Acil Yardım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

funeral

Kayıtlı Üye
Merhaba.Bu salı günü benim müzik bölümünün yetenek sınavı var ama heyecandan ve stresten geçen sene sınavı kazanamamıştım.Bu sene de aynı şeyin olmasını istemiyorum.Algılarımda bi sorun oluşuyor sınav sırasında.Size sormak istediğim şey bu heyecanı yenmek için hangi çalışmayı yapmalıyım ve algılarımı nasıl açmam gerekiyo? Yoganın ve meditasyonun bana yardımcı olabileceğini söylediler.Sınavda başarılı olmama yardımcı olur mu? Şimdiden teşekkürler...

mellek21

Kayıtlı Üye
Merhaba.Bu salı günü benim müzik bölümünün yetenek sınavı var ama heyecandan ve stresten geçen sene sınavı kazanamamıştım.Bu sene de aynı şeyin olmasını istemiyorum.Algılarımda bi sorun oluşuyor sınav sırasında.Size sormak istediğim şey bu heyecanı yenmek için hangi çalışmayı yapmalıyım ve algılarımı nasıl açmam gerekiyo? Yoganın ve meditasyonun bana yardımcı olabileceğini söylediler.Sınavda başarılı olmama yardımcı olur mu? Şimdiden teşekkürler...

Yere oturun – mümkünse lotus pozisyonunda – veya sizin için rahat olan bir pozisyonda..Sırtınız dik olsun...bir sandalyeye dayanarak oturabilirsiniz.

Zihninizi sakinleştirin...Düşüncelerinizi sessizleştirin... Bedeninizi gevşetin... Yüzünüzü.... çenenizi... gevşetin... Omuzlarınızı.... boynunuzu..... kollarınızı gevşetin.... ellerinizi ...... huzur hissedin.... Bedeniniz .... kalçalarınız.... gevşesin... Bacaklarınız... .ayaklarınız.... tamamen gevşedi... Nefes almanıza odaklanın...Ağzınızdan yavaşça nefes alın... iki kez daha nefes alın...veya istediğiniz kadar.

Şimdi başlamaya hazırsınız...
Gözlerinizi kapayın...
Taç çakranıza saf beyaz ışığın dönen topunun girdiğini imgeleyin.

Bu ışık topu yavaşça taç çakranızdan giriyor....dengeliyor...evrenin ritmi ile dönüyor...sizin en yüksek alemlere açılmanıza izin veriyor...

Işık enerjisi topu üçüncü göz çakranıza iniyor...Dönerken sizin ‘görme’ sezgisel armağanınızı uyandırıyor...
Modeller, imgeler, renkler üçüncü gözünüze akıyor...Fevkalade bir gösteri içinde...
Işık enerjisinin topu boğaz çakranıza iniyor..blokları çözüyor...dengeliyor...
Işık enerjisinin topu yavaşça kalp çakranıza geliyor...Dönerken duygularınızı uyandırıyor...Bu duyguları kademeli olarak salıverme gücüne sahipsiniz...Bir iyileşme duygusu hissediyorsunuz..Tüm ruhunuz dengeli...
Işık enerjisinin topu solar pleksusa iniyor... Dönüyor... temizliyor... sizi uyandırıyor...Tekrar duygular hissediyorsanız... Bloke olmuş enerjileri salıyorsunuz... Bir özgürlük duygusu varlığınızın her hücresinde ortaya çıkıyor... Işık enerjisinin topu ikinci çakraya iniyor...Enerji tekerleği serbestçe dönmeye başlıyor... Cinsel blokajların tüm seviyelerde çözündüğünü hissediyorsunuz... Enerji topu şimdi kök çakraya girerek kundalini enerjilerinizi uyandırıyor.

Omurganızdan yukarıya çıkan, dönerek hareket eden enerjileri hissedin...diğer çakraların tümünü açıyor ve dengeliyor, siz yaratıcı kaynağa bağlanmış hissedene kadar... Enerjiler şimdi tüm çakralarınızdan akıyor...
Çakralarınızın yaratıcı enerjinin saf ritminde döndüğünü görün.. Işık şimdi fiziksel bedeninizi terkediyor ve daha yüksek frekanslardaki çakralarınızla birleşiyor...

Çakra enerjilerinizin dışarıya doğru yayılmasına izin vererek zihninizi genişletin....Dünya gezegeninin çakraları ile birleşiyorsunuz...Çakralarınızı dünyanın çakraları ile birleştirin ve Dünya Ana vasıtası ile Dünyayı deneyimleyin...
Sonra çakralarınızı Dünyanın ötesine genişletin ve Evrene uzatın.. siz ilerlerken gördüğünüz her şeyi dengeliyor...

Son olarak çakralarınızı, yaradılışın çakraları ile birleştirin...Evren ile bir olun...
hem çakranız açılır hafızanız yani hemde rahatlamış olursunuz sitrestende arınırsınız meditasyon müzikleri dinlemende faydalı olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...