Büyü Bozma-1

doguhang

Kayıtlı Üye

büyü yapılanın bir dostu 1 metre ipe çözülmesi kolay olacak şekilde 200 düğüm atar büyü yapılanın önüne 1 çay bardağı su konur büyü yapılan kişi düğümlü ipi eline alıp besmele ile felak suresini okur ve ilk düğüme üfleyerek düğümü çözer ve bu sırada Bana Yapılan Büyüyü Çözdüm der akabinde besmele ile nas okur ve 2 nci düğüme üfleyerek hemen çözer ve Bana Yapılan Büyüyü Çözdüm der böylece felak ve nas surelerini okuyarak bütün düğümleri çözdükten sonra ip çay bardağındaki suyun içine atılır sonra ip bardaktan çıkarılarak su içilir ip ise ateşte yakılır ancak bu okuma sırasında aralıklarla bu kor üzerinde birer tatlı kaşığı üzerlik tohumu yakılarak buhur yapılmalıdır hasta daha bu esnada iken bile büyünün büyük ölçüde azldığını hisseder zaman ve saatler ilerledikçe allah(c.c.)'nın izni ile eski sıhhatine kavuştuğu müşahede eder.

İnternet

albuena

Kayıtlı Üye
Bana bir medyumun bu tarz bir tavsiyesi olmuştu ama ip 4 metre 1 değil diye biliyorum.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Büyü bu şekilde çözülebilir mi ? biraz şüpheyle bakıyorum ... Güçlü bir nazardan arındırılabilir zaten üzerlik tohumu buna kulalnılıyor ve okunan süreler aynı işlevi görür..ama büyü bozmak bu kadar kolay değildir
Sevgiyle ve Işıkla kalın

doguhang

Kayıtlı Üye
Bende daha deneyemedim.Ama belkide işe yarar.

SG90

Kayıtlı Üye
Burada okudugum bir buyuyu denedim ve olmadı sanırım ters tepti.simdi bozmak istiyorum.bunu hepsinde uygulayabilir miyiz ?