Şems-i Tebrizi

leyl

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Rüyamda Şems'in atıldığı kuyuya inmiştim ve Şems'İn cesedi ordaydı bir adamda nasıl atıldığı atıldıktan sonra ne olduğunu anlatıyordu. Sadece ben vardım benim bastığım yer kuruydu ama cesedin olduğu yer balçıktı ve içine batmıyordu ceset.Yüzünün bir kısmı iltihaplı gibiydi ama rüyamda bu iyiye işaretti çünkü adam balçıklı bir ortamda cesedin hiç çürümediğini söylüyordu. Gerçekten de çürümemişti. Sonra ne olduysa Şems Canlandı ve oturdu. Kuyuda değildik bu defa rahat aydınlık havadar bir yerdeydik. İnsanlar gelip ondan yardım istiyordu birşeyler söylüyorlardı. Bende bir işimle ilgili durumu sormak adına yere oturmuş bekliyordum. Herkes gittikten sonra bir tek ben ve Şems kaldık daha ben birşey sormadan acele ile kalktı yerinden ve kimse gelmeden bana vermek için beyaz bir şilte beze yazılmış ayetlerle döndü. Onu benim elbisemin içine koydu sakla bunu görmesinler dedi. Sorumu soramadan çıktım bende. Yer Antalya'da bir yerdi rüyamda, çünkü çıktıktan sonra kaldığım yere gittim otele. Hava inanılmaz güzeldi masmaviydi ve deniz öyle parlak bir maviydi ki hayran kalmamak elde değildi.
(Bugünlerde bu tür rüyaları sıklıkla görür oldum. Sabah ezanından sonra görüyorum. Genelde hep birşeyler üzerine yazılmış ayetler yada esmalar oluyor.)
Umarım rüyamın bir açıklaması vardır. Ben kendim yorumlamak istemiyorum. Şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Rüya yorumu yapmayacağım ama rüya için konu başlığına, kullanıcı adınızı yazacaktınız...

leyl

Kayıtlı Üye
Farketmemiştim. Bu defalık mazur görülürsem çok sevinirim.

zenithmx

Kayıtlı Üye
Bu tür inançlara ait görülen rüyaları anlatılmamasında fayda vardır. Büyüklerimin öğüdüdür paylaşmak istedim.

leyl

Kayıtlı Üye
Öyle bile olsa bu tür rüyaların anlamları çok büyük önem arzeder.Yorum gücüm olsada bu tür rüyaları yorumlayabilecek kadar iyi olmadığımdan ötürü burda bunun cevaplanmasını istedim ama ne yazıkki cevap verecek biri yok.

leyl

Kayıtlı Üye
E artık biri cevaplasın bu rüyayı lütfen..

Voy

Kayıtlı Üye
Rüya yorumcumuz KENT yeni geldi teker ilgileniyor hepsiyle.Biraz daha sabır :).