Et Benlerini Yok Etme Büyüsü

doguhang

Kayıtlı Üye
1 Elma (kırmızı)
3 İğne
Sigara külü

Bir adet kırmızı elmaya 3 iğne batırılır. Her gün bir iğne olmak şartıyla birinci gün iğnenin ucunu küle batırın ve benin üzerine sürün; iğneyi tekrar elmaya batırın. İkinci ve üçüncü gün de öteki iğnelerle aynı şeyi uygulayın. 3 günün sonunda akşam vakti elmayı iğneleriyle birlikte toprağa gömün ve gömerken de "bu elma nasıl çürürse benlerim de öyle çürüyüp dökülsün" diyeceksiniz. Arkanıza bakmadan da orayı terkedeceksiniz. Kısa sürede et benleriniz kaybolacaktır.

İnternet

ByShissa

Kayıtlı Üye
Bu benler için ama acaba teni açmak için sitede herhangi bir uygulama var mı?Bilen yazabilir mi?
Saygılar...

XTX

Kayıtlı Üye
Paylaşımın için çok teşekkürler..

kemalilhan

Kayıtlı Üye
Bu soruyu ilk defa soruyorum, :) hakkatten işe yarıyor mu, bir zamanlar arakaşımın anneannesimi babaannesi mi neydi siil için mısır asmıştı ve kaybolmuştu öyle birşey hatırlıyorum ama bu işe yarar mı, yoksa başka şeylerde yapılmalı mı? yani bilgi tam değil mi?

nıhall

Kayıtlı Üye
ben inanmıyorum deneyelım sonucu yazarım komple curumeyelım bıde

kemalilhan

Kayıtlı Üye
Ben denerimde etrafımda gömecek toprak yok, burası hep taş duvar :) ancak 1-2 ay sonra deneyebilirim, o zamana kadar deneyenlerin deneyimini beklerim açıkcası :)

kemalilhan

Kayıtlı Üye
Sorum belki saçma gelebilir ama kafama takıldı, iğneleri elmaya batırır batırmaz mı işlemi yapacağız, yoksa ertesi gün mü? ikinci sorum sigara külü hakkında, aynı sigara külümü olacak, taze kül mü olacak, 3. sorum elmaya geri batırırken iğnenin ucunu silecekmiyiz.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
sadece et beni için mi geçerli?
diğer benler içinde geçerli mi

snoopy

Kayıtlı Üye
belki konunun yeri deil ama bende bi öneride bulunmak isterim üstelik kendim denedim ve sonuc aldım benim boynumda et beni oluştu o kadar büyüdü ki artık rahatsız edici derecedeydi limonla geceleri yatmadan evvel ovdum şimdi yok denecek kadar belirsiz yüzümdede 1 tane et beni çıkmıştı sivilcenin altından çıkan bir etbeniydi bide düşünün yüzümde aktarım bana sıvı bişi önerdi et benim için neyse onu kullandım yüzümdeki etbeni tamamen yok oldu kullanmaya başladığınızda önce siyah oluor ve kabuk tutuyor soluyor yara oluyor ve kabuğu söküp attığınızda 1 haftada et benine veda ediyorsunuz ...şimdide normal siyah benler için bişi deniyorum sarımsak ve tuz inşallah etkisini görürsem haberdar ederim sizi;)

Tescilli Bambi

Kayıtlı Üye
Aktarınızın et benleri için size verdiği sıvının adı ne? Lütfen söyler misiniz benim yüzümde 3 tane et beni var .

Denteus

Kayıtlı Üye
Bu büyü doğrudur ve denenmiştir .
Arkadaşlar ben bu büyüden önce tıp tedavisi alın derim çünki bazı benler çok duyarlı ve tehlikeli olabiliyor eğer tıp tedavisi işe yaramazsa bi hocaya da gösterilebilir konuyla alakalı olarak benim bir yakınımda çok fazla siil vardı doktorlar ilaçlar hiç bir işe yaramadı bir gün bir hocaya gitti hoca sanırım bir düzine kuş konmaz dalı ile bir büyü yaptı onları toprağa gömdü ve aynı elma ile olanı yaptı bu sayede o yakınımın siileri gitti he bi daha hiç çıkmadı .

nilay

Kayıtlı Üye
ya bi saçma soru da benden gelicek=)) elmayla iğneleri toprağa gömerken "bu elma nasıl çürürse benlerim de öyle çürüsün" dicez ya. mesela ben anneme uygulamak istiyorm bu olayı öyle olur dimi başkasına uygularız gömerken de "annemin benleri öyle çürüsün"gbi bi ifade kullanıcaz :D yareppim bi an utandm kendimden =))

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ya bi saçma soru da benden gelicek=)) elmayla iğneleri toprağa gömerken "bu elma nasıl çürürse benlerim de öyle çürüsün" dicez ya. mesela ben anneme uygulamak istiyorm bu olayı öyle olur dimi başkasına uygularız gömerken de "annemin benleri öyle çürüsün"gbi bi ifade kullanıcaz :D yareppim bi an utandm kendimden =))

Yapıcağınız kişinin haberi yoksa yapmayın.Çünkü kişinin de kendine böyle bir uygulama yapılacağını bilip başarılı olacağına inanması lazım. :) O kişide inanırsa neden başarılı olmasın . :)

nilay

Kayıtlı Üye
tabi tabi haberi olmalı zaten=) teşkler..

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
teşekkür ederim ama ben et benlerimle mutluyum