Parayı Altına Cevirin.

İnanc.

Banlı Kullanıcı
cuma günü Allah rızası için Riyazetle oruç tut, Akşam namazını kıl, sonra Bir kağıttan Ozamanın geçerli Akçesi olan Altın Şeklinde 40 Aded Kes, Sonra bunların içine bir tane Altın Koy, Bunları alıp Seccadenin Altına Koy Ama Kağıdın ucu Azıcık Gözüksün. Kasemi Şerif i okumaya başla Taki Şıkırdama sesi gelinceye kadar, Buhur Cava Yakılması lazımdır, Her gün 1 defa yapabilirsiniz (sabah namazına Az bir vakit kala Kağıtlar altın olur) (mücerrebdir)

Kaynak: Kitabu şumusul envar ve künuzul esrar :
Ömer ettılmisani el mağribi hazretlerinin kitabıdır..

Kasemi şerif budur : إيل ۲ أهما ۲ ديوة ۲ درداش ۲ همليوخ ۲ دمليوخ ۲ اجب يا عهطيائيل وابدل
هذه الكوغد بفضة على سكة سلطاننا هذا من فضة قدروها تقديرا

canavar

Kayıtlı Üye
Kağıdı altın haline getirmek bu kadar kolay mı? Bu gerçekleşirse bence mucize olur.

canavar

Kayıtlı Üye
Bunu denersem, o bahsedilen şıkırdama sesi geldiğinde durumum hiç de iyi olmaz.Eğer bunu deneyip başarılı olan varsa da, çok yüksek derecedeki kimselerdir.

İnanc.

Banlı Kullanıcı
Bence her insan için gecerli değildir dediğiniz gibi..

canavar

Kayıtlı Üye
Bunu başarabilen bir Evliya olduğunu okumuştum.Adını hatırlayamadım.Taşı altın yapmış.

İLBEY

Kayıtlı Üye
bi denemek lazım aslında çok zor olmasa gerek ama bencede herkesin yapabileceğini sanmıyorum.Bu arada duanın okunuşunuda verseydin keşke.

HAKANBAHAR

Kayıtlı Üye
Denemek bu kadar basit olmasa gerek Geçmiş zmanda Kadıköy de eski bir cami hocası cuma namazı için toplanmış cemaate vaiz veriyor Allah C.C. herşeye kadirdir diyor ve bu konuda açıklamalarda bulunuyor ve sonunda Besmeleyle ve kabden inanarak Allah'a sığınan bir insan adımını burdan attığı gibi boğazı yürüyerek geçer diyor tabi bunu mecaz olarak söylüyor hoca gel zman git zaman o cuma namazında bulunan bir kalbi temiz kişi hocanın yanına selam vererek yanaşıyor hocam diyor Allah sende razı olsun o gün seni dinledim ve öğrendiğim gibi uyguladım çok büyük zahmetten kurtuldum karşıya geçmek çok zahmetli idi geçincede bir hayli yolum vardı eve varmak çok büyük eziyetti benim için ama artık çok kısa zmanda eve varıp her işimi görüyorum diyor hoca şaşırıp soruyor nasıl yani arkadaş?? adam hocayı alıp hergün denize girdiği bölgeye gidip hadi hocam diyor gidelim hoca donuyor Adam YA ALLAH deyip atıyor adımını hoca şokta sen git efendi diyor çünkü kalpten inanmıyor anlattığı şeyin olacağına velhasıl bu konuda anlattığıma benzer nitelikte kalpte azıcık bir acabamı hissi oluştuysa geriye dönüşü yoktur yani kuku hiç olmayacak kadar temiz olmak lazım okadar temiz birini bulursanız anlatın hemn dener olacağında kuşkum yok

esila11

Kayıtlı Üye
İNTERNETTEN BULDUM :):hurray:
beşmaşeymahın 2 şamihın ala külli berahın aksemtü aleyke eyyühel avnül muin biızzeti şemlehın 2 şemalehın en te'tiyne ve takdı haceti bihakkı şa'şaın eş'aşin eş'üşin 2 barekellahü fiyke ve aleyke ve innehü lekasemün lev ta'lemüne azim.

