Yardım edin lütfen!

doguhang

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gece yattığım zaman önce garip sesler duymaya başladım heryerden bir ses geliyordu.Sonra kalktım ışığı açtım ama hiçbir ses yoktu.Sonra geri yattım.Birden sallanmaya başladım.Sanki birşey beni sallıyordu.Acaba bu ne olabilir???

sogukates

Kayıtlı Üye
Ne olduğunu sen daha iyi bilirsin ama, evham olabilir bazı şeylere fazla odaklanma düşünmemeye çalış sonra yine devam ederse detaylı bir şekilde yazarsın , cevap alırsın.Tabiki yinede araştırma yap ve rahatla bazen insan sesler duyabilir yada öyle olduğunu sanabilir tabiki sana böyle olmuştur demiyorum ama olabilir . :)

Belladona

Banlı Kullanıcı
Sesler ne sesiydi; Tanımlayabilir misiniz? Örneğin mekanik miydi çıtırtı, patırtı, gıcırtı vs . Ya da fısıltı gibi miydi? İnsan sesine mi benziyordu, yoksa uğultu muydu?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Tarif ettiğiniz durum bazen astral çıkışında yaşanabilir , yani uğultular duyabilirsiniz ve sallanıyormuşsunuz gibi bir hiss yaratabilir.. Endişelenecek bir durum yok (tarifinize göre)
Sevgiyle ve Işıkla kalın

YasinLY

Kayıtlı Üye
Şimdi sen bizim evdeyken Doğukan :) boynundan büyük işler yaptın. Birde herşeyi fazla kafana takma aç MP3'ü rahatlatacak müzikler dinle bende de oluyordu. Bu soruyu Sn. Kontejyan'a da sormuştum yatmadan önce Esma-ül Hüsna'yı oku dedi. Bir de Allah (C.c)'ün Ya Kayyûm Esma'sını zikr et...

Belladona

Banlı Kullanıcı
Bu durum nerden ve neden kaynaklanıyorsa kaynaklansın; soğukkanlılığınızı korursanız daha kolay atlatırsınız. Belki de bir daha olmaz. Eğer olursa dediğimiz uygulayın, sakın korkmayın. Bu tür olaylar normaldir.