CHİLLOUT ile Farkındalık İnisiyasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leyl

Kayıtlı Üye
Böyle bir çalışma yapacağını belirtirken aslında çok fazla inandığımdan değil sadece öylesine bende yapmaya karar vermiştim.Kendisine durumu izah edip katıldım çalışmaya.Daha 2 gün oldu ama inanılmaz deneyimler yaşadım.
Bu kadar hızlı ve böyle keskin olacağını bilmiyordum.Kendiside sağolsun sürekli yanımda olarak ve yaşadığım deneyimleri teker teker açıklayarak beni rahatlattı..Tabi daha çalışmamız bitmiş değil.sonucunu merak ederek ve dediği herşeye sadık kalarak devam ediyorum.Herşey için teşekkürü bir borç bilirim.Çok sağolsun bu konulara olan inancımıda tazeledi.

Yaşadığım deneyim hakında fazlaca bilgi vermek istemiyorum, ama bitince ufak tefek durumları izah etmek daha hoş olacak..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Böyle bir çalışma yapacağını belirtirken aslında çok fazla inandığımdan değil sadece öylesine bende yapmaya karar vermiştim.Kendisine durumu izah edip katıldım çalışmaya.Daha 2 gün oldu ama inanılmaz deneyimler yaşadım.
Bu kadar hızlı ve böyle keskin olacağını bilmiyordum.Kendiside sağolsun sürekli yanımda olarak ve yaşadığım deneyimleri teker teker açıklayarak beni rahatlattı..Tabi daha çalışmamız bitmiş değil.sonucunu merak ederek ve dediği herşeye sadık kalarak devam ediyorum.Herşey için teşekkürü bir borç bilirim.Çok sağolsun bu konulara olan inancımıda tazeledi.

Yaşadığım deneyim hakında fazlaca bilgi vermek istemiyorum, ama bitince ufak tefek durumları izah etmek daha hoş olacak..

Disiplimli biçimde çalıştığınız ve iyi yorumlarınız için ben de size teşekkür ederim. Zaten deneyimleri ve inisiyasyon tipini gizli tutmanız gerekli. :)

onepiece

Kayıtlı Üye
İş
Danışman
Şanslısın Leyl :) Ben bu inisiyasyonu görene kadar Chillout kaldırmıştı. İyi çalışmalar sizlere.
Umarım bir dahakine ben de katılabilirim :)

murabba

Kayıtlı Üye
Katılma şartlarından birisi mesaj sayısı 50 nin üzerinde olmasıydı fakat leyl arkadaşımızın mesaj sayısı 10. Ben de müracaat edebilirdim ama buna takılmıştım.

leyl

Kayıtlı Üye
10 mesajım olsada daha öncesi var benim.Yani braz uzun mesele.Zaten bunu detaylı olarak kendisine bildirdim ve sağolsun oda durumu anlayarak kabul etti.

murabba

Kayıtlı Üye
Ben kimseyi eleştirmedim lütfen yanlış anlaşılmasın. Uygulamayı yöneten kişi kabul etmişse vardır bir bildiği tabi fakat şartların içerisinde o madde de vardı onu söylemek istedim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şanslısın Leyl :) Ben bu inisiyasyonu görene kadar Chillout kaldırmıştı. İyi çalışmalar sizlere.
Umarım bir dahakine ben de katılabilirim :)

İnisiyasyon almak isterseniz yine başvurabilirsiniz ama 6 kişiye özel durumla değil.

Katılma şartlarından birisi mesaj sayısı 50 nin üzerinde olmasıydı fakat leyl arkadaşımızın mesaj sayısı 10. Ben de müracaat edebilirdim ama buna takılmıştım.