Cem

Kayıtlı Üye
Bunun için 6 ay insanlardan uzak durup bir köşeye çekilmen gerekiyor uzun iş bu süreç insana zarar verir

cuma günü Allah rızası için Riyazetle oruç tut, Akşam namazını kıl, sonra Bir kağıttan Ozamanın geçerli Akçesi olan Altın Şeklinde 40 Aded Kes, Sonra bunların içine bir tane Altın Koy, Bunları alıp Seccadenin Altına Koy Ama Kağıdın ucu Azıcık Gözüksün. Kasemi Şerif i okumaya başla Taki Şıkırdama sesi gelinceye kadar, Buhur Cava Yakılması lazımdır, Her gün 1 defa yapabilirsiniz (sabah namazına Az bir vakit kala Kağıtlar altın olur) (mücerrebdir)

Kaynak: Kitabu şumusul envar ve künuzul esrar :
Ömer ettılmisani el mağribi hazretlerinin kitabıdır..

Kasemi şerif budur : إيل ۲ أهما ۲ ديوة ۲ درداش ۲ همليوخ ۲ دمليوخ ۲ اجب يا عهطيائيل وابدل
هذه الكوغد بفضة على سكة سلطاننا هذا من فضة قدروها تقديرا

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
paylaşım için teşekkürler ama böyle çalışmaları herkesin yapabileceğini düşünmüyorum öyle olsa dünya zenginden geçilmezdi :) bunu üstün seviyede olanlar yapabilir bence..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1. simya ilmi en derin ilimlerden bu şekilde vakıf olunamaz.
2. bu tür uygulamlar bir kere yapılabilir. yani bir simyacı ya da majisyen maddi bir iş için uygulama bulduğunda onu 1 kere kullanabilir. kendiside dahil bir başkası bir daha kullanamaz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evrensel adalet sistemine aykırı

yeniay

Kayıtlı Üye
keşke yapabilseydik ve sürekliliği olsaydı:)çok mu tembelim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Herkezin bu kadar basit bir şekilde sürekli olarak yaptığını bir hayal edin. Neler olurdu. Sanırım altın değersiz olurdu. Yerine başka daha değerli birşey gelirdi.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

kemalilhan

Kayıtlı Üye
Ben buna katılmıyorum, burada yazan ve söylenilenlerden %99'u işe yaramaz ( altın yapımı için diyorum). Bazı kaynaklar vardır. Sizin benim gibi insanların o kaynaklara erişimi yasaktır. O kaynaklara erişim için belirli bir seviyeye gelmek lazım, o seviyeye ulaşmış bir kimsede o sırrı dile bile getirmez ( tabi bu benim düşüncem). Belki diyeceksiniz kalbi temiz olan falan filan, onların zaten bu sözcüklere ihtiyacı yok allaha yalvarır, 5 dk ya para bir şekilde cebindedir ( tabi Allah ( C.C) inancı kapsamında dedim). Hz. İsa'nın bir cümlesi vardır, " Ey imanı kıt insanlar, içinizde incir çekirdeği kadar iman olsa şu dağları yerinden oynatırsınız." yanılmıyorsam bunun gibi bir cümleydi. Ama bilimsel olarak yani oluşum sürecini hızlandırma gibi ( simya bölümünde birçok yerde okudum ) mantıklı geldi. Çünkü, bugun elması ürettilerde neden altın olmasın, tabi suni olduğu belli şuan için sadece sanayide kullanılıyor yapay elmaslar. Sakın cümlelerimi yanlış anlamayın bu sadece benim fikrim:)

whitedemon

Kayıtlı Üye
Ben denedim ama daha değişiğini yaptım 40 boş şişe aldım,40 göle gittim 40 şişenin içine 3/4 ünü doldurucak şekilde su koydum sonra 40 tane kurbağa yakaladım 40 kurbağanın kanını 40 şişenin içine 1/4 lik kalan kısmı doldurmak için kullandım sonra sabah vakti 40 gün boyunca yüzümü bu şişelerle yıkadım 40.gün tek şişeyle banyo yaptım ve artık dokunduğum her şey altın oluyor.Heheheh :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ben denedim ama daha değişiğini yaptım 40 boş şişe aldım,40 göle gittim 40 şişenin içine 3/4 ünü doldurucak şekilde su koydum sonra 40 tane kurbağa yakaladım 40 kurbağanın kanını 40 şişenin içine 1/4 lik kalan kısmı doldurmak için kullandım sonra sabah vakti 40 gün boyunca yüzümü bu şişelerle yıkadım 40.gün tek şişeyle banyo yaptım ve artık dokunduğum her şey altın oluyor.Heheheh :D

Saygı çerçevesinde üsluplar kullanınız,alaycı,fazla samimi,huzur kaçıran üsluplar kullanmayınız.

Aşağıda verdiğim linkleri lütfen dikkatlice okuyunuz.

Genel Site Kullanımı - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Site Kuralları (okunması zorunludur) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"