Bu mümkün müdür ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Uzaktaki bir kişinin veya internet ortamındaki bir kişinin kişiliğini , enerjisini ve aura seviyesini tespit etmek mümkün müdür ?

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Fotoğrafların çevresine yaydığı enerjiler vardır. Hatta Hindistan'da bazı insanların enerjisi yüksek birinin fotoğrafına bakarak meditasyon yaptığını okumuştum bir yerde. Kişilik ya da aura tespiti yapılabilir mi bilemiyorum ama bu işten anlayan bir kişi fotoğrafa bakarak enerji seviyesini tespit edebilir fotoğrafların enerji yaydığını düşünürsek...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Yalnız herhangi bir fotoğraf kullanımı veya farklı bir şey kullanımı söz konusu değil yalnız kendi irade ve gücüyle ve sadece o kişinin ismini bilecek . Mümkün müdür kişiliğini , aurasını ve enerji seviyesini tespit etmek bu biçimde ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Mümkündür elbette.

origanum

Yönetici
Uzaktaki bir kişinin veya internet ortamındaki bir kişinin kişiliğini , enerjisini ve aura seviyesini tespit etmek mümkün müdür ?

Benim için mümkün. Yalnız adının yanısıra tam olarak o kişiye ulaşmak için destekleyici bilgi daha kolaylaştırıyor ve sağlıklı hale getiriyor bilgi edinmeyi. Örneğin kişinin adı Mehmet ise diğerlerinden ayırıp ona ulaşmak için destekleyici bilgi çok önemlidir. Mesela Sarı Çizmeli Mehmet Ağa deyince işler daha kolaylaşır. Bu kişinin anne adı, doğum tarihi ve yaşadığı yer olunca uçsa bile kaçamaz elden, adres bellidir, tam o kişiye ulaşılır ve yetenekler kullanılarak kişinin enerji alanına giriş yapılır, veriler tespit edilir. Fotoğrafla zaten herşey yapılır.

saliha

Kayıtlı Üye
birisi de benim enerjimi tanımlasa çok sevinicem. buna ihtiyacım var çünkü...

origanum

Yönetici
Enerjinizde tanımlanacak ne gibi özel bir durum var ve niye buna ihtiyaç duyuyorsunuz?

daniel

Kayıtlı Üye
Yalnız herhangi bir fotoğraf kullanımı veya farklı bir şey kullanımı söz konusu değil yalnız kendi irade ve gücüyle ve sadece o kişinin ismini bilecek . Mümkün müdür kişiliğini , aurasını ve enerji seviyesini tespit etmek bu biçimde ?

Karsidaki kisi eger bu yontemlerden (enerji vs.) habersizse mumkundur.
Ama bu konuda bilincli ise, kaba tabirle antenlerini kapatir ve sizin ona ulasmaya calistiginizi, sizinle ayni anda algilar ve geri dondurur.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Karsidaki kisi eger bu yontemlerden (enerji vs.) habersizse mumkundur.
Ama bu konuda bilincli ise, kaba tabirle antenlerini kapatir ve sizin ona ulasmaya calistiginizi, sizinle ayni anda algilar ve geri dondurur.

Öyle bir amacım yok zaten de , amacım olan yalnız bunun mümkün olup olamayacağı ve ulaşacak olan kişi bana ulaşmaya çalışacak . Bunu kastediyordum . Yani zoraki bir işlem olmayacak .

Neyse cevabımı aldım . İyi forumlar .

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Ha bide daniel engelleme yollarından bahsetmişti engellemekde mümkün olsa gerek , çünkü her tür grubun kendine özgü savunma şekilleri vardı , ancak normal bir insan ise bunun zor olduğunu düşünüyorum . Sizlerin fikirleri nelerdir ?

origanum

Yönetici
Ha bide daniel engelleme yollarından bahsetmişti engellemekde mümkün olsa gerek , çünkü her tür grubun kendine özgü savunma şekilleri vardı , ancak normal bir insan ise bunun zor olduğunu düşünüyorum . Sizlerin fikirleri nelerdir ?

Kişi üzerinde koruma taşıyorsa giriş zor olabilir bazı insanlar için, bazıları içinse imkansızlaşır. Ama ne korumalar delinebilir, giriş yapacak kişi işinin ehli ise, bilmem anlatabildim mi:biggrinjester: Bir söz vardır, "etkili büyü yoktur etkili büyücü vardır" diye.
Normal bir insan zaten kimseye giriş yapamaz, değil korumayı delmek. Normal ya da koruma taşıyan birine hatta usta bir majisyene bile girebilecek, ondan birşey alabilecek ustalar da mevcuttur. Herşey enerjilerden ibarettir, onları yönlendiren de zaten evreni bile etkileyebilir, değil bir nokta kadarcık bilgiyi edinmek.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Sayın Origanum, bir şey sormak istiyorum. Polisler katillerin, hırsızların bulunmasında böyle ustalardan yararlanıyorlar mı? Bildiğim kadarıyla dış ülkelerde yararlanılıyor; ancak Türkiye'de böyle bir şey yapıldığını hiç duymadım...

origanum

Yönetici
Evet yararlanıyorlar, resmen biliyorum. Polis de onlardan ücretsiz bilgi almasının karşılığında medyumluk yapmasına izin veriyor basmıyorlar. Ama o kişilerin ismini ve yerini asla veremem.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Evet yararlanıyorlar, resmen biliyorum. Polis de onlardan ücretsiz bilgi almasının karşılığında medyumluk yapmasına izin veriyor basmıyorlar. Ama o kişilerin ismini ve yerini asla veremem.
Teşekkürler Sayın Origanum. Polisin bu kişilerden yararlandığını bilmek yetti bana. :)

Yilmaz77

Kayıtlı Üye
Ben sahit oldum, resime bakarak o kisi hakkinda bilgiler sunuldu, hemde tipa tip ayni sekilde. Fakat burada reklam yapamam bu bilgileri okuyan, anlatan kisi hakkinda. Iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...