huddam elde etmek için

alinazik

Kayıtlı Üye
herhangi bir akşam güneş batmadan evvel halvete girersin.o geceyi halvette zikirle geçirdikten sonra ikinci gün olduğunda tuzsuz arpa yemeği ve tuzsuz zeytin,kuru üzüm,hurma,sebze ve meyve ile oruç tutarsın.bu arada canlı ve canlıdan çıkan yiyeceklerden perhiz edersin.akşam olduğunda yine bu saydığım yiyeceklerle ifter edersin.hemen yatsı namazına müteakip 1000 defa kasemi şerifeyi okumaya başlarsın.okuma anında buhur yakmaya lüzum yoktur.kasemi şerif 1000 defa ikmal ettiğinde bu kasemi şerifin hadimi güzel bir insan suretinde sana gelecektir.şayet gelmez ise yatar uyursun.uykun esnasında mutlaka gelip seni uyandıracaktır.onunla bir anlaşma yapar ve her ne hacetin varsa ondan talep edersin.

zikri geçen kasemi şerif budur:

beşmaşeymahın 2 şamihın ala külli berahın aksemtü aleyke eyyühel avnül muin biızzeti şemlehın 2 şemalehın en te'tiyne ve takdı haceti bihakkı şa'şaın eş'aşin eş'üşin 2 barekellahü fiyke ve aleyke ve innehü lekasemün lev ta'lemüne azim.

not:yalnız 2 kez okunacak yerlerin altını bilenler işaretlerse daha kolay ve doğru okunabilir.

kaynak:dualar ve tılsımlar mustafa yiğit

meylan

Kayıtlı Üye
huddam nedir ilk defa duyuyorum varlık mı?

yağmur82

Kayıtlı Üye
Evet bende merak ediyorum hüddam ile cin arasindaki fark nedir

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hüddam görevli demektir. Görevlendirilmiş varlık denir. (Hadm'den Hüddam türer. Türkçe'de de Hadm'den, Hademe gelir.)
Kırk kere anlattık bunları. Şu siteyi araştırmadan neden sürekli soruyorsunuz aynı şeyleri? Biraz araştırmacı olun, bilgiyi hak edin. Size demiyoruz Kaf dağına tek ayakla sekerek gidin. Size burada olan bilgileri bari bulun okuyun diyoruz.

yağmur82

Kayıtlı Üye
Site biraz karişik neyi nerde bulabileceğini anlayamiyor insan.kusura bakmayin yorduk sizi.açiklamaniz içinde tşk.ederim.

meylan

Kayıtlı Üye
bu anlatım tarzını yalnış buldum arkadaşım sevdiğimiz bize göre olan bilgileri edinmek için buradayız ...cahil cühela değilim ben internetten de araştırıp öğrene bilirim... bu bir iletişim yöntemidir sormak .....

ayrıca senin paylaşımlarını da beğenerek takip ediyorum.... bu bilginin olduğu bölümü burada gösterseydin saygı duyardım ....

olur insanın ters anına denk gelir insanların birbirini incitmesine karşıyım ....heleki böyle araştırmacı bir sitede ..... sevgiyle ...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bu anlatım tarzını yalnış buldum arkadaşım sevdiğimiz bize göre olan bilgileri edinmek için buradayız ...cahil cühela değilim ben internetten de araştırıp öğrene bilirim... bu bir iletişim yöntemidir sormak .....

ayrıca senin paylaşımlarını da beğenerek takip ediyorum.... bu bilginin olduğu bölümü burada gösterseydin saygı duyardım ....

olur insanın ters anına denk gelir insanların birbirini incitmesine karşıyım ....heleki böyle araştırmacı bir sitede ..... sevgiyle ...
Adı üstünde sizin de dediğiniz gibi ''ARAŞTIRMACI SİTE''. Biz de bunu aşılamaya çalışıyoruz. Sizin bana saygı duyup duymamanız adına hareket etmiyorum onu da belirtmem gerekir. Yani sitede daha önce verilen şeyler tekrar tekrar sorulursa (araştırılmazsa) bu bir iletişim yöntemi değil, sağlıklı iletişimin gecikmesi ve hantallaşması yöntemi olur. O sebeple sizin de dediğiniz gibi ''Araştırmacı Site'' içindeki yöneticinin ''Araşatırıcı Alışkanlık'' neden yok demesine eleştiri yöneltmeniz çelişkili bir durum. Ayrıca ben duygusal davranmıyorum ki birini üzmek veya mutlu etmeye yönelik yazayım. Şunu artık anlayınız ki genel konularda Yönetici=Bilgisayar Beyinli Yaşam Formu. Duyguları bilgi aktarımında katmıyoruz, yönetim kuralları ve gerekleri ve görevlerini icra ederken duygusuzuz. Bu sebeple kimseyi ne bilerek kırmaya, ne üzmeye, ne incitmeye, ne mutlu etmeye, ne rahatlatmaya ne de başka bir duygu ayarıyla oynamaya yönelik bir şey yapmaz yönetici denen görevli. Bunu bu şekilde algılayamıyorsunuz çoğu zaman. Genele yönelik ve açık konu olduğu zaman ben kardeşime, sevgilime, anneme, dostuma da aynı biçimde buradan cevap veririm. Şu GMPP Anasayfası ve konuları açılırken bir üniforma var onu giyerim ona göre yönetirim. Bu sebeple gereksiz bir tartışma olur bunları konuşmak.

adoniss

Kayıtlı Üye
arkadaslar arama putonuna yazdıgım 10 şeyden 9 unu buluyorum. gercekten biras arastırmacı ruh gerek

sepet

Kayıtlı Üye
Halvete girmek ne demek .bari bunu açıklayın.

Whısper

Kayıtlı Üye
ben aralarda "2" yi sormak istiyorum ne anlama geliyor ?

CimCime_01

Kayıtlı Üye
Benim kafam karisti? Halvete girmek cinsel iliskiye girmek demek degilmi, sanki öyle okumustum bi yerde

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Burada kastedilen halvet kelimesi rizayet yani belirli şeylerden örneğin buradaki bahsedilen hayvansal gıdalardan uzak durmak, nefsi kontrol altına almak demektir. Bir nevi belirli besin ürünlerini yemediğiniz oruç gibi düşünebilirsiniz.