Yardımm edinnnnn..! :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kedicik12

Kayıtlı Üye
Şimdi ben 2 senedir bir çocuğu seviyorum okuldan.. Bunu bu sene ona söyledim ama daha önce onun dusmanıyla çıktığım için beni istemedi, istemiyor. Bana zaman ver demişti arkadaş olalım demişti. Tamam arkadaş olalım dedim..Çok seviyordum çünkü..Ama çok üstüne gitmiştim, dakika başı mesaj atıyordum... Çok kötü kızmıştı.. Hala seviyorum.. Sonra iyi kötü çirkin tipsiz demeden bütün kızlarla çıktı ama bir benle çıkmadı. Yanı hiç istemiyor beni .. Ben bu kadar çok seviyorken onun benimle hiç ilgilenmemesi benim hayattan soğumamı sağlıyor ve her ay her hafta başka kız değiştiriyor ama ben ona biraz yakın olayım istiyorum. Yardım edin ne olur.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yardım edeyim pekala. Şimdi eşiniz değil, sözlünüz değil, nişanlınız değil. Yazı tipi ve anlattıklarınız kadarıyla daha lisedesiniz. Ne yapalım? Ne diyelim? Daha reşit bile değilsiniz. Hem ayrıca reşit olmasanız dahi yapılacak işlemler o kişinin dengesini değiştirecektir. Haftada bir ayda bir flört değiştiren bir insan. Sizin tek isteğiniz fethetme arzusu. Bencilsiniz ve egonuza yeniksiniz. Daha bu yaşta majikal işlemlerle birilerini kendinize bağlamaya çalışıyorsunuz. Daha olgunlaştığınız zaman bu dediklerimi anlayacak ve sinirlenmeyeceksiniz. Çünkü şimdi sitedeki ablalarınız ve abileriniz ne dediğimi iyi anlıyorlar.

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
ben esımden severek ayrıldım kaynanam yuzunden ve bı cocugum var onunla tekrar bı araya gelıp cocugumu aıle ortamında buyutmek ıstıyorum esımde benı sevdıgını soyluyor fakat annem ıstemıyo sana donemem dıyor aylarca rabbıme yalvardım tekrar bı araya gelelım dıye artık tukendım bı cocukla baba evıne donmek ve yasamak cok zor anlatılamaz babam uzuntuden mıde hastası oldu artık hayat benım ıcın yasanmaz oldu esımın benı eskısı sevıp asık olması ıcın tek carem buyu ama denemedık sey kalmadı bana etkılı bı buyu cesıtı soyleyecek varmı umut ıste yasamayan anlamaz benı zaten bu ısde olmazsa nebılıyım ya yasamak ıstemıyorum artık

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ben esımden severek ayrıldım kaynanam yuzunden ve bı cocugum var onunla tekrar bı araya gelıp cocugumu aıle ortamında buyutmek ıstıyorum esımde benı sevdıgını soyluyor fakat annem ıstemıyo sana donemem dıyor aylarca rabbıme yalvardım tekrar bı araya gelelım dıye artık tukendım bı cocukla baba evıne donmek ve yasamak cok zor anlatılamaz babam uzuntuden mıde hastası oldu artık hayat benım ıcın yasanmaz oldu esımın benı eskısı sevıp asık olması ıcın tek carem buyu ama denemedık sey kalmadı bana etkılı bı buyu cesıtı soyleyecek varmı umut ıste yasamayan anlamaz benı zaten bu ısde olmazsa nebılıyım ya yasamak ıstemıyorum artık
Hala sizi sevdiğinizi söylüyorsunuz bu sebeple büyüye gerek yok. Kontejyan'a özel mesaj atarak ailenizi korumak, eski haline getirmek için okuma ve dua sorunuz. (Büyü veya uygulama değil.)

güneşinkızı

Kayıtlı Üye
benı sevdıgını soyluyor ama bı turlu bı araya gelmek ıstemıyor sebep olarakta annesını gosterıyor sevmıyorum deyıp cekıp gıtse amenna ama bı sevıyorum dıyo bıde bı araya gelmek ıstemıyor anlamıyorum anlam veremıyorum ama yınede onerılerınız ıcın tsk ederım

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
benı sevdıgını soyluyor ama bı turlu bı araya gelmek ıstemıyor sebep olarakta annesını gosterıyor sevmıyorum deyıp cekıp gıtse amenna ama bı sevıyorum dıyo bıde bı araya gelmek ıstemıyor anlamıyorum anlam veremıyorum ama yınede onerılerınız ıcın tsk ederım
Önerim budur size. Bir de imla kurallarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kaliteli ve iyi forumlar.

kedicik12

Kayıtlı Üye
Ama nolur yardım edın yaa :( ıntıhar etcem sonunda kaç kez denedım ama yapamadım olmadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...