yöntemim de şöyle; önce kalbimden pembe renkli çiçekler ve ışıklar çıktığını imajine ederim ve bu ışıklı çiçekleri avucum da toplarım ve bu çiçeklere sizi özel birine gönderiyorum ona sakin olmasını aramızdaki sorunu sakinlikle çözebileceğimizi, veya seninle konuşmamız gerekiyor lütfen kalbinin kapılarını bana aç.. veya sen çok iyi birisin mutsuz olmanı istemiyorum, kendini huzurlu ve mutlu hissetmesini ve hayata güvenmesini söyle lütfen!.. Derim ve göndereceğim insanın tam kalbini hedeflerim ve onunla aramda bir ışık koridoru oluşturup buışığı gönderirim. Her defasında çok ama çok işe yaradığını defalarca gördüm.
Tabi ki efendim herkes kendine özgü yöntemler geliştirmek zorundadır . Bir başkasının yöntemini kullanırsan o başkasının haz aldığı ilham aldığı veya özendiği nesnelere göre yapmış olursunuz . Eğer kendiniz oluşturursanız bu durum sizin yararınıza olur . Kendi ilham ve haz aldığınız şeyleri kendiniz oluşturursunuz .

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Yönteminiz çok güzelmiş Lonika ve çok daha ayrıntılı anlatmışsınız. :) Hissettiğimiz sevgi yaratıcılığımıza da katkıda bulunuyor anlaşılan. :) Deneyeceğim yönteminizi. Merak ettim. Bakalım sonuç nasıl olacak. ;)

origanum

Yönetici
Bu bir psi-ball çalışması. Pembe düşlemek sizlerin iyimserliği. Çok farklı şeyler düşünülüp uygulandığı oluyor.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Hiç psi-ball yapmamıştım. Bundan sonra her gece uygulamayı düşünüyordum. En azından yaptığım şeyin ne olduğunu bilerek yapacağım. :) Güçlü birinin olumsuz düşünerek yaptığında sonuçların ne denli kötü olabileceğini az çok tahmin edebiliyorum sanırım. Herkesin pembe psi-ball kullanmasını dilerim. :) Bu arada özür diliyorum sizden Origanum. Bu durumda konuyu yanlış yere açmış oluyorum.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bu çalışmayı bir kişiye yönelik yapıldığı zaman psi-ball yanında değil de , kişinin aurasında yerleştirirseniz daha güçlü bir etki yaratacaktır. Bu da benim önerim :)
Sevgiyle ve Işıkla kalın
Amethyst

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Doğru anldıysam ,sevgimizden oluşturacağımız enerjiyi kişinin aurasına göndereceğiz ve aurasında yayıldığını hayal edeceğiz. Aklımda bulunacak ve uygulayacağım Amethyst. Önerilerinize güveniyorum. :) Teşekkürler.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese. Dün gece sadece içimden gelenleri dinleyerek bir şeyler yaptım. Ne kadar doğru ya da ne kadar yanlış bilemiyorum. Sadece sanki yıllardır yapıyormuşum gibi içimden geldiler ve bu benim başka yerde okumadığım bir şey. İlk defa kendim bir şeyler yaptım. :) Her neyse, meditasyon yapıyordum ve kalp çakramdan pembe bir ışığın çıktığını hayal ettim. Bu pembe ışığı avuçlarımda topladım ve bir küre oluşturdum. Bunları yaparken de sevdiğim kişiyi hayal ettim. Hazır olduğumu hissettiğimde kürenin içine bazı sözcükler fısıldadım. "Seni seviyorum." gibi... Bir süre sonra da sevdiğimin ismini fısıldadım ve küreyi avuçlarımın içinden ona gönderebilmek için üfledim. Kürenin onun yanına gittiğini ve benim sevgimi ve mutluluğumu bu sayede hissettiğini hayal ettim. Doğru bir şey mi yaptım bilmiyorum. Anlık bir ilham geldi ve ben de bunu uyguladım. Bu konuda fikri olan var mı? Yani, yaptığımın yanlışlığı ve doğruluğu hakkında...

Elbette ki yanlış değil, çok güzel. Kendinizi dinlemeyi öğrendikçe böyle doğaçlama uygulamalar geliştirmeniz daha da artar. Hatta ihtiyacınız doğrultusunda o an had safhada hissederek ve inançla imajine ettiğiniz için çok etkili sonuçlar verecek imajinel uygulamalar üretirsiniz.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Elbette ki yanlış değil, çok güzel. Kendinizi dinlemeyi öğrendikçe böyle doğaçlama uygulamalar geliştirmeniz daha da artar. Hatta ihtiyacınız doğrultusunda o an had safhada hissederek ve inançla imajine ettiğiniz için çok etkili sonuçlar verecek imajinel uygulamalar üretirsiniz.
Haklısınız Mermaid. Kendimi dinlemeyi öğrenirsem, böyle uygulamalar geliştirmem mümkün. İlk defa böyle ilham gelince şaşırdım bende. Acaba yanlış bir şey mi yaptım dedim. Hiç beklemiyordum kendimden. :)

kara büyü

Kayıtlı Üye
majilerli büyüleri iyi bilen birinden yardım istiyorum lütfen iletişime geçebilecegim böyle birisi var mı mühürleri iyi bilen maji, büyüleri iyi bilen biri

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
İsteğinizi istekler bölümüne açarsanız daha yararlı olur sizin için.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Bu arada küreyi oluştururken taşlardan faydalanabilir miyiz? Elimde ya da yakınlarımda bir taş bulundursam yararı olur mu?

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Peki uygulama sırasında taşların konumu ne olmalı? Elime mi koyayım ya da kalp çakrama denk gelecek şekilde boynumda mı taşıyayım? :)