etki altına almak

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Malzemeler :
iğne , biraz su ve Bir miktar kendi enerjiniz - konsantrasyonunuz.

Tarifi :
İğneyi elinize alın ve metalin ısındığını imgeleyin bir süre sonra zaten elinizin ısısıyla ısınacaktır enerjinizin iğnenin ucuna aktığını imgeleyin .
Ve iğeyi havaya kaldırarak şunları tekrar edin :

''Och un Aratron Ben (..adınız..) size sesleniyorum ve lütfunuz için ricada bulunuyorum .
Sizlerden değişimin temel enerjisini çağırıyorum .(fısıltı ile ): Mi mande mia le neav Aratron un Och .''

hemen ardından ucunu suya batırın ve suyun kırmıza döndüğünü imgeleyin bu esnada gözlerinizi kapayın ve ritüelin sonuna kadar açmayın kesinlikle. ve şunları tekrar edin :

''Ucirmiel göğün 2. katından bana yardım et , senden kutsamanın ve özün ışıltısını rica ediyorum .''

ve sonra suyu için 3 kez arka arkaya yavaşca aklınızda bulunan ismi tekrar edin ve derin bir nefes ile havaya üfleyin. ardından gözlerinizi açabilirsiniz. Kullandığınız bardağı ve iğneyi bir daha kullanmayın çöpe atın.
Not : ucirmiel çarşamba meleği olarak bilinir ritüelin çarşamba günü yapılması daha faydalı olacaktır ...

druid...

gülden

Kayıtlı Üye
herhangi bir saat yada belli bir an varmı yapmamız için mesela günün şu saatinde flan

gülden

Kayıtlı Üye
yazıldığı gibi mi okuncak yabancı kelimler

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
saat gece 3'te yapılırsa daha iyi olur - eet yazıldığı gibi okunacak ve bağırarak

druid...

zofia

Kayıtlı Üye
Bu büyü birini etkisi altına mı alıyor?

Arkadaşlar birine gözümüzle nasıl acı çektiririz?

İLBEY

Kayıtlı Üye
tam olarak nasıl etki altına alınıyo her istediğimizimi yapıyo...

pandorax

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bu etki dedigimiz nasil etki istedigimiz sekilde olumlu olumsuz etkileyebiliyor muyuz yani?

Ori

Kayıtlı Üye
Teşekkürler paylaşım için.

Kar

Elit Üye
Teşekkür mesajlarını bırakalım artık,çok zaman kaybı oluyor.Bir fikriniz ve yorumunuz ,ek bilginiz varsa paylaşalım lütfen.

Ori

Kayıtlı Üye
Yaptıktan sonra neden çöpe atıyoruz?

A

angela7574

günün meleklerini nasıl bulacağız bilgilendirirseniz sevinirim.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Şahsen bu ritüelin eksik,faydasız ve yanlış olduğunu düşünüyorum.
Neden eksik?
Çünkü etkilenmek isteyen kişiye dair sözler ve niyet açıkça belirtilmemiş.

Neden faydasız;
Çünkü kişinin iradesine hükmetmek (hele de majikal gücü düşük biri için) zordur.

Neden yanlış;
Melekler başka birisine zarar vermeniz,hayatına müdahale etmeniz için yardım etmezler.
Eğer ediyorsa da;
Ucirmiel (ilk defa duyuyorum adını) melek değil de cin,iblis türü bir varlık olmalı.

delena

Banlı Kullanıcı
peki nasıl etki altına alıyoruz? yani şunu yap deyince yapıyormu yoksa düşünge gücüyle falanmı kontrol ediyoruz? birde kullandığımız bardak plastik olsa olurmu ?

beyza56

Kayıtlı Üye
arkadaslar böyle bilmediginiz isimleri cagirmayin basiniz felaket belaya girersonra pisman olursunuz hoca hoca dolanirsiniz ama is isten gecmis olur sevgilerle

haniel

Kayıtlı Üye
och zaten ars armadel gibi bir çok büyü kitabında geçen fallen angel tarzı bişeydir