Çok doğru, elli mesaj sınırı koymuştum fakat söz konusu üyemiz yaklaşık 11 aydır üyemiz. Karışıklık olduğundan daha sonra yeni bir nickle yeniden kayıt yaptırmıştı. Zaten başvuru yapıp da çeşitli sebeplerden kabul edilmeyen üyelerimiz de kurallar konusunda hasassiyetimizi bilirler. Siz de kişiye özel inisayasyon alabilirsiniz elbette. Benim kapattığım o 6 kişiye özel olan GMPP hediyesi %80'lik bir indirimle veriliyordu.

sabahh

Kayıtlı Üye
Leyl arkadaşım konuyu açmış ellerine sağlık ben de çalışmaya katıldım yazıyım dedim hemen :) her çalışmada, hergün kendinize bir artı kattığınızı görüyorsunuz bu kadar çabuk gelişmeler beklemiyordum Sn.chillout çalışma tipinden ve insiyasyonu gizli tutulması gerektiğini söylemiş deneyimleri paylaşmak isterdim açıkçası ama emir büyük yerden :) Tekrar çok teşekkür ederim......

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Ayy siz böyle övdükçe ben daha bir heyecanlanıyorum yahu. :) Bir an önce gelsin pazartesi günü. :) Çatlayacağım sabırsızlıktan. :D

sabahh

Kayıtlı Üye
Ayy siz böyle övdükçe ben daha bir heyecanlanıyorum yahu. :) Bir an önce gelsin pazartesi günü. :) Çatlayacağım sabırsızlıktan. :D

Övmek değil Frozen ama çalışmaya başlayınca kısa zamanda sende göreceksin zaten övmek olmadığını ;) :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Övmek değil Frozen ama çalışmaya başlayınca kısa zamanda sende göreceksin zaten övmek olmadığını ;) :D
Teşekkür ederim güzel yorumlar için ama unutmayın ki %50 bana aitse, %50'de sizinle alakalı. Sizin inanç ve disiplininizin ne kadar önemli olduğunu size anlatmıştım. Mesajınızın son bölümünü silmek zorunda kaldım. :)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Övmek değil Frozen ama çalışmaya başlayınca kısa zamanda sende göreceksin zaten övmek olmadığını ;)
Bende aranıza katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. :D Pazartesi gelsin bir an önce. Tek dileğim bu şu anda. :D:D

leyl

Kayıtlı Üye
Kesinlikle Chillouta katılıyorum.Ben bu çalışmaya gerçekten hiç işnanmayarak başladım ve ben bile şimdi hayret ediyorum ama artık fazlasıyla inanıyorum.Açıkçası şuanı değilde daha çok bitince olacak olanı merak ediyorum ben :)

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Ben 10 gün'den beri internetten uzaktım biraz geç kaldım galiba ne için insilasyon yapılıyor ? acaba yada konu hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz acaba ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben 10 gün'den beri internetten uzaktım biraz geç kaldım galiba ne için insilasyon yapılıyor ? acaba yada konu hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz acaba ?
O özel indirim haricinde yine bu çalışma hizmetinden faydalanabilirsiniz. (Kontrol sonucu isteğenize göre uygunsanız elbette, kimseye olmayanı vermiyoruz, mucize yaratmıyoruz.)

leyl

Kayıtlı Üye
Olanıda bu denli hızlıca açığa çıkarmak da ciddi bir güç bence.Topu topu 4 gün oldu başlaylı.yok artık dedirten cinsten şeyler yaşıyorum.elbette bende var olan bir durumdu. az çok bende biliyordum ve aşırı inanç aynı zamanda chillout'un iş biliyor olması gerçekten inanılmaz olumlu bir serüven geçiriyorum :) Bence varsa bir enerjiniz kesinlikle ama kesinlikle katılın böyle bir çalışmaya ;)

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Aaa zaten heyecanlıyım. Yazdıklarınızı görünce daha da heyecan yapıyorum Leyl. :) Yarına çok az kaldı hehehe. :) :)

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bu çalışmayı kendi başımıza yapabilme gibi bir imkanımız var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